Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zdrówko 13 arrow Autyzm, rządy i dzieciobójstwo
Tuesday 19 October 2021 14:42:53.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Autyzm, rządy i dzieciobójstwo Drukuj Email
Wpisał: Dorota Majewska   
18.06.2013.

Autyzm, rządy i dzieciobójstwo

 

Dorota Majewska

Kilka dni temu w Chicago matka zamordowała nożem swego autystycznego, niewerbalnego 14-letniego syna.  Nie była w stanie samodzielnie dbać o niego, bo chłopiec rósł i stawał się coraz bardziej agresywny. Ojciec chłopca – co się często zdarza – wcześniej opuścił rodzinę i zostawił matkę samą z ciężko okaleczonym dzieckiem. Przed dokonaniem tej potwornej zbrodni zdesperowana matka przez kilka lat błagała różne instytucje opieki medycznej i społecznej o pomoc w leczeniu chłopca.

Jedyne, co jej zaproponowano to dożywotne zamkniecie go w zakładzie psychiatrycznym, gdzie chłopiec byłby faszerowany psychotropami i zamieniony w roślinę. Po kilku tygodniach pobytu chłopca w takim szpitalu, jego stan zdrowia bardzo się pogorszył. Wówczas zrozpaczona matka, nie mając już żadnej nadziei na pomoc, w asyście matki chrzestnej i opiekunki swego syna odebrała mu życie.  Próbowała potem sama otruć się lekami, ale przeżyła. (http://www.ageofautism.com/2013/06/mother-godmother-charged-with-first-degree-murder.html)

Nie jest to pierwszy taki przypadek i zapewne nie ostatni, bo autystycznych (czyli ciężko okaleczonych przez szczepionki dzieci) stale przybywa.  Żaden rząd nie podejmuje uczciwych, racjonalnych prób wyjaśnienia przyczyn obecnej epidemii autyzmu, ani jej zatrzymania – bo to wymagałoby przyznania, że dotychczasowe, promowane lub wymuszane przez rządy programy szczepień trwale okaleczyły bądź zabiły miliony dzieci na świecie

I to wymagałoby ukarania wysoko postawionych osób (z agencji rządowych i korporacji) odpowiedzialnych za te medyczne zbrodnie przeciw ludzkości, które skalą znacznie przewyższają zbrodnie dokonywane przez hitlerowców w obozach koncentracyjnych.  Zrozpaczonych rodziców pozostawia się samych sobie, żeby samotnie zmagali się problemami, które przerastają ich siły i możliwości materialne.  

Rządy najwyżej obiecują „wyręczać” tych rodziców i dokonywać eutanazji autystycznych dzieci. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.