Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 106 gości
S T A R T arrow JOW-młot na partyjniactwo arrow Rozbić koryto, świnie same odejdą! arrow WoJOWnicy - Antoni Heda "Szary" (1916  2008)
Tuesday 29 September 2020 14:56:33.30.
migawki
 

 Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

                                                                          =========================

                                                                                    Żorżeta go home, paskudo !

 
W Y S Z U K I W A R K A
WoJOWnicy - Antoni Heda "Szary" (1916  2008) Drukuj Email
Wpisał: "Szary"   
12.02.2013.

WoJOWnicy - Antoni Heda "Szary" (1916 – 2008)

 

 

Gen. brygady Antoni Heda "Szary": Należy zrobić im konklawe. Zamkniemy ich w tamtym budynku (wskazał sejm), odetniemy prąd, wodę, gaz i żarcie. Otoczymy ich tam i weźmiemy głodem do czasu aż zdecydują, że jednomnadatowe okręgi wyborcze są konieczne dla Polski.

Prof. Mirosław Dakowski: Mam nadzieję, że w tej chwili z nieba "Szary" nam pomaga, żebyśmy zrozumieli, że ta banda, która jest u koryta nie da się od tego koryta oderwać i zawsze będzie zasłaniać się tą ordynacją nazwaną przez nich kłamliwie proporcjonalną, więc jak się naród Polski obudzi to wprowadzi plan "Szarego".

Film o Szarym i Jego PLANIE:

 Wideo:  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=xWzzeOeWA_g

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.