Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 152 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 13 arrow broń atomowa w PRL - pust' wsiega budiet sołnce!!
Monday 30 March 2020 11:13:30.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
 
W Y S Z U K I W A R K A
broń atomowa w PRL - pust' wsiega budiet sołnce!! Drukuj Email
Wpisał: Jacek Kruczkowski   
15.06.2013.

Tajemnice Układu Warszawskiego: broń atomowa w PRL

 

Atak 44 tysięcy żołnierzy sowieckich poprzez epicentrum wybuchu o mocy 40 ktTrotylu. Wielu żołnierzy było w transzejach „pod epicentrum”. Napromieniowanie  ludzi i stan zdrowia tych, co przeżyli, były SOWIERSZENNO SIEKRIETNO. Po kilkudziesięciu latach było ich już tylko kilkudziesięciu.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ckZVXl8JaCk

 

Poddodziały I rzutu (napromieniowane w czasie akcji) stawały się „niezdolne do walki” – już po paru dniach były wymieniane na następne rzuty. Samoloty Su7 i Su20 były przystosowane do noszenia broni jądrowej. Bazy w Bydgoszczy i Powidzu. Piloci – tylko członkowie PZPR oraz kawalerzy.

Imelman – pół beczki i pół pętli . Przydatne po zrzucie bomby jądrowej.

Polskie natarcie – rubieże Amsterdam, Haga, Antwerpia. Kierunek –DANIA,

Plany BIZON 61...Eh... itd..

 

Gen. Kaliski a Gierek i TW Wolski

Zmieniony ( 15.06.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.