Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 18 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow meRdia a MEDIA arrow O odwadze i Tv Republika
Tuesday 21 September 2021 04:33:43.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
O odwadze i Tv Republika Drukuj Email
Wpisał: Adam Ferch   
12.05.2013.

Drodzy,

W portalu p.Ewy Stankiewicz (www.ewastankiewicz/wordpress.com)  opublikowano głos prof. M. Dakowskiego co spowodowało, że skomentowałem  tą ważną publikację jak niżej. O czym uprzejmie informuję. Czuwaj! Adam F

12 maj 2013 @ 10:36

Szanowna Pani Ewo!


Serdeczne dzięki za opublikowanie głosu prof. M. Dakowskiego “Zbrodnia około Smoleńska” !!!
Po raz kolejny wykazała się Sz. Pani odwagą Joanny D’Arc – brawo !


W ten sposób przerwała Sz. Pani zmowę milczenia w tej sprawie jaka jest widoczna pomiędzy : komisją MAK, kolejnymi komisjami obecnego rządu IIIRP , mediami “głównego ścieku” i Zespołem Parlamentarnym A. Macierewicza oraz niestety : Gazetą Polską , Naszym Dziennikiem i TV TRWAM.
Postulaty i pytania prof. M. Dakowskiego odnośnie zakresu i tematyki śledztwa są tak ewidentnie logiczne i nic nie sugerujące, że uporczywie negatywne stanowisko p. A. Macierewicza i w/wym “prawicowych mediów” stało się dla mnie i dla wielu bolesnym zaskoczeniem.
Czyżby ci w/wym “nasi” już sami wleźli na śmietnik historii ?
A z powyższą wypowiedzią p. Waldorfusa zgadzam się w 100% – Czołem Waszmości!

Odnośnie TV Republika – powiem krótko, Cieszyłem się i popierałem powstawanie “naszej” TV oczekując, że nie tylko to będzie całkowicie polska TV ale też będzie zaprzeczeniem TVP, TVN, POLSAT i innych anty-polskich obrzydlistw mieszających w głowach rodakom.

Tymczasem w tej t.zw. “polskiej’ TV Republika zobaczyłem tow. Rolickiego, wywiad red. B. Wildstejna z jakąś bolszewicką megierą z ul. Czerskiej, etc., etc. Czyli to samo co w głównym ścieku tylko troszkę inaczej.
MNIE NIE INTERESUJE CO TE SOWIECKIE POMIOTY MAJA TERAZ DO POWIEDZENIA. Owszem, w naszej TV potrzebne są dyskusje na polskie sprawy ale pomiędzy Polakami, a wysłuchiwanie opinii tych pogrobowców Lenina i naszych rodzimych wiarołomnych sublokatorów jest poniżej mojej godności.
Na dodatek podobno są jakieś powiązania TV Republika z POLSAT-em ??? !!!
No i nieoczekiwana sprawa opłaty 138zł zamiast zapowiadanych 60zł ? A co na taki koszt powiedzą młodzi i emeryci ?
W tej sytuacji z przykrością: COFAM KREDYT ZAUFANIA DLA TV REPUBLIKA …

Sursum corda,
Adam Ferch

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.