Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 57 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Iza Falzmannowa 13/I arrow Całun Turyński a furia satanistów z TVP
Saturday 31 October 2020 08:39:41.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Całun Turyński a furia satanistów z TVP Drukuj Email
Wpisał: Iza Brodacka   
31.03.2013.

Całun Turyński a furia satanistów z TVP

 

Iza Brodacka

 

Wczoraj stacje telewizyjne miały pokazać Całun Turyński. To jedna z ostatnich decyzji Benedykta XVI . Poprzednia prezentacja miała miejsce w 1973 roku. Bardzo żałuję ale nie udało mi się trafić na  żadną z tych audycji.
 
    
Wszystkie ślady pozostawione na Całunie zgodne są z biblijnym opisem męki, śmierci i pogrzebu Pana Jezusa.

W badania tego małego kawałka płótna zaangażowało się wiele autorytetów naukowych z całego świata.

W 1988 roku naukowcy z USA  i Wielkiej Brytanii ustalili datę powstania całunu na lata 1260- 1390. Zacierali ręce zwolennicy tezy, że Całun jest fałszerstwem. Tymczasem w 2009 roku  profesor Guilio Fanati wykazał, że te wyniki są całkowicie błędne. Metodą datowania izotopem  węgla (C14 ) ustalono wiek o wiele późniejszych łat na Całunie, a nie płótna Całunu.

 

Potem stwierdzono, że ewentualny fałszerz Całunu musiałby operować techniką laserową. Zwolennicy teorii o średniowiecznym fałszerstwie tej relikwii powoływali się na błąd ortograficzny  w napisie umieszczonym na monecie, znalezionej na lewym oku postaci z Całunu ( lepton Piłata bity tylko  w 29 roku n.e. i to przez pół roku)

Podczas prac archeologicznych w XX wieku znaleziono jednak  w Jerozolimie dwie identyczne monety, z ortograficznym błędem popełnionym przez grawera z czasów Tyberiusza.[Chodzi o pisanie w koine (greka) Kaizar przez C. md]. Błąd grawera stał się więc jednym z dowodów autentyczności Całunu. Znaleziono również pyłki kwiatów rosnących w Izraelu, oraz typowy i unikalny osad wapienny z grobowców z pierwszych wieków naszej ery.

Są setki innych argumentów za autentycznością Całunu. Wielu naukowców, którzy byli ateistami, w wyniku badania Całunu nawróciło się na chrześcijaństwo. Miedzy innymi Barrie Schwarz , fotograf żydowskiego pochodzenia, który przystąpił w 1978 roku jako sceptyk do projektu STURP ( Shroud of Turin Research Project ), a w wyniku własnych badań uwierzył i się nawrócił.

Widziałam wywiad z nim, w którym powiedział, że w konwersji wspierała go jego „żydowska mama”, a to dla Żyda jest niezwykle ważne.  
 Profesor Bruno Fabbiani z Politechniki w Turynie, który bada sprawę Całunu od 1998 roku oświadczył, że  Całun Turyński oraz  obraz utrwalony w źrenicy Matki Boskiej z Guadalupe,  to  dwa wizerunki, o których można z całą pewnością powiedzieć, że nie są dziełem ludzkim..

 

[A ci sataniści z TVP nie dali transmisji, argumentując, że jest przecież w RAI – więc nie potrza... md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.