Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 137 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow zboczeńcy 13 arrow Policja wywiozła pedryli poza miasto
Thursday 22 April 2021 16:16:56.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Policja wywiozła pedryli poza miasto Drukuj Email
Wpisał: IK   
18.05.2013.

Policja wywiozła pedryli poza miasto

 

Ludzie zablokowali homoparadę

 

18 maja 2013 Naszdziennik

 

Tysiące demonstrantów sprzeciwiających się homoseksualnej propagandzie okupowało centrum Tbilisi, udaremniając przeprowadzenie wiecu homoseksualistów z okazji tzw. międzynarodowego dnia przeciwko homofobii.

Policja, nie chcąc dopuścić do zaatakowania osób deklarujących „odmienną orientację seksualną”, wywiozła ich autobusami poza centrum miasta.

Demonstranci nieśli plakaty: „Nie chcemy Sodomy i Gomory”, „Demokracja nie oznacza niemoralności”, „Stop homoseksualnej propagandzie w Gruzji”.

– Nie pozwolimy tym chorym ludziom przeprowadzać parady gejów w naszym kraju. To jest przeciwko naszym tradycjom i naszej moralności – podkreślił Żużuna Tawadze.

Ojciec Dawid, duchowny prawosławny, który jest jednym z organizatorów demonstracji, zauważył, że homoseksualny wiec obraża tradycję narodu.

Gruzińskie władze dały zielone światło wiecowi, twierdząc, że wszyscy Gruzini mają prawo do wyrażania swoich opinii w przestrzeni publicznej.

Jesteśmy przeciwko propagandzie homoseksualizmu – powiedział 21-letni student Nikolaj Kiladze. Jak podkreślił młody Gruzin: – Jeśli musimy się zgadzać na takie parady, aby zostać członkiem Unii Europejskiej i innych zachodnich organizacji oraz bloków, jestem przeciwny wstąpieniu do nich.

Wczoraj zwierzchnik Gruzińskiego Kościoła Prawosławnego Eliasz II zaapelował do władz, aby nie zgodziły się na wiec gejów, dodając, że jest to pogwałcenie praw większości i obraza gruzińskich tradycji.

IK,

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.