Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow globaliści, ich metody arrow Heterofobia we Francji
Friday 03 April 2020 03:56:02.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Heterofobia we Francji Drukuj Email
Wpisał: Piotr Kowalczuk   
21.04.2013.

Heterofobia we Francji

 

 

We Francji ustawa o gejowskich małżeństwach jest w senacie, a policja już ściga jej przeciwników i  zwolenników tradycyjnej rodziny za to, że manifestują swoje poglądy.

O niewiarygodnej i bulwersującej sprawie opowiada nasz korespondent Piotr Kowalczuk:

 

„Nie zgadzam się z tym co mówisz, ale oddam życie, abyś miał prawo to powiedzieć” – te słowa przypisuje się Wolterowi, choć zdaje się nigdy ich nie wypowiedział. Tak czy inaczej funkcjonują w zbiorowej świadomości jako szlachetne hasło Oświecenia ukute w obronie wolności słowa i sumienia. Okazuje się jednak, że dziś w ojczyźnie Woltera, gdzie u władzy jest lider sił postępu i jedynie słusznych idei, socjalista Hollande, gdzie kawiorowej lewicy nie zamykają się usta pełne frazesów o demokracji i swobodach, za wyrażanie wstecznych poglądów grożą teraz policyjne szykany i trzeba płacić za nie grzywnę.

 

Pan Franck Talleu spacerował z żoną i dziećmi po Parku Luksemburskim w Paryżu, gdy zatrzymali go żandarmi. Został doprowadzony na komisariat, gdzie wlepiono mu grzywnę za szerzenie homofobii. Pan Talleu zdaniem stróżów porządku publicznego szerzył homofobię rysunkiem na piersiach bluzy z kapturem. Przedstawia trzymających się za ręce mamę, tatę i dwójkę dzieci. I jest jednocześnie symbolem tych, którym nie podoba się idea gejowskich małżeństw, a szczególnie adoptowania przez nie dzieci.

 

Przy okazji przypomnijmy, że francuskie Zgromadzenie Narodowe 12 lutego przegłosowało zezwalającą na to ustawę, nad którą teraz deliberuje senat. We wtorek 9 kwietnia senat przyjął jeden z kluczowych artykułów o adopcji dzieci, ale do zakończenia ścieżki legislacyjnej jeszcze daleko. Mimo to jej przeciwnicy za niewinny symbol swoich przekonań, pozbawiony agresji, a nawet słów, przypominający szkolny rysunek dziecka „Na spacerze z rodzicami”, już są karani administracyjnie. Bo nie chodzi wcale o izolowany incydent, w którym organ intelektualny haniebnie zawiódł żandarma, a o całą serię podobnych przypadków.

 

Jak donosi „Le Figaro”, podobny los spotkał uprawiającego w parku jogging w identycznej bluzie Chrisophe’a. Został zatrzymany, siłą doprowadzony na komisariatu, przesłuchany, zmuszony do zdjęcia bluzy i ukarany grzywną za homofobię. Identycznie żandarmi potraktowali Fredericka za to, że spacerował w bluzie z napisem: „Hollande! Twoja ustawa nie przejdzie”. Jak z rozbrajającą szczerością wyznał jeden ze stróżów – no właśnie, czego? Porządku publicznego czy jedynie słusznych poglądów – gdyby na bluzie był napis: „Hollande! Twoja ustawa przejdzie”, nie byłoby problemu.

 

Jest to więc konsekwentnie prowadzona polityka, która kojarzy się bardzo brzydko, bo z Orwellem albo metodami oświeconego zamordyzmu. Jedno jest pewne: na ołtarzu homo-ideologii, która najwyraźniej z postępowych umysłów wypiera zdezelowane dogmaty walki klas, złożono daninę z demokracji. Przy całym szacunku dla procesu demokratycznego we Francji, w której władzę sprawują i prawo stanowią ludzie demokratycznie wybrani, przy wynikającym z tego szacunku dla homo-ustawy, trzeba jednak aberrację nazwać po imieniu: nazywa się heterofobią. Od homofobii różnie się tylko tym, że jej nie ścigają francuscy żandarmi. I gdzież się podziali etatowi obrońcy swobód obozu postępu? Nie wiem czym to się leczy. Może wystarczy kubeł zimnej wody, a może trzeba sięgnąć po oleum konopne Pana Zagłoby. W każdym razie choroba niebezpiecznie atakuje mózg, rozwija się i grozi epidemią. Co gorsza, w niektórych kręgach - na lewo od normalności - cierpiący na nią chodzą w glorii bojowników walki o sprawiedliwy, ma się rozmieć lewicowy świat, a przy okazji uchodzą za proroków i wizjonerów, jak odurzona palonym zielem Pytia w Delfach.  

 

Piotr Kowalczuk

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.