Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T
Monday 25 March 2019 05:00:51.27.
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Koordynacja zbyt ostentacyjna - ty się Dziwisz? Drukuj Email
Wpisał: Stanisław Michalkiewicz   
28.07.2011.

Koordynacja zbyt ostentacyjna - ty się Dziwisz?

...Czy ostentacyjne koordynowanie działań krakowskiej Kurii z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie wzbudzi aby jakichś wątpliwości co do miejsca, z którego Jego Eminencja czerpie natchnienia do swoich aktów strzelistych?

 

Stanisław Michalkiewicz http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2139

Komentarz    serwis „Pod Lupą” (www.podlupa.pl )    28 lipca 2011

No proszę! Kiedy tylko Jego Eminencja Stanisław kardynał Dziwisz ogłosił dekret o zasuspendowaniu ks. Piotra Natanka, natychmiast okazało się, że w Grzechyni, gdzie ks. Natanek odprawiał nabożeństwa, pustelnia stanowi samowolę budowlaną, obozy organizowane w ramach gospodarstwa agroturystycznego odbywają się bez zezwolenia sanepidu i straży pożarnej, a cała działalność jest sponsorowana przez polonijny, „" nacjonastyczny" Ruch Zapotrzebowania Wiary” z Norwegii, gdzie właśnie dokonała się zbrodnia przeciwko całej postępowej ludzkości.

Jak oskarżać, to oskarżać!

Najwyraźniej sojusz tronu i ołtarza jest u nas ściślejszy, niż mogłoby się wydawać na przykład tylko na podstawie liczby tajnych współpracowników - oczywiście „bez swojej wiedzy i zgody” - wśród duchowieństwa - skoro suspensa kanoniczna powoduje natychmiastowe uruchomienie organów nadzoru budowlanego, sanepidu, straży pożarnych i Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Wprawdzie postępactwo tego rodzaju powiązań tronu i ołtarza nie krytykuje, bo w odróżnieniu od przedstawicieli „Kościoła otwartego”, ks. Piotr Natanek głosi rzeczy absolutnie niesłuszne, ale czy takie ostentacyjne koordynowanie działań krakowskiej Kurii z Agencją Bezpieczeństwa Wewnętrznego nie wzbudzi aby jakichś wątpliwości co do miejsca, z którego Jego Eminencja czerpie natchnienia do swoich aktów strzelistych?

Zmieniony ( 17.09.2011. )
 
Teraz jest wojna ! Drukuj Email
Wpisał: Ks. Stanisław Małkowski   
16.09.2011.

Teraz jest wojna!

 

Ks. Stanisław Małkowski, W-wa, 15.09.2011 r.

 

Złowróżbne wystąpienie ministra Jacka Rostowskiego w Parlamencie Europejskim postrzegam nie jako akt histerii lub błazenady, ale jako cyniczne uprawianie propagandy grozy, której celem jest przekonanie odbiorców, że jedyną alternatywą polityki w Polsce jest: albo Platforma Obywatelska albo wojna; czyli: albo rozbiór i rozgrabienie Polski rękami miejscowych zdrajców, albo agresja zewnętrzna.

 

Widocznie mocodawcy Platformy czują, że Polska może wymknąć się im spod kontroli i chcą za wszelką cenę doprowadzić do zwycięstwa PO w zbliżających się wyborach.

Nie wystarczy już straszyć Polaków zagrożeniem wewnętrznym ze strony PiS-u, trzeba straszyć zagrożeniem zagranicznym, którego mielibyśmy rzekomo uniknąć poddając się PO.

Co to za różnica komu się poddamy i czyim rękom powierzymy naszą wolność, suwerenność i niepodległość?

30 lat temu komuniści straszyli Polaków interwencją ze Wschodu, dzisiaj ich następcy straszą interwencją z Zachodu.

Wobec podobnych zagrożeń bł. Jerzy Popiełuszko sięgnął po wypróbowaną broń: Mszę św. za Ojczyznę, krzyż i różaniec.

Sięgnijmy i my po tę broń ku zwycięstwu.

 
Dystrybucja Zeszytów Smoleńskich przez ANTYK Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.09.2011.

Dystrybucja Zeszytów Smoleńskich przez ANTYK

 

[otrzymałem mail’em, powielam MD]

Wydawnictwo Antyk zdecydowało się na przyjęcie roli oficjalnego przedstawiciela i dystrybutora Zeszytów Smoleńskich, o które tak często była nasza księgarnia dopytywana.


 Zeszyty można zamówić klikając na poniższe linki:


 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016436-23010001.html
 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016437-23010001.html
 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016438-23010001.html

 Jest to reprint Zeszytów Smoleńskich ukazujących się w drugim obiegu tzw. III RP. Wydawnictwo Antyk - kierując się wyrażoną w tym czasopiśmie zgodą redakcji Zeszytów na przedrukowywanie - postanowiło udostępnić tę rzadko występującą i trudno dostępną publikację - decyzję przyspieszył fakt dziwnej śmierci "Tomasza" jednego ze współpracowników Zeszytów Smoleńskich, który w Zeszytach przedstawił w jaki sposób doszło do wybuchu w samolocie oraz wskazał na podstawie czego należy przyjąć jako pewnik taki rozwój wypadków. Materiał na ten temat opublikowano w Zeszytach na długo przed tym, jak Zespół Parlamentarny ujawnił, iż samolot rządowy na wysokości 15 metrów uległ destrukcji oraz na długo przed informacjami na temat dwóch eksplozji/wstrząsów do jakich doszło tuż przed katastrofą.

 W Zeszytach nr. 3 ukazać się miał kolejny z materiałów "Tomasza" na temat tego wybuchu ale jego nagła śmierć wprowadziła pewien chaos w cyklu wydawniczym i w decyzjach redakcji, która szukając dróg wyjścia z tej sytuacji zaproponowała wydawnictwu reprezentowanie Zeszytów Smoleńskich i wyraziła zgodę na drukowanie i dystrybucję Zeszytów przez ANTYK (z zachowaniem przez redakcję możliwości wydawania i kolportowania tego periodyku poza Wydawnictwem Antyk).


Redakcja poprzez przyjęcie bardziej ujawnionej formy działania ma nadzieję, że
dziwne i niewytłumaczalne wydarzenia w rodzaju "śmiercionośnych wirusów", przynajmniej będą mniej anonimowe i będą mogły być powiązane z zajmowanym stanowiskiem w sprawie smoleńskiej.


> Pozdrawiam serdecznie
> Marcin Dybowski 502 225 232

 
Dziwisz, Turowski: Proste pytania... Drukuj Email
Wpisał: eska   
28.02.2011.

Dziwisz, Turowski: Proste pytania...

 

kopia papieska wraca "na maszynę" z odręcznymi poprawkami i ten materiał ląduje w rękach Turowskiego. Jakim cudem taka kopia ląduje w rękach jakiegoś zwykłego jeszcze nawet nie w pełni zakonnika? No jakim??? Ile osób pracowało dla Papieża na etapie tych wstępnych przygotowań?

 

eska 25.02.2011 http://eskaekranowa.nowyekran.pl/post/4307,proste-pytania

 

 Z mediów publicznych wylecieli dziennikarze o poglądach prawicowych i pro-pisowskich. Doprawdy?

Wiem, jakie poglądy ma Jan Pospieszalski, ostatni, który właśnie wyleciał. Ale tak naprawdę to co wiem? Że jest praktykującym katolikiem i sympatykiem Kaczyńskiego – chyba? A reszta,  np. sprawy gospodarcze? Nie wiem.  Jeszcze znam poglądy Ziemkiewicza czy Sakiewicza, nie mam pojęcia o poglądach Anity Gargas i wielu innych.

Tak naprawdę wylecieli nie za poglądy, tylko za zadawanie niewygodnych pytań i ujawnianie nie tych, co trzeba faktów.

Ostatnim rzutem na taśmę Pospieszalski doprowadził do dyskusji o casusie Tomasza Turowskiego. I co wiemy? Wiemy, że facet jest zawodowym agentem,  z wysokim stopniem oficerskim. Dobra, nie on jeden.

Wiemy, że pod przykrywką kandydata na jezuitę antyszambrował swobodnie w Watykanie. To już budzi pewne zdziwienie, ale wobec informacji, że SB miało kilkudziesięciu agentów umieszczonych wokół naszego Papieża, to przestaje być dziwne. Ale to nie wszystko. Okazało się , że są zachowane jego meldunki z materiałami, do których nie miał prawa mieć dostępu.

Gdyby przekazywał wystąpienia i homilie Papieża przed ich oficjalnym opublikowaniem, nie zdziwiło by mnie to. W końcu taki materiał trzeba wydrukować, powielić, oprawić itd. – zawsze gdzieś może znaleźć się moment do wyniesienia i przekazania agentowi.

Ale on dostarczał brudnopisy z odręcznymi uwagami Papieża!

Wyobraźmy to sobie – Papież robi szkic i ktoś mu to przepisuje na maszynie. Wtedy nie było jeszcze komputerów, nie można się było włamać. Powstają dwie, trzy kopie – powiedzmy jedna do osobistego archiwum, jedna wraca do poprawek, może jedna idzie do sprawdzenia przypisów czy odnośników. Potem kopia papieska wraca "na maszynę" z odręcznymi poprawkami i ten materiał skopiowany ląduje w rękach Turowskiego. Podobno.

Jakim cudem taka kopia ląduje w rękach jakiegoś zwykłego jeszcze nawet nie w pełni zakonnika? No jakim???

Ile osób pracowało dla Papieża na etapie tych wstępnych przygotowań? Pięć, osiem??

Ktoś, kto mu to dawał, musiał wiedzieć, kim jest prosty braciszek – bo przecież inaczej to niemożliwe. A więc przeciek był pośród najbardziej zaufanych. I Turowski wie, kto nim był!

A osobisty sekretarz Jana Pawła II siedzi sobie w Krakowie w kapeluszu kardynalskim i nic. Nawet się zająknie na ten temat.

 

Idźmy dalej. Ten sam facet (Turowski) zostaje nagle wezwany ze stanu spoczynku i posłany do Moskwy przez Sikorskiego w celu przygotowania wizyt premiera i prezydenta. Sikorski rzekomo nic nie wie o jego przeszłości.

A co my wiemy o przeszłości Sikorskiego? Ano był w Afganistanie, o czym do pewnego momentu głośno opowiadał. Potem nagle wyciekła informacja, że został złapany przez Sowietów i podobno wyreklamowany przez Anglików. Gdzie to było, kiedy,  jak długo trwało? Nic nie wiemy. Ani pan Sikorski, ani nikt inny – znowu - nawet się nie zająknie na ten temat. A przecież ktoś musi wiedzieć – nie tylko służby innych państw i stara agentura.

O takich rzeczach wiedzą premierzy i prezydenci, szefowie służb, to są sprawy super tajne tylko do ich wiadomości. Jedynie Siemiątkowski daje do zrozumienia, że coś tam o czymś wie, ale nie może powiedzieć. Reszta milczy. Nawet Kaczyński i Macierewicz nic nie mówią – a muszą coś wiedzieć z racji pełnionych wcześniej funkcji..

Dlatego mam proste pytanie:

Czy sądzicie, panowie politycy, że nie jesteśmy w stanie dodać dwa do dwóch? Że wystarczy, jak to powiedział Schetyna u Moniczki, pobudzić pozytywne emocje w narodzie i wszystko będzie OK?

Nie, już nie wystarczy wyrzucić zbyt dociekliwych dziennikarzy. Pytania już padły, a zdziwienie rośnie. Kiedy do faktu wynoszenia notatek Ojca Świętego z jego osobistej kancelarii odniesie się kardynał Dziwisz, za tę kancelarię odpowiedzialny?

Kiedy do sprawy rzekomego (?) aresztowania Sikorskiego odniesie się choćby Rokita – wszak to za jego czasów inwigilowano Sikorskiego po jego powrocie do Polski – kto i dlaczego zarządził tę inwigilację?

Powtarzam proste pytanie – czy naprawdę macie nas za idiotów???

Czy naprawdę myślicie, że możecie tu rządzić sobie walcząc o przywództwo i rząd dusz ponad naszymi głowami?

Że są prawdy dostępne dla wybranych, a reszta będzie posłusznie dawać się zaganiać do kolejnej farsy wyborczej pod dyktando pana Ostachowicza czy innego spin doktora? Że kiedy z IPN zaczynają wychodzić zarzuty prokuratorskie, to pan Seremet, prokurator naczelny RP,  chce odwołać głównego prokuratora IPN - to ma być państwo prawa?

Co wy tu nam ułożyliście, panowie politycy i nie tylko? Wygodny obóz dla kretynów?

Rządy oświeconych mędrców i fikcje wyborcze dla zatkania gęby proletom?

Jesteśmy oszukiwani - nie tylko w sprawie katastrofy smoleńskiej. Jesteśmy oszukiwani w sprawie emerytur i ochrony zdrowia, w sprawie budżetu państwa i w sprawie niszczenia systemu oświaty, w sprawie śledztwa dotyczącego zabójstwa Olewnika i w sprawie kontraktu na gaz.

Jesteśmy oszukiwani wszędzie i na każdym kroku. Nie wiemy, co z tym zrobić, bo nie mamy dostępu do informacji,  jeszcze nie. Nie umiemy sobie z tym radzić,  jeszcze nie.

Ale to przyjdzie, tak jak przyszła Solidarność.

To nie jest głupi naród, ludzie zaczynają się zastanawiać, zaczynają o tym mówić coraz głośniej – w pracy, w sklepie, u znajomych, na różnych forach netu. To nie jest kwestia tego, czy wygra PiS czy PO, czy jeszcze ktoś. To jest kwestia zupełni inna – po dwudziestu latach picu chcemy w końcu prawdy i rzetelnej wiedzy o nas samych!!! Chcemy tych praw i tych informacji, które zawłaszczyliście sobie! Dość bujdy i podziału na wtajemniczonych i resztę, czyli bydło, jak powiedział niespodziewanie szczerze pewien "profesor". Po prostu już dość!!!

 http://www.youtube.com/watch?v=lfWcyvj8OHk

http://www.eostroleka.pl/ostatnie-8222warto-rozmawiac8221-o-tomaszu-turowskim-raz-jeszcze-nie-przegap,art23077.html

zdjęcie > fotopolis.pl

Zmieniony ( 29.08.2011. )
 
Nowe - MOCNE - komentarze ks. Małkowskiego! Drukuj Email
Wpisał: Ks. Stanisław Małkowski   
01.08.2011.

Nowe - MOCNE - komentarze ks. Małkowskiego!

===================

TU JUŻ SĄ!! http://de.gloria.tv/?user=10286&medias=audios

Czytać KONIECZNIE, ew. kopiować! MD

 ==================


 

[Cenzury „NIE MA”. Teksty na stronie KSD jednak wycięto.  MD]

 

=================

Oto wypowiedzi ks. St. Małkowskiego:

-  Prowokacja Polsatu na Jasnej Górze
-
 Prostytuowanie się dziennikarzy
-
 Wyrok ws. Rymkiewicza

- Wypowiedzenie posłuszeństwa ks. Natanka
-
 Zdetronizowanie Jezusa jest wielkim wołaniem o to, aby Go teraz intronizować
-
 Masoneria w Kościele przeciwna intronizacji

- Ks. Natanek gotowy na konsekwencje

- Zamachy w Norwegii absurdalnym pretekstem do walki z chrześcijaństwem

-  Dlaczego nie doszło do lustracji w Kościele?

[„Pamięć i Troska” – czy też „Niepamięć i Beztroska”]

-  Czy Kościół powinien mieszać się do polityki?

 Wojna na linii: kibice – rząd Tuska

=================


...na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy pojawiły się [i znikły!] kolejne bezcenne komentarze ks. Stanisława Małkowskiego. Tym razem duchowny odnosi się m.in. do prowokacji Polsatu na Jasnej Górze, wyroku ws. prof. Rymkiewicza i zamachów w Norwegii, które określa mianem absurdalnego pretekstu do walki z chrześcijaństwem.

Po raz kolejny ks. Małkowski szeroko komentuje sprawę ks. Natanka, nawiązując m.in. wypowiedzenia przez niego posłuszeństwa kard. Dziwiszowi.

Pojawia się również wątek lustracji i masonerii w Kościele. Usłyszycie też o tym, dlaczego wielu dziennikarzy uprawia najstarszy zawód świata. Ks. Stanisław odniósł się także do wojny na linii kibice -rząd Tuska i wiele innych...

Zachęcam do odsłuchania i wykorzystania w waszych radiach tych wyjątkowych komentarzy:

http://ksd.media.pl/component/content/article/1-news/372-ks-makowski-komentuje-

Agnieszka Piwar,
przewodnicząca OW KSD

===============

sąsiednie artykuły oparte sa o te WYPOWIEDZI Księdza. Czytać!! MD

Zmieniony ( 17.08.2011. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 151 - 200 z 523
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.