Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 132 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Bazelak: Dzisiaj o swoje prawa walczą homoseksualiści, a jutro pedofile!
Thursday 22 April 2021 16:21:08.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Bazelak: Dzisiaj o swoje prawa walczą homoseksualiści, a jutro pedofile! Drukuj Email
Wpisał: Kamil Bazelak   
29.01.2013.

Dzisiaj o swoje prawa walczą homoseksualiści, a jutro pedofile!

 

Kamil Bazelak: 28 stycznia 2013 http://www.kamilbazelak.pl/?p=4343

 

[Nie słyszałem o nim, podobno ma „sukcesy w zawodach strongman, kulturystyce oraz na ringu” . Pisze bardzo rozsądnie, a dowiedziałem się o nim, bo jacyś „postępacy” podnieśli larum. MD]

 

W piątek sejm odrzucił w głosowaniu wszystkie trzy projekty o związkach partnerskich dające możliwość zawarcia związku  parom hetero- i homoseksualnym zgłoszone przez kluby PO, SLD i Ruch Palikota. Stało się tak dzięki głosom PIS, Solidarnej Polski, a także dzięki głosom rozsądku 46 posłów PO (Jarosława Gowina, John Godsona, Konstantego Miodowicza, Antoniego Mężydło, Mariusza Grada, Elżbiety Radziszewskiej, Lidii Staroń, i innych). Zdecydowana większość posłów PSL była również przeciwna tym projektom.

 

” W pełni popieram te głosy racjonalizmu i rozsądku prawdziwych Polaków, ludzi, którym nie są obce chrześcijańskie wartości, takie, jakie przekazuje nam Pismo Święte. Homoseksualizm jest grzechem w oczach Boga. Ludzie nazywający się „gejami” popełniają ten grzech świadomie, wyrzucając w ten sposób Boga ze swojego serca, wykazując się mu nieposłuszeństwem. Nikt nie rodzi się zły. Pewne uwarunkowania przekazywane są genetycznie z ojca na syna, jednakże w większości przypadków kształtuje nas rodzina, a także środowisko, w jakim żyjemy i rozmaite czynniki na nie wpływające.

Człowiek posiada wolną wolę i dokonuje wyborów. Niektórzy mają pewne tendencje wykazując się na przykład większą agresją czy też  odwrotnie większą empatią i łagodnością. Jeden człowiek staje się mordercą, inny złodziejem, jeszcze inny policjantem czy księdzem. Niektórzy zaś świadomie wybierają homoseksualizm, jako swoją drogę życia. To ich wola, ich wybór negatywnych wartości. Odrzucenie Boga i wybranie dewiacji jest sprzeczne przecież z nakazami Bożymi.

Biblia podaje, co stało się z Sodomą i Gomorą, to samo, kiedyś może stać się we współczesnym świecie, jeśli nadal będzie się promować i rozszerzać modę na homoseksualizm. Bóg wybacza grzesznikom, jeśli jednak ktoś permanentnie tkwi w grzechu to daje tym samym znak, że nie potrzebuje Boga i Bożej łaski.

Pismo Święte w liście do Koryntian wskazuje wyraźnie, że „mężczyźni współżyjący ze sobą nie posiądą Królestwa Bożego”. Z kolei w Liście św. Pawła do Rzymian wyraźnie jest napisane, że człowiek staje się homoseksualistą, bo zgrzeszył.  Księga Kapłańska mówi również wyraźnie o stosunku Boga do homoseksualizmu.

„Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, sami tę śmierć na siebie ściągną”

Dzisiaj rano w TVN 24 mój „ulubiony” prezenter Jarosław Kuźniar  znany z tego, że kiedyś gloryfikował Katarzynę W. matkę zamordowanej Madzi z Sosnowca ostro zaatakował posła PO Johna Godsona, który zagłosował przeciwko podobnym związkom partnerskim. Godson, jako przykład podawał Francję, gdzie przed laty zalegalizowano coś takiego, a dzisiaj Francuzi poszli dalej chcąc zezwolić na adopcję dzieci przez gejów i lesbijki. Argumenty Godsona nie przekonywały jednak złośliwego dziennikarza, z którego zresztą wypowiedzi wynikało, że sam jest zwolennikiem, a wręcz orędownikiem homoseksualizmu. Sam pewnie ma wiele na sumieniu, jakieś ukryte homoseksualne  inklinacje, skoro z taką agresją atakował Johna Godsona, który się homoseksualistom sprzeciwia. Uważam, że taka osoba jak Jarosław Kuźniar nie powinna prowadzić tego typu programów informacyjnych w telewizji, gdyż jego osoba, a przede wszystkim wartości, którymi się kieruje niesie za sobą całą masę negatywnych treści.

Dzisiaj na ulicach Francji paraduje 200 tysięcy sodomitów z transparentami. Widziałem sceny w telewizji, w którym mężczyźni wymieniali się obleśnymi pocałunkami, albo trzymali za ręce małe dzieci. Tego samego chcemy w Polsce? Tego chce Donald Tusk i cała ta polityczna hołota popierająca homoseksualistów? Homoseksualizm to grzech wobec Boga, a geje to grzesznicy. Jeśli chrześcijańskie wartości, wiara w Boga coś dla niektórych polityków z PO coś znaczą to powinni się opamiętać. Dzisiaj się mówi o dymisji ministra Jarosława Gowina, gdyż sprzeciwił się Premierowi Donaldowi Tuskowi i zagłosował przeciwko homoseksualistom. Jarosław Gowin postąpił zgodnie z własnym sumieniem i wiarą. I za to miałby być ukarany?  To jest chore, tak samo jak chory jest ten cały Rząd PO.

Donald Tusk jeszcze przed głosowaniem wystąpił na mównicy w Sejmie i  zaapelował do „wszystkich, którzy nie mają twardych ideologicznych uprzedzeń”, aby umożliwili komisji pracę nad rozwiązaniami, które „uczynią życie wszystkich Polaków, w tym homoseksualistów, życiem godniejszym”. Za to otrzymał oficjalnie podziękowania od naczelnego homoseksualisty Roberta Biedronia z  Ruchu Palikota. Zapewne było to dla niego bardzo nobilitujące. Poza tym zyskał w ten sposób sojusznika geja-polityka.

Dzisiaj homoseksualiści walczą o to, aby umożliwić im zawieranie związków i adopcje dzieci, jutro o to samo będą walczyć pedofile. Przecież pedofil też się może zakochać, a wybrankiem lub wybranką jego serca będzie chłopiec czy dziewczynka! W Holandii zalegalizowano kiedyś Partię Pedofilską, a  doprowadziło do tego nadmierne folgowanie homoseksualistom i transseksualistom.  Tego samego chcemy w Polsce? Po pedofilach w kolejce do walki o swoje prawa ustawią się pewnie zoofile i nekrofile.

Nie dajmy sobą manipulować przez media czy populistów takich jak Tusk czy Palikot. Bądźmy tacy, jakimi chce nas widzieć Bóg. Postępujmy tak, aby żyć w zgodzie z Bożymi wartościami, twórzmy normalne rodziny i wychowujmy dzieci zgodnie z Dekalogiem.

O to wszystko apeluję do Prawdziwych Polaków i Chrześcijan.”

Kamil Bazelak

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.