Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra Jola 13 arrow broń atomowa w PRL - pust' wsiega budiet sołnce!!
Thursday 24 October 2019 06:17:42.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. To jest hermeneutyka ciągłości !
==============
 
W Y S Z U K I W A R K A
broń atomowa w PRL - pust' wsiega budiet sołnce!! Drukuj Email
Wpisał: Jacek Kruczkowski   
15.06.2013.

Tajemnice Układu Warszawskiego: broń atomowa w PRL

 

Atak 44 tysięcy żołnierzy sowieckich poprzez epicentrum wybuchu o mocy 40 ktTrotylu. Wielu żołnierzy było w transzejach „pod epicentrum”. Napromieniowanie  ludzi i stan zdrowia tych, co przeżyli, były SOWIERSZENNO SIEKRIETNO. Po kilkudziesięciu latach było ich już tylko kilkudziesięciu.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=ckZVXl8JaCk

 

Poddodziały I rzutu (napromieniowane w czasie akcji) stawały się „niezdolne do walki” – już po paru dniach były wymieniane na następne rzuty. Samoloty Su7 i Su20 były przystosowane do noszenia broni jądrowej. Bazy w Bydgoszczy i Powidzu. Piloci – tylko członkowie PZPR oraz kawalerzy.

Imelman – pół beczki i pół pętli . Przydatne po zrzucie bomby jądrowej.

Polskie natarcie – rubieże Amsterdam, Haga, Antwerpia. Kierunek –DANIA,

Plany BIZON 61...Eh... itd..

 

Gen. Kaliski a Gierek i TW Wolski

Zmieniony ( 15.06.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.