Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 151 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow MASONI - już jawnie arrow Prośba o genealogię "brata" Jana Józefa Lipskiego.
Thursday 22 April 2021 15:45:57.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prośba o genealogię "brata" Jana Józefa Lipskiego. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
30.01.2013.

Prośba o genealogię „brata” Jana Józefa Lipskiego.

 

W opublikowanym u mnie fragmencie książki St. Krajskiego „Masoneria 2012”: Loża ‑"Okrągły Stół" a rozbiory  jest stwierdzenie na temat loży o na­zwie „Okrągły Stół”:

...”Na jej czele stał początkowo August Mocny. Jego prawą ręka był Man­teuffell, który występował pod pseudonimem "Diabeł”. Przy „Okrągłym Stole” wiele do powiedzenia mieli Jan Klemens Branicki i jego żona oraz Jan Aleksander Lipski, potem biskup krakowski, kardynał i wreszcie Pry­mas Polski.”

 

W związku z tym dostałem od Czytelnika (zezorro) następującą uwagę :

 

Mała nota biograficzna: Jan Józef Lipski herbu Grabie, przyjaciel śp. Jadwigi Kaczyńskiej oraz mentor bliźniaków, jest potomkiem Jana Aleksandra Lipskiego, biskupa krakowskiego, który koronował Augusta Mocnego, w wyniku długofalowego spisku. 

Jan Józef Lipski był założycielem loży Kopernik na początku lat '60-tych. Z niej wyszli wszyscy bohaterowie KORu.

 ===========

Ponieważ nie potrafię prześledzić genealogii Jana Józefa osobiście, proszę o sprawdzenie - i przesłanie mi odnośników do źródeł. Czy on „z tych hrabiów Lipskich herbu Grabie”?  Byłoby to bardzo - jak powiedzieć - „zabawne”. Sądząc np. po artykule „Dwie ojczyzny, dwa patriotyzmy” - pokrewieństwa duchowe z tamtym biskupem są prawdopodobne.A biologicznie?

================================

 

Wiemy skądinąd (od wysoko uplasowanego oficera CIA), że w Stanach są pokolenia satanistycznych związków seksualnych (waham się przed użyciem słowa „rodzina”) , z których wywodzi się większość zbrodni pedofilskich, szczególnie na niemowlętach i malutkich dzieciach. Prokuratura to wie, ma dowody - ale nie wypada jej tak tych zbrodni łączyć. Tylko niektóre zostały tak zaklasyfikowane, gdy dowody były niepodważalne, a prokurator odważny...

Zmieniony ( 01.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.