Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańc. za Ojczyznę 13 arrow Powiększa się liczba miast z Marszami Różańcowymi
Wednesday 19 February 2020 17:48:42.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

Koronka do Miłosierdzia w środę 19 lutego o godz.15-tej o wycofanie "Zdrowe love w Gdańsku"

 
W Y S Z U K I W A R K A
Powiększa się liczba miast z Marszami Różańcowymi Drukuj Email
Wpisał: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę   
07.06.2013.

Powiększa się liczba miast z krucjatowymi intencjami na Mszach za Ojczyznę i z Marszami Różańcowymi

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/msze-swiete

 

Zapraszamy na Msze Święte za Ojczyznę i kolejne Pokutne Marsze Różańcowe organizowane przez uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (cyklicznie – Olsztyn, Poznań i Warszawa). Zachęcajmy się wzajemnie i zgłaszajmy inne miejscowości.

BYDGOSZCZ – w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 – w parafii św. Łukasza

GDAŃSK – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 13.00 – w Kościele Garnizonowym p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła przy ul. Sobótki 20

OLSZTYN - w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 18.00 – w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski przy ul. M. Konopnickiej 3, Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

NIEPOKALANÓW – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 – w ogólnopolskim sanktuarium – Bazylice Najświętszej Maryi Panny Wszechpośredniczki Łask

POZNAŃ – w każdą trzecią niedzielę miesiąca, początek godz.12.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

WARSZAWA -  w każdą drugą niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16-tej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.