Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstacje arrow ...brak odpowiednich środków bezpieczeństwa w Opolu - a Ruch Narodowy
Thursday 09 July 2020 02:51:49.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego! Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, małżeństwa homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

 
W Y S Z U K I W A R K A
...brak odpowiednich środków bezpieczeństwa w Opolu - a Ruch Narodowy Drukuj Email
Wpisał: Centrum Kultury   
24.04.2013.

...brak odpowiednich środków bezpieczeństwa w Opolu - a Ruch Narodowy

 

Opolskie spotkanie z Ruchem Narodowym przeniesione w inne miejsce!

23/04/2013 ngopole

 

 

Organizatorów konferencji moderowanej pt. Czym jest Ruch Narodowy? napotkały utrudnienia związane z dostępem do wcześniej zarezerwowanej sali. Kierownictwo Studenckiego Centrum Kultury, w którym miało odbyć się spotkanie, opublikowało następującą informację:

Ze względu na odbywające się w tym samym czasie dwa wydarzenia: mecz Odra Opole – Odra Wodzisław Śląski oraz wykład moderowany „Czym jest Ruch Narodowy?” oraz brak odpowiednich środków bezpieczeństwa zapewnionych na terenie Studenckiego Centrum Kultury i Kampusu Uniwersytetu Opolskiego – wykład moderowany zostaje odwołany.

O ewentualnym innym terminie i miejscu wykładu poinformują organizatorzy wydarzenia.

Wiadomo, że do sekretariatu SCK, sekretariatu Rektora UO oraz przewodniczącego Samorządu Studenckiego UO docierały głosy domagające się odwołania spotkania. Inicjatorem „blokady” było stowarzyszenie 11listopada.org, to samo, które „blokowało” przejście warszawskiego Marszu Niepodległości.

Organizatorzy konferencji opublikowali wiadomość o treści:

Dementując pogłoski rozsiewane przez 11listopada.org w imieniu wszystkich organizatorów informujemy, że spotkanie odbędzie się. W porozumieniu z administracją SCK przenosimy spotkanie w miejsce, gdzie zostanie zagwarantowane bezpieczeństwo uczestników wydarzenia. Jednak z powodu kłamliwej propagandy w/w organizacji oraz jej ogólnopolskiego charakteru (co wpływa na zaangażowanie ludzi z całej Polski – głównie spoza Opola) spotkamy się o godzinie 17:50 pod opolskim Ratuszem, skąd przeniesiemy się do miejsca docelowego.

Przepraszamy za utrudnienia i mamy nadzieję, że zobaczymy się jutro!

Organizatorzy

Prelegentami spotkania będą członkowie Rady Decyzyjnej Ruchu Narodowego: Marian Kowalski, Przemysław Holocher Robert Winnicki; oraz przedstawicielka Sekcji Kobiet Ruchu Narodowego, Mariola Łazarz.

Ruch Narodowy to ogólnopolski ruch społeczny zrzeszający dziesiątki różnych środowisk i organizacji, które jednoczy wizja organizacji państwa i narodu na fundamencie kultury łacińskiej.

MZ

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.