Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael arrow Prostytutka - terrorystka- morderczyni - (Cipa) ministrem w Izrael
Sunday 27 September 2020 02:32:53.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Prostytutka - terrorystka- morderczyni - (Cipa) ministrem w Izrael Drukuj Email
Wpisał: Mathaba   
05.02.2013.

Prostytutka - terrorystka - morderczyni- (Cipa) ministrem w Izrael

 

[Chyba powyższy tytuł precyzyjniejszy? MD]

 

Była minister spraw zagranicznych Izraela przyznała się do popełniania morderstw

gazetawarszawska 

Mathaba.net, tłumaczenie: anonim (09.12.12)

Była minister spraw zagranicznych syjonistycznego państwa Izrael przyznała się do mordowania intelektualistów na terenie Europy, operując pod ochroną MOSSAD-u dla którego pracowała. Przyznała się także do bycia prostytutką, filmowania siebie i klientów podczas aktów seksualnych aby później ich szantażować, manipulować, zdobywać tajemnice państwowe i zmuszać do współpracy. “Zrobiłabym to jeszcze raz…” [Lubi te pracęMD]

Tzipi Livni, była minister spraw zagranicznych Izraela, wyjawia że pracując jako agentka MOSSAD-u uprawiała seks z kilkoma arabskimi osobistościami “w celu wciągnięcia ich w skandaliczną sytuację i zdobycia tajemnic państwowych oraz politycznych ustępstw na korzyść Izraela”. Przyznała się nawet do morderstw na terenie Europy, gdzie ofiarami byli arabscy intelektualiści. Dodała że MOSSAD był zmuszony do takich interwencji (czytaj: morderstw) w imię bezpieczeństwa.

 

W niedawnym wywiadzie dla brytyjskiego “The Times”, w obecności prasy izraelskiej i arabskiej, Pani Livni stwierdziła że “nie widzi nic złego” w używaniu seksu i mordowaniu dla dobra Izraela. Powiedziała że jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zawahałaby sie uczynić tego ponownie dla Izraela. Wyznania Tzipi Livni stają sie dobrą ilustracją (i potwierdzeniem) niedawnej wypowiedzi wysokiej osobistości religijnej Chachana Israeli Ari Shaphota, który rozgrzesza Żydów za podobne zachowanie i ogłasza “seks z wrogiem w zamian za ważne informacje” dozwolonym, twierdząc że “żydowska religia na to zezwala.”

Tzipi Livni pracowała na kilku wysokich stanowiskach. Była na czele partii Likud ale później dołączyła do Ariela Sharona tworzącego partię Kadima. Była ministrem spraw zagranicznych w rządzie Olmerta i jest współ odpowiedzialna za atak na Liban (2006) i na Gazę (2008).

Po upadku gabinetu Olmerta, partia Kadima pokonała Likud zdobywając parlamentarną większość w wyborach 2009, ale nie była w stanie stworzyć gabinetu, który ostatecznie dostał sie w ręce Netanyahu. Wcześniej Pani Livni była oficerem MOSSAD-u przeczesującym stolice europejskich państw w poszukiwaniu palestyńskich i arabskich ofiar. Tzipi Livni może wkrótce stanąć na czele nowej partii I wystartować w wyborach. Może nawet stanąć na czele następnego rządu Izraela. a z pewnością będzie kontynuować jego politykę ekspansji i wojen – jak podczas poprzedniej kadencji.

Żaden kraj europejski, w którym jej morderstwa miały miejsce, nie wydał nakazu aresztowania. Nikt nie zadaje dodatkowych pytań. Nie ma też żadnych deklaracji wszczęcia śledztwa w tej sprawie.

To pokazuje jak ścisła jest syjonistyczna kontrola rządów Europy i ich organów państwowych. Większość firm odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na europejskich lotniskach jest izraelska, tak jak i firmy trenujące antyterrorystyczne oddziały policji. To pozwala MOSSAD-owi przeprowadzać z łatwością operacje spod znaku fałszywej flagi (“False Flag”) .

———————————————————————

Komentarz tłumaczącego

Po raz pierwszy jesteśmy świadkami otwartego (i pełnego dumy) przyznania się jednej z ważnych postaci na politycznej scenie do popełniania aktów moralnie i prawnie uznanych za odrażające i nikczemne. W normalnej sytuacji osoba przyznająca się straciłaby szansę na karierę w przyszłości, a przyznanie się do morderstw spowodowałoby natychmiastowe dochodzenie i (jeśli fakty się zgadzają z wynikami dochodzenia) aresztowanie i skazanie tej osoby. Nic takiego nie stanie się w tym przypadku, udowadniając w jak moralnie chorej rzeczywistości żyjemy.

Pewnie niektóre osoby zadają sobie pytanie jak możliwym jest doprowadzenie się do tak moralnie wypaczonej skali wartościowania jak ta reprezentowana przez Panią Livni. Tym osobom sugeruję przeczytanie “Greenbaum Speech” (“Prelekcja o Greenbaumie”) wygłoszonej przez sławnego psychologa D.C. Hammonda – to może być pomocne w zrozumieniu:

http://radtrap.wordpress.com/2013/01/09/prelekcja-o-greenbaumie-program-kontroli-umyslu/#more-10830

Warto przeczytać!

Także na naszej stronie istnieje historia polskiego emigranta, który o mały włos a zostałby zamordowany tak jak ofiary Pani Livni. Nie, nie przez Panią Livni ale przez jej polską odpowiedniczkę! Pytanie jest: “Czy naprawdę polską?”…… Obie panie są w tym samym wieku, Pani Livni wygląda bardziej słowiańsko niż jej polski odpowiednik….. hmm,….czyżby się znały z tego samego obozu treningowego?…… Proszę osadźcie sami:

http://radtrap.wordpress.com/2013/01/27/sprawa-sudy/#more-10841

 

http://radtrap.wordpress.com

Zobacz także:

Izrael: nienawiść w nowym programie edukacji

RPA: próby uzyskania nakazu aresztowania Tzipi Livni

 

Foreign Minister of Israel: Admits Murder in Europe, Sex for Secrets

 

The former Foreign Minister of the Zionist State of Israel has admitted that she murdered scholars in Europe and was protected by MOSSAD for whom she worked. She also admits to having been a prostitute targeting persons in order to record the sex and use for bribery, manipulation or to obtain secrets and cooperation. “I’d do it again…“

 

 

Tzipi Livni, former Israeli foreign minister, revealed that she practiced sex with several Arab personalities while working as an agent of Mossad, “in order to engage in sex scandals, to reveal and extract secret information and political concessions in favor of Israel.” She even confessed to having committed murder in European countries, whose victims were Arab scholars, adding that the Israeli secret service agency Mossad intervened and saved the day.In a recent meeting with the British newspaper “The Times”, supported by Israeli and Arab press, Livni said she sees “no disadvantage” in using sex and murder for the sake of Israel “. She said she was “proud” of what she did, indicating that she would again resort to the same practices for Israel.Confessions of Tzipi Livni came in the aftermath of a notice issued by the Chacham Israeli Ari Shaphat, which authorized Israelis “to use sexual practices with enemies in exchange for important information”, claiming that “Jewish religion tolerates this.”

Tzipi Livni has held several positions within the Zionist entity. She was at the forefront of the Likud party, and then she left to join Ariel Sharon who then created the Kadima party. She served as foreign minister under Olmert, and was associated with the decisions of the war against Lebanon in 2006 and Gaza in 2008.

After the fall of Olmert, Kadima has chaired the parliamentary elections of 2009 against the Likud, but failed to form a government that came to be led by Netanyahu. She was previously at the level of a Mossad officer, who raked European capitals in search of Palestinian or Arab prey.

Tzipi Livni could soon return to the head of a new party to participate in Israeli elections. It could successfully lead the next Israeli government, and will certainly continue its expansionist policies and war it has conducted during his previous tenure.

Livni is jubilant about her “heroic deeds, through the execution of special operations”, she shamelessly admits to “sexual practices and murder, if it provides information to Israel.” None of the European countries where the murders took place have asked for her arrest nor for any further information or investigation.

This in turn reveals the control the Zionist Entity has upon European governments and authorities. Most private security companies handling European airport security are Israeli, as are various training conducted of police forces against “terrorism”. This in turn allows MOSSAD to execute false flag operations with ease. 

==================

 

 

[To jednak Stokrotka , o podobnych pasjach i zajęciach, tak wysoko nie zaszła. MD]

Zmieniony ( 05.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.