Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 123 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Papiestwo arrow Na kolanach zwracamy się z błaganiem
Wednesday 02 December 2020 17:31:40.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Na kolanach zwracamy się z błaganiem Drukuj Email
Wpisał: św. Bernard   
13.03.2013.

Na kolanach zwracamy się z błaganiem

do nieznanego nam jeszcze papieża i za św. Bernardem z Clairvaux, Doktorem Kościoła, wołamy: 

Bądź rzecznikiem prawdy, obrońcą wiary, nauczycielem narodów, wodzem chrześcijan. Ilekroć zło sprzymierzy się z siłą – odważnie pokaż, że jest w tobie coś ponadludzkiego. Ci, którzy ani nie szanują człowieka, ani nie boją się miecza, niech zadrżą przed duchem twego gniewu. Kto pogardza napomnieniem, niech lęka się potęgi modlitwy. Na kogo zapalisz się gniewem, niech czuje nie tylko gniew człowieka, ale i Boga. Kto nie zechce ciebie słuchać – niechże go porazi głos samego Boga!

pch24

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.