Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 40 gości
S T A R T arrow Kościół arrow postępy postępu arrow Pokłosie informacji o skandalu w naszej Diecezji
Tuesday 01 December 2020 01:20:16.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pokłosie informacji o skandalu w naszej Diecezji Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.07.2013.

Pokłosie informacji o skandalu w naszej Diecezji

 

Pokłosie informacji: „w dniu 14 czerwca 2013 r. ks. Wojciech Kraiński w parafii Św. Marii Magdaleny na Bródnie w Warszawie odmówił udzielenia Komunii Świętej osobom, które chciały przyjąć ją na kolanach”.

Por.:

Skandal w diecezji warszawsko praskiej rośnie  część V

 

SKANDAL cd ! ŚWIADECTWO: ks. Wojciech Kraiński odmówił ...

 

O katolikach: ‑idą te diabły. Skutki ‑postępu w Kościele w Diecezji Warsz. Praskiej

[I więcej z tej serii.]

 

W niedziele, 30 czerwca, w kościele, gdzie te gorszące zajścia miały miejsce, proboszcz ogłosił, iż ks. Wojciech Kraiński został w trybie natychmiastowym przeniesiony do wioseczki za Mińskiem Mazowieckim. [do Choszczówki Stojeckiej-dodane później md]

 

 Mam nadzieję, że tam chłopi nie pozwolą się tak łatwo „nawrócić”  z katolicyzmu na postępowość.Jest ich tam kilku - mają jednak możność pójścia do kościoła parafialnego. Nie dadzą się więc molestować.

==========================

O ostatecznym zakończeniu sprawy będziemy szczegółowo informować na portalach katolickich. MD

Zmieniony ( 02.07.2013. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.