Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 68 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Bluźnierstwa II arrow Straszliwa profanacja we Francji.
Friday 10 July 2020 12:23:12.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Straszliwa profanacja we Francji. Drukuj Email
Wpisał: pch24   
09.05.2013.

Straszliwa profanacja we Francji.

To już istna plaga

 

2013-05-09 pch24

Niemal co drugi dzień informujemy na PCh24.pl o profanacjach świątyń, do jakich dochodzi we Francji. Władze nie potrafią poradzić sobie z plagą barbarzyńskich występków. We wtorek skradziono konsekrowane hostie.  

 

Tym razem wandale wyważyli drzwi w parafialnym kościele w Naintré  w departamencie Vienne. Włamano się do tabernakulum kradnąc dwie duże konsekrowane hostie służące do adoracji Najświętszego Sakramentu.

Spadkobiercy Robespierre’a porozrzucali też inne hostie znajdujące się w tabernakulum i rozbili znajdujący się na nim krzyż. Zniszczyli monstrancje, przy pomocy której starali się porozbijać komunikanty rzucone na posadzkę kościoła. Następnie bandyci włamali się do tabernakulum w bocznej kaplicy świątyni, które na szczęście było puste.

- Wystarczy, że na murach jakiegoś meczetu ukażą się napisy, to od razu staje się to głównym tematem mediów, a władze krzyczą o skandalu i rasizmie! Ale gdy chodzi o kościół katolicki, to panuje cisza - skomentował wydarzenie parafianin André.

Tylko w przeciągu ostatniego miesiąca doszło do napadu na kościół w Chateauroux, profanacji Drogi Krzyżowej w Grand-Auberné oraz przerwania przez lewaków mszy świętą w katedrze w Metzu. Wandale dokonali też zniszczeń i profanacji w świątyniach w Hauture, Martigues i Fos-sur-Mer.  

[oczywiście „nieznani sprawcy”.. md]

FLC

Zmieniony ( 10.05.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.