Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 63 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow O WSI i po WSI 13 arrow Płacimy 7 tys. złotych dziennie za ochronę ministra Boniego (TW Znak)
Saturday 31 October 2020 08:31:01.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Płacimy 7 tys. złotych dziennie za ochronę ministra Boniego (TW Znak) Drukuj Email
Wpisał: fakty   
12.05.2013.

Płacimy 7 tys. złotych dziennie za ochronę ministra Boniegofakty

O sprawie informuje "Fakt". Gazeta wyliczyła, że miesięcznie podatnicy za bezpieczeństwo ministra płacą 220 tysięcy złotych.

Z nieoficjalnych informacji wnika, że Michał Boni ma na stałe przydzielonych dwóch funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu. Godzina pracy ochroniarza to około 150 zł.

Oficerowie BOR ochraniają Boniego od trzech lat. Dlaczego? Ani BOR ani ministerstwo spraw wewnętrznych nie zdradzają. Takie informacje opatrzone są klauzula tajności.

Według informacji "Faktu" ministrowi przyznano ochronę w 2009 roku, gdy pracował nad ustawą o grach losowych. Wówczas chroniony był także Jacek Kapica. Ówczesnemu wiceministrowi finansów funkcjonariusze BOR towarzyszyli tylko przez pół roku.

Michał Boni jest pilnie strzeżony do dziś.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.