Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow "bronki" i bzdety arrow Hit internetu: afrykańskie dzieci tańczą dla Tuska . Film
Saturday 04 July 2020 18:08:44.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Hit internetu: afrykańskie dzieci tańczą dla Tuska . Film Drukuj Email
Wpisał: z Nigerii   
17.04.2013.

Hit internetu: afrykańskie dzieci tańczą Fdla Tuska. Film

 

politykier

 

Zaczęło się od terminu wizyty. 10 kwietnia, rocznica katastrofy smoleńskiej, a Tusk leci za granicę. I to gdzie - do Nigerii! Pewnikiem będzie się opalał i oglądał mecze piłki nożnej.

Tuż po wylądowaniu, przytrafiła się pierwsza wpadka: nie wiadomo czemu, ale premiera postanowiono na najwyższym stopniu podium, gdy pierś prężyli przed nim żołnierze. W tym samym czasie żona pokornie stała z tyłu

Potem śmiechom i żartom nie było końca, dzięki czemu możemy podziwiać taneczne popisy młodych Nigeryjczyków, którzy rytmicznie kołyszą się przed Donaldem Tuskiem.

 

UWAGA! poniższy film może obrażać uczucie religijne, polityczne i okoliczne, co nie było zamiarem redakcji! To już tak wyglądało.

http://www.youtube.com/watch?v=pf-hPG5B28Q&feature=player_embedded

Zmieniony ( 17.04.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.