Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 31 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow szczepienia przeciw ZDROWIU arrow Czy PIS jest dofinansowywany przez koncerny szczepionkarskie?
Tuesday 20 April 2021 01:23:40.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Czy PIS jest dofinansowywany przez koncerny szczepionkarskie? Drukuj Email
Wpisał: Dr Jerzy Jaśkowski   
10.04.2013.

Czy PIS jest dofinansowywany przez koncerny szczepionkarskie?

 

cz.1

 

Dr Jerzy Jaśkowski 

 

 “Niewiedza jest niebezpieczna”

Ksiądz Arcybiskup Pylak

 

 

 

“Jedyną bezpieczną szczepionką jest szczepionka, która nigdy nie została użyta. “

dr James A.Shannon - Narodowy Instytut Zdrowia USA. 

 

         O tym, że partia Donalda Tuska jest proniemiecka opinia publiczna mówi głośnio. To, że partia Kaczyńskiego  jest proamerykańska także zostało przyjęte do wiadomości przez społeczeństwo. Ostatnio jednak Gazeta Polska w swoich wydaniach przedstawia dziwne wypowiedzi i artykuły dotyczące szczepień. Wiadomo, że główne firmy szczepionkarskie takie jak GSK czy Merck  są amerykańskie.

 

         I tak : czołowy przedstawiciel PIS w sprawach zdrowia dr B.Piechota  - [GBP]  jako przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia przeforsował w ubiegłym roku “nowelizację” ustawy o chorobach zakaźnych. Nowelizacja ta praktycznie zlikwidowała system  kontroli powikłań poszczepiennych.

http://www.polishclub.org/2012/07/05/franciszkanski-ruch-ekologiczny-list-otwarty-do-senatu-rp-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-zapobieganiu-i-zwalczaniu-chorb-zakaznych/

http://www.polishclub.org/2012/07/22/dr-jerzy-jaskowski-uwagi-do-wystapienia-sejmowego-pana-lek-med-marka-posobkiewicza-z-cy-glwnego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-nowelizacji-ustawy-o-chorobach-zakaznych/

 

 

         Ustawa pozwala bowiem na:

Przymusowe szczepienie całego społeczeństwa na wniosek jednego  urzędnika.

 Ukrywanie danych statystycznych o zachorowaniach.

 Likwiduje system zbierania danych o powikłaniach. A więc hulaj dusza, diabla nie ma, ale są pieniądze.

 

http://www.polishclub.org/2012/10/18/dr-jerzy-jaskowski-znajomi-krliczka-czyli-flu-forum-2012-pani-prof-lidii-brydak-czesc-i/

http://www.polishclub.org/2012/10/13/dr-jerzy-jaskowski-kongres-wakcynologw-czy-spotkanie-handlowcw-argument-sily-czy-sila-argumentw-pogrobowcy-nauki-czesc-ii/

http://www.polishclub.org/2012/10/12/dr-jerzy-jaskowski-kongres-wakcynologw-czy-spotkanie-handlowcw-argument-sily-czy-sila-argumentw-pogrobowcy-nauki-czesc-i/

http://www.polishclub.org/2012/09/27/dr-jerzy-jaśkowski-stawiam-na-tolka-banana-wirusa-zachodniego-nilu-pranie-mzgu-samorzadowcom-czesc-i/

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7251&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4863&Itemid=53

 

         Do dnia dzisiejszego, pomimo ustawy z 1964 roku o obowiązku zbierania danych o powikłaniach poszczepiennych, Państwowy Zakład Higieny nie wywiązuje się z tego obowiązku. Nawet  istnienia internetu i łatwości przesyłania zgłoszeń przez lekarzy, nie spowodowało zmiayy filozofii działania PZH. Nadal brak jest systemu i obowiązku przesyłania takich zgłoszeń. Żadna z instytucji kontrolnych nie zauważa faktu, że ustawa sejmowa jest nierealizowana.

 

         Gazeta  Polska w swoim wydaniu “Codzienna” pod wielce alarmującym tytułem “Grypa zabija w Polsce” [nr 406] straszy ludzi tym w sumie małoistotnym problemem jakim są sezonowe zachorowania wirusowe. Gazeta Polska cytuje właśnie kolejnego przedstawiciela PIS  p.posła Czesława Hoca  - [Cz.H.],  także członka sejmowej komisji zdrowia, który rozgłasza jawne banialuki na temat grypy. I tak, p. Poseł “ODKRYWA” REWELACJE, jakoby w 2009 roku cyt: “wmawiano Polakom, że szczepionka nie chroni ich przed infekcją. Poseł [Cz.H.] przypomina, że wyniku zaniechań i błędów  b. minister zdrowia  Ewy Kopacz nie zakupiono szczepionek przeciw świńskiej grypie”

17.01.2013 | www.radio.koszalin.pl

Za mało Polaków szczepi się przeciwko grypie

         Jest to jawne pomieszanie z poplątaniem faktów, znanych specjalistom. Co prawda do p.Ewy Kopacz to mam taki stosunek, jak do każdego “politykiera”. Zapobieżenie wydania kilkunastu milionów na zakup nikomu niepotrzebnych, a szkodliwych szczepionek,  wg. wieści gminnych, jest zasługą p.dr Przemsława Gduli , szefa Rządowego Centrum Bezpieczeństwa, który nie chciał podpisać się pod zafałszowanymi danymi. Został za to zresztą zdymisjonowany  w grudniu 2009 r. Odeszło z nim także 9 specjalistów. A p.Ewa Kopacz za swoje wykopki 1 metr w głąb, awansowała na marszałka sejmu,  czyli 2-gą najważniejszą osobę w państwie.

Tak więc  wypowiedź p. [Cz.H.] jest wyraźnie pod publiczkę. Natomiast część dotycząca  tematu: wirusów grypy, świadczy najdobitniej o nieznajomości tematu przez autora tej wypowiedzi.

W związku z powyższym jestem zmuszony przypomnieć p. posłowi Czesławowi Hoc podstawy historii  grypy z zakresu IV roku studiów medycznych.

 

Trochę historii.

 

         Wirus grypy po raz pierwszy został zidentyfikowany dopiero w latach 30 - tych ubiegłego wieku,  ale przed 1940 rokiem już wyprodukowano szczepionkę, którą podawano żołnierzom w czasie II Wojny Światowej, co zresztą zakończyło się katastrofą prawie 60 000 ofiar. Pomimo, że ponad 140 milionów Amerykanów szczepi się obecnie przeciwko grypie nadal nie ma żadnych dowodów na jej skuteczność. Rząd USA  przelewa rocznie ponad 3 miliardy publicznych pieniędzy na zakup szczepionki do prywatnych  firm farmaceutycznych.

http://www.polishclub.org/2012/06/26/dr-jerzy-jaskowski-wsplczesna-medycyna-cz-iii/

http://www.polishclub.org/2012/05/31/dr-jerzy-jaskowskiwsplczesna-medycyna-cz-ii/

http://idb.nowyekran.pl/post/67097,wspolczesna-medycyna-dr-jerzy-jaskowski-cz-iii

 

         Pan Poseł  [Cz.H.] i jak widać inni członkowie tego zespołu nie wiedzą, że wirus A.H1N1 po raz pierwszy ujawniono w 1976 roku w bazie amerykańskiej armii. Czy było to celowe wypuszczenie wirusa z laboratorium czy przypadkowe, tego nie wiemy,  ale konsekwencją było przekazanie olbrzymiej sumy ponad 10 milionów dolarów na szczepienia w całych stanach [ obecnie to by było ponad  miliard dolarów]. Z powodu występowania licznych powikłań poszczepiennych musiano się po kilku miesiącach wycofać z tej akcji. Jak podawało WHO w 2007 roku, od 1976 roku do 2007 roku, główną przyczyną tzw.  sezonowej grypy w ponad 85% był właśnie wirus A.H1N1. Zdziwienie więc budzi “odkrywanie” go przez lekarzy PiS-u dopiero w 2009 roku, czyli po prawie 50 latach lub jak kto woli po dwu pokoleniach.

http://www.polishclub.org/2012/10/31/dr-jerzy-jaskowski-lekarze-ostrzegaja-chcesz-zachorowac-szczep-sie-przeciwko-grypie-nie-chcesz-chorowac-nie-szczep-sie-czesc-iii/

 

         Ze względów pozamerytorycznych zmieniono jego nazwę w roku 2009 najpierw na wirus meksykański,  a potem na świński. Czyli od  ok. 50 lat ten sam wirus powoduje  tzw epidemie sezonowe i nikomu nie przyszło do głowy oszukiwać ludzi, że to coś nowego.  Podobnie zmieniono definicję epidemii i pandemii. W tej rzkomej pandemii w 2009 roku zmarło na całym świecie wg.WHO ok. 18 000 ludzi. W okresie sezonu grypowego, normalnie umiera od 300 000 do 500 000 ludzi. Może więc należałoby zwracać uwagę na to co się określa mianem epidemii i pandemii, a nie bezmyślnie powtarzać urzędnicze slogany?

 

Wiadomo także, od  ok. 50 lat, że szczepionki na grypę nie działają.

         Dr Lisa Jackson z Resarch Ceter w Seattle  po przebadaniu 72 000 chorych   w wieku powyżej 65 lat, nie znalazła żadnej różnicy w przebiegu zachorowań na grypę wśród szczepionych i nieszczepionych.

 

 

         Jak podał natomiast Raport Cochrane Database Syst. Rev. 2006.jan.25  (1), analizujący 263.987 dzieci, stosowanie szczepionki przeciw grypie “u małych zdrowych dzieci”  nie ma ŻADNEGO znaczenia i jest tyle samo warte co placebo czyli nic!.

         Natomiast  wydawany w Polsce biuletyn reklamowy Medycyna Praktyczna , dofinansowywany przez największego producenta szczepionek GSK,w numerze z 5.03 2009 podaje: szczepienia wszystkich dzieci od 6 miesięcy do 18 lat należy  rozpocząć przed sezonem epidemicznym grypy. Pytanie czyżby autorzy tego raportu nie znali prac amerykańskich?

         Jest to bardzo zaskakujące twierdzenie, ponieważ głównym autorem polskiego raportu jest dr Jacek Mrukowicz, redaktor naczelny Medycyny Praktycznej,  a jednocześnie pracownik Instytutu , którego platynowym sponsorem jest główny producent szczepionek GSK. W instytucji tej złotym sponsorem można zostać po wpłaceniu 25 000 euro. Nie podano tylko miesięcznie czy kwartalnie. GSK jest platynowym sponsorem. Wysokość przekazywanych kwot przez GSK  jest nieznana. Recenzentem natomiast pracy był prof. Jacek Wysocki .. czyli kółko sie zamyka.

http://www.polishclub.org/2012/09/25/dr-jerzy-jaskowski-celebryci-w-akcji-sekta-szczepionkarska-gazety-w-czesc-ii/

http://www.polishclub.org/2012/09/23/dr-jerzy-jaskowski-celebryci-w-akcji-sekta-szczepionkarska-gazety-w-pranie-mzgu-samorzadowcom-czesc-1/

http://www.google.com/imgres?imgurl=http://www.mp.pl/img/articles/artykuly/miscellanea/jacek_mrukowicz.jpg&imgrefurl=http://www.mp.pl/artykuly/?aid%3D56792

 

Pan poseł  [Cz.H.] nie wie, że w Australii zabroniono stosowania szczepionki zawierającej A.H1N1 dla dzieci do lat 5.

Pan poseł [Cz.H.] nie wie o licznych powikłaniach po szczepieniu przeciwko A.H1N1 np. w postaci występowania narkolepsji.

 

         Jednocześnie Am J.Clin Nutr 2010 maj ,91 (5) w badaniu randomizowanym [podwójnie kontrolowanym] wykazał, że podawanie witaminy D dzieciom w zapobieganiu grypie sezonowej  zmniejsza w sposób istotny występowanie grypy.

Jak wiadomo w Polsce epidemia grypy, ostatnia i jedyna jak do tej pory, ogłoszona przez  Ministerstwo Zdrowia miała miejsce w  1970/71 roku,  tj. w około rok po zaprzestaniu podawania tranu w szkołach. Czyżby przypadkowa zbieżność?

         Podobne wyniki zapobiegania wystąpieniu “grypy” zanotowano u dorosłych. Centr.for Diesese Control and Prev. 4770  Buf.High 09.12.2010. Autorzy tej pracy stwierdzili, że stężenie witaminy D było odwrotnie proporcjonalne do śmiertelności w grupie dorosłych chorych na grypę. Cochrane Collaboration  ISSN 1464-780X podaje, że pomimo iż szczepienia przeciwko grypie są lansowane na całym świecie  i to szczególnie od 25 lat, do dnia dzisiejszego brak prac, które potwierdzałyby celowość podawania szczepień osobom starszym. Trójwartościowa inaktywowana szczepionka  jest najczęściej stosowaną w praktyce. Ze względu na niską jakość dostępnych dowodów, żadnych wniosków dotyczących wpływu szczepionki przeciw grypie dla osób w wieku powyżej 65 lat nie można wyciągnąć. Innymi słowy, wartość szczepionki przeciwko grypie jest taka sama jak mycie rąk. Problem w tym, że po myciu rąk nikt powikłań  i zgonów nie zanotował.

 

Dlaczego więc “polscy specjaliści” twierdzą, że starsze osoby są w grupie większego ryzyka? stanowi to ich słodką tajemnicę, ponieważ do chwili obecnej, ŻADNA Z POŚRÓD NICH [“polscy specjaliści” ]  nie opublikowała ani jednej pracy na poparcie swojej tezy!

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.