Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 3 gości
S T A R T arrow Gospodraka..., oj, draka arrow kolaps arrow Milionowe zaległości w ZUS wciąż do umorzenia
Sunday 23 September 2018 04:34:55.26.
migawki
Na wątpliwości ludzi; „Czy tyle miliardów w ogóle było, by je zrabować??” Nie rabuje się banknotów, lecz papiery dłużne, zobowiązania itp. Za to zyskuje się udziały w bankach, w wielkich mediach, fabryki – też te do „wrogiego przejęcia”. Dalej - „piniądz robi piniądz”, ale nie bogacą się najlepsi, najaktywniejsi, lecz udziałowcy brutalnych tajnych związków. Skutki - przez utratę nadziei - też demograficzne [wsp. dzietności zamiast trzy, jest 1.29 - 1.34 – czyli zagłada narodu].

 
W Y S Z U K I W A R K A
Milionowe zaległości w ZUS wciąż do umorzenia Drukuj Email
Wpisał: ZUS   
21.06.2013.

Milionowe zaległości w ZUS wciąż do umorzenia

 

Mateusz Rzemek 21-06-2013 prawo

[pisałem o tym, alarmowałem:  Uwaga skazani sądownie przez ZUS  . Mały skutek. Podajcie dalej, koniecznie!! MD]

 

Przedsiębiorcy chcą, by urzędnicy poinformowali biznesmenów o możliwości pozbycia się długów.

Najnowsze szacunki ZUS wskazują, że ponad 200 tys. przedsiębiorców działających w latach 1999–2009  ma ponad 880 mln zł zaległych składek, które mogą zostać umorzone na podstawie tzw. ustawy abolicyjnej. Okazuje się jednak, że urzędnicy ZUS nie informują zainteresowanych o takiej możliwości. Wnioski o umorzenie złożyło dopiero 58 tys. uprawnionych.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.