Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Agentura II arrow "Oszust" przed Sądem  proces lustracyjny Moczulskiego
Saturday 22 February 2020 02:52:24.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Oszust" przed Sądem  proces lustracyjny Moczulskiego Drukuj Email
Wpisał: Tomasz Sokolewicz   
16.06.2013.

"Oszust" przed Sądem –

 

proces lustracyjny Roberta "Leszka" Moczulskiego

 

 

Tomasz Sokolewicz Warszawa, 16 czerwiec 2013

Jan Paweł II: "Potrzebna jest solidarność w tym, co dobre, ale konieczny jest sprzeciw wobec zła… nie można być równocześnie solidarnym z ofiarą przestępstwa i z przestępcą, człowiekiem okradanym i złodziejem".

 

W tę środę, 19 czerwca o godzinie 9:30 w Warszawie naprzeciw Sądu Okręgowego przy al. Solidarności 127 spotykają się osoby przekonane, że „Leszek” Moczulski to polityczna katastrofa, przed kawiarnią "Paragraf" po to by udać się do Sądu na rozprawę do sali 348 Sądu Okręgowego w Warszawie.

Nasze spotkanie jest legalne i pokojowe, ale nie będziemy tolerowali KPN-SB. Zygmuntowi Miernikowi i Adamowi Słomce życzymy zakończenia procesu o fałszerstwa wyborcze sprawiedliwym wyrokiem, ale wobec publicznych deklaracji lojalności wobec „Lecha” Moczulskiego niestety nie możemy ich zaprosić do naszego towarzystwa.

Więcej:  https://www.facebook.com/events/634122983282713/

 

Zachęcam bardzo patriotyczną młodzież: kleryków, harcerzy, solidarnych 2010 do wizyty w celu przyjrzenia się zblazowanym agenciakom z KPN-SB. To wielka lekcja pokazująca bezczelność agentury, może przydać się i dzisiaj. Niewykluczone, że agenci zamieszczą ogłoszenia i reklamę np. w Rzeczypospolitej czy gazietie..  Spodziewam się około jednej dziesiątki szpicli.. Nas jest już prawie 350 internetowych, pokojowo nastawionych dusz. Szczególnie serdecznie witam naszych młodych przyjaciół z Ruchu Narodowego.

 

SKANDAL: Raz już PRAWOMOCNIE uznany za współpracownika SB osobnik nazywany "Komendantem Strzelca". Jakiego "Strzelca"? Dlaczego nie "kolumny Zygmunta"?

 

http://gazetaobywatelska.info/blog/showEntry/462

 

Lista funkcjonariuszy SB, którym Strasbourg odmówił prawa do wyższej emerytury, może znajdą się jacyś znajomi? Ja znalazłem na niej swojego kata, kilku funkcjonariuszy z moje sprawy i jedną atrapę opozycjonisty z KPN-SB :D:D

 

http://hudoc.echr.coe.int/sites/eng/pages/search.aspx?i=001-121267#{%22itemid%22:[%22001-121267%22]}

 

FB: "Teraz stoję koło kibla" by @szejnfeld to rozpaczliwa próba otwarcia się na nowy elektorat przez PR PO?

 

Jeśli zgadzasz się z moimi poglądami to możesz mnie „polubić” like http://www.facebook.com/pages/Tomasz-Sokolewicz/215742378456290\

 

I obserwować mnie na TT: https://twitter.com/TomSokolewicz

Mail: sokolewicz@ubezpieczenie.biz.pl Tel: ++48 513 930 510

prywatny blog: http://www.sokolewicz.eu/blog%20S.htm

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.