Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 114 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papiestwo arrow Sobór watykański II. Historia dotąd niepowiedziana. Profesor de Mattei w Polsce
Tuesday 01 December 2020 12:35:58.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sobór watykański II. Historia dotąd niepowiedziana. Profesor de Mattei w Polsce Drukuj Email
Wpisał: KSD   
07.03.2013.

Sobór watykański II. Historia dotąd niepowiedziana. Profesor de Mattei w Polsce

W dniach 7-10 marca w Polsce przebywa autor „Krzyżowca XX wieku”, historyk, profesor Roberto de Mattei. Wizyta odbywa się z okazji promocji swego ostatniego dzieła, polskiej edycji książki " Sobór watykański II. Historia dotąd niepowiedziana " wydanej przez Centrum Kultury i Tradycji. Serdecznie zapraszamy!

Prof. de Mattei odwiedzi Lublin, Bydgoszcz, Kraków i Warszawę. W trakcie spotkań przedstawi swoją najnowszą pracę oraz o związku między II Soborem Watykańskim a kryzysem Kościoła w ostatnich dekadach. Po każdym ze spotkań istnieje możliwość nabycia „Soboru Watykańskiego II. Historii dotąd niepowiedzianej”.

Oto szczegółowy plan wizyty:

7 III - Lublin, KUL, Collegium Norvidianum, sala 208, godz. 17.30
8 III - Bydgoszcz. Spotkanie w sali Domu Parafialnego po Mszy św. o godz. 19.15 w kościele Najśw. Serca Pana Jezusa, Plac Piastowski 5
9 III - Kraków - Sala Fontanowska Pałacu Krzysztofory Rynek Główny 35, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, godzina 17.00
10 III - Warszawa, sala przy kościele oo. redemptorystów, ul. Karolkowa 49, godzina 10.00


W czasie spotkań będzie można nabyć książkę oraz uzyskać autograf profesora.

Źródło: http://www.ksd.media.pl/aktualnosci/1016-profesor-roberto-de-mattei-w-polsce-7-10-marca

--
Biuro Prasowe
Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.