Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow fasada a tyły arrow APEL MUZUŁMANÓW W POLSCE O ZAPRZESTANIE MORDOWANIA
Sunday 28 February 2021 08:33:22.32.
migawki

27.02.2021 Kielce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

28.02.2021 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
APEL MUZUŁMANÓW W POLSCE O ZAPRZESTANIE MORDOWANIA Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.01.2009.

[ ze strony http://www.mzr.pl/pl/gaza2.php  MD]

APEL MUZUŁMANÓW I ORGANIZACJI MUZUŁMAŃSKICH
W POLSCE
O ZAPRZESTANIE MORDOWANIA LUDNOŚĆI CYWILNEJ
OBYWATELI PALESTYŃSKICH W STREFIE GAZY

Z wielkim niepokojem i ubolewaniem śledzimy narastającą liczbę zabitych i rannych w kolejnym dniu bombardowania strefy Gazy przez artylerię izraelską. Rozlew krwi mieszkańców strefy Gazy, wśród których są kobiety i dzieci oraz nieuzbrojeni cywile, wraz z niszczeniem domów, meczetów i instytucji urzędowych, jest precedensem w skali światowej i historii wojen, gdzie mieszkańcy, odizolowani w zamkniętej strefie Gazy, są bezkarnie zabijani. Ta rzeź niewiniątek jest wydarzeniem nieludzkim i przekracza wszelkie normy, prawa i przepisy wojenne i humanitarne.

My, muzułmanie, zamieszkujący w Rzeczypospolitej Polskiej, poprzez reprezentujące nas organizacje: Muzułmański Związek Religijny w RP, Ligę Muzułmańską w RP, Stowarzyszenie Jedności Muzułmańskie, Muzułmańskie Stowarzyszenie Kształcenia i Kultury oraz Stowarzyszenie Studentów Muzułmańskich

APELUJEMY

o natychmiastowe zaprzestanie mordowania niewinnej ludności cywilnej w strefie Gazy i niszczenia domów, meczetów i kościołów, instytucji dobra publicznego, szkół i uczelni.

WZYWAMY

polski Rząd oraz instytucje europejskie, działające na rzecz ochrony praw człowieka, o szybką interwencję dyplomatyczną w celu zaprzestania bezprawnego zabijania cywilnej ludności palestyńskiej.

Wzywamy do powzięcia działań w na rzecz przywrócenia stabilizacji i pokoju w strefie Gazy i całym regionie i zapewnienia godnego życia obywatelom palestyńskim, zgodnie z obowiązującymi prawami człowieka.

Zmieniony ( 26.03.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.