Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 135 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Pederaści agresywni wobec wyleczonych homoseksualistów
Tuesday 01 December 2020 15:58:05.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Pederaści agresywni wobec wyleczonych homoseksualistów Drukuj Email
Wpisał: pch24   
27.07.2013.

Pederaści agresywni wobec wyleczonych homoseksualistów

 

2013-07-24 pederasci-agresywni

Wyleczony z homoseksualizmu Douglas McIntyre, mąż i ojciec trojga dzieci, ogłosił, że ma już dość wszechobecnego lobby sodomitów. Udaje się do Waszyngtonu, by domagać się poszanowania swych praw.

 

– Chcę zwrócić uwagę na homo-faszyzm w tym kraju. Państwo jest zastraszone przez działaczy gejowskich, którzy nie tolerują spojrzenia innego niż własne na homoseksualizm – powiedział McIntyre. Podróż do Waszyngtonu zajmie mu dziesięć dni. Będzie miał w tym czasie prelekcje, w trakcie których opowie o swoim wyjściu z homoseksualizmu i bardzo trudnej sytuacji byłych homoseksualistów w Stanach Zjednoczonych.

 McIntyre zareagował tak z powodu zamieszania, które rozpętało się wokół „Miesiąca Dumy Byłych Homoseksualistów”. Impreza ta jest organizowana przez niego i innych dawnych homoseksualistów. Spotkanie to miało odbyć się 31 lipca w siedzibie Centrum Badań nad Rodziną w Waszyngtonie. Wkrótce jednak zaczęły się ataki i groźby ze strony internetowych homo-aktywistów.

 Impreza została przeniesiona na wrzesień w „nieznane miejsce”. Anonimowi Homoseksualiści działają od 1980 roku i pomagają osobom chcącym walczyć ze swoim problemem. Ich działalność spotyka się ze sprzeciwem polit-poprawnych mediów i instytucji. – Gejowscy aktywiści zmuszali nas do milczenia, marginalizowali nasz głos i eliminowali z debaty. Nawołują do tolerancji, a stale uprawiają dyskryminację wobec byłych homoseksualistów takich jak ja, którzy wybrali inną drogę – mówi McIntyre.

 Przypomnijmy, że działalność homoseksualistów nie przejawia się tylko w medialnych atakach i wykpiwaniu takich inicjatyw. W zeszłym roku 28-letni mężczyzna zaatakował z bronią w ręku siedzibę portalu internetowego piszącego o przezwyciężaniu homoseksualizmu i walczącego z homo-propagandą.

 Źródło: „Nasz Dziennik”  KRaj

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.