Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 133 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KIBICE, sport, igrzyska arrow Prawda o zachowaniu kiboli w Izraelu podczas meczu Agnieszki Radwańskiej
Monday 06 April 2020 14:27:08.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
Prawda o zachowaniu kiboli w Izraelu podczas meczu Agnieszki Radwańskiej Drukuj Email
Wpisał: Robert Radwański   
25.02.2013.

Prawda o zachowaniu kiboli w Izraelu podczas meczu Agnieszki Radwańskiej

wsieci

W najnowszym numerze „W Sieci” Cezary Kowalski rozmawia z Robertem Radwańskim, ojcem i trenerem Agnieszki oraz Urszuli, najlepszych polskich tenisistek.

W rozmowie z Cezarym Kowalskim Robert Radwański wyznaje, że nie podoba mu się zbyt duży wpływ niektórych osób na jego córki. I choć sam nie mówi im, w jaki sposób mają żyć, podpowiada, że wartości społeczne i narodowe mają ogromne znaczenie i w tym duchu zawsze je wychowywał. Wspomina marsz w rocznicę katastrofy smoleńskiej, na którą Agnieszka poszła z zasłoniętą twarzą, by nie wywoływać sensacji.

W trakcie rozmowy Radwański podkreśla: „warto wyświetlić prawdę o zachowaniu kiboli w Izraelu” i wyjaśnia co stało się w Eljacie (Izrael), kiedy na początku lutego, podczas turnieju Fed Cup, doszło do niecodziennego zdarzenia. Najlepsze polskie tenisistki zostały obrzucone przez „kiboli” ksenofobicznymi wyzwiskami, a przecież na trybunach tenisowych podobne sytuacje prawie się nie zdarzają. Sprawę roztrząsały media, którym siostry Radwańskie nie chciały udzielić wyczerpujących wypowiedzi.

Media [„tutejsze” md] nie lubią sióstr Radwańskich, twierdzi trener tenisistek, a dziewczyny nie lubią mediów. Ten fakt był wyraźnie widoczny po występie na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Radwański przypomina „TVN24 wyemitowała ewidentny paszkwil na temat mojej córki: jak to zrobiła wszystko, aby zlekceważyć występ olimpijski. To był zlepek materiałów i wypowiedzi pod konkretną tezę, taka agitka. I to zrobiła jakaś dziewczyna z Krakowa”.

Cezary Kowalski pyta trenera także o przyszłość polskiego tenisa. Według Radwańskiego w Polsce łoży się za małe środki na rozwój zawodowego tenisa, a wychowanie mistrzów jest kuriozalnie kosztowne. Przecież sport to „szkolenie organizacji, obowiązkowości i solidarności” twierdzi i przypomina, że uprawiając sport jego córki nie zaniedbały też nauki, „poznały świat, języki. Teraz są na drugim roku studiów. Daj Boże, żeby wszyscy szli taką drogą” podsumowuje.

Więcej o przyszłości polskiego tenisa i nie zawsze łatwych relacjach córka – ojciec i trener – zawodnik, w rozmowie z Robertem Radwańskim w najbliższym numerze tygodnika „W Sieci”, dostępnym w sprzedaży już 25 lutego.

===========================

O tchórzliwym zachowaniu ministra Spraw Zagranicznych Polski - chyba nie ośmielą się powiedzieć? MD

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.