Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Homoopiekunowie [pederaści pedofile] wykorzystywali dziecko
Tuesday 20 April 2021 01:24:53.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Homoopiekunowie [pederaści pedofile] wykorzystywali dziecko Drukuj Email
Wpisał: pch24   
04.04.2013.

Homoopiekunowie[pederaści –pedofile] wykorzystywali dziecko

 

Brytyjska opieka społeczna milczała

 

2013-04-03 pch24

Problem wykorzystywania seksualnego małych Brytyjczyków, którzy na skutek obowiązującego prawa adopcyjnego znaleźli się w rękach homoseksualistów, jest ignorowany przez opiekę społeczną. [dlaczego ta nazwa: „opieka społeczna” nie jest w cudzysłowie?? MD]   Jedna z ofiar homoseksualnego molestowania przerwała zmowę milczenia.

 - Gdyby mój ojciec był heteroseksualistą brytyjskie służby od razu zareagowałyby na nadużycia seksualne, których dopuszczali się względem mnie moi opiekunowie – twierdzi 23-letni dziś Andy Cannon, który zdecydował się opowiedzieć o traumatycznych doświadczeniach.

 W wieku 9 lat Cannon został  adoptowany przez dwójkę pederastów. Jego „opiekunowie” okazali się być pedofilami. Opieka społeczna, mimo informacji płynących od dziecka, nie dawała wiary doniesieniom. Urzędnicy nie chcieli bowiem psuć reputacji „homoseksualnych rodziców”.

Andy Cannon był molestowany przez 8 lat. Po 10 latach zdołał on  postawić zwyrodnialców przed sądem. Zostali skazani za pedofilię na 2,5 roku więzienia. Sąd uznał również zaniedbania opieki społecznej, która cenzurowała doniesienia na temat niewłaściwego zachowania homoseksualnej pary względem powierzonego im dziecka.

[Na ile lat ciężkiego więzienia skazał tych zbrodniarzy z „opieki”?. „Nie chce psuć ich reputacji”?? MD]

 

Źródło: RV  luk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.