Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 89 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Jamajka: gang "złośliwych gejów" atakuje!
Tuesday 20 April 2021 00:06:16.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Jamajka: gang "złośliwych gejów" atakuje! Drukuj Email
Wpisał: pch24   
23.02.2013.

Jamajka: gang „złośliwych gejów” atakuje!

 

2013-02-23 pch24

Grupa głośno bawiących się, homoseksualnych mężczyzn, spośród których niektórzy byli pod widocznym wpływem narkotyków, zagroziła obsłudze i obrzuciła kamieniami sklep w New Kingston. Sprzedawca „ośmielił się” poprosić jednego z nich, przebranego za kobietę, o okazanie dowodu osobistego w celu potwierdzenia jego tożsamości.

 

Według pracowników, trójka mężczyzn odłączyła się od grupy chcąc zrobić zakupy w sklepie, reszta czekała na zewnątrz. Jeden z nich, noszący sukienkę, chciał zapłacić za zakupy posługując się kartą kredytową. Kasjerka poprosiła go o dowód tożsamości aby potwierdzić, że karta należy do niego, co wywołało gniewną reakcje jego towarzyszy. Mężczyzna odpowiedział, że karta należy do jednego z jego „przyjaciół”, po czym cała trójka uciekła ze sklepu.

Towarzysze homoseksualistów zareagowali agresją, w stronę sklepowej witryny poleciały kamienie. Według świadków, napastnicy mieli przy sobie noże i maczety. Ochrona supermarketu wezwała policję, która zatrzymała jednego z napastników, reszta zbiegła. – Policja rozpoczęła także poszukiwania pozostałych członków grupy, poszukiwanych za kilka innych przestępstw, w tym rozboje i ataki nożem – ujawnił Christopher Murdock z lokalnej komendy policji.

 Według innego funkcjonariusza - chcącego zachować anonimowość - grupa jest już dobrze znana policji i łączona z serią napadów, rozbojów i kradzieży. Jamajska prasa nazwała bandytów gangiem „złośliwych gejów”. Na zachowanie mężczyzn wielokrotnie skarżyli się mieszkańcy New Kingston, Golden Triangle oraz Trafalgar Park.

 źródło: jamaicaobserver.com   mat

============================

[Znajomy gazda : „A nie było tam paru chłopa, coby im dupe (ale lagą ! ) sprali? Albo i jakom kostke złamali??” md]

Zmieniony ( 23.02.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.