Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 70 gości
S T A R T
Wednesday 22 January 2020 18:46:13.28.
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
W imieniu Rzeczpospolitej - skazany ! Drukuj Email
Wpisał: Paweł Pietkun   
25.11.2011.

W imieniu Rzeczpospolitej - skazany !

Echa Marszu Niepodległości

...policjant Andrzej Czajka, który bestialsko kopał Daniela po głowie, dostanie wyrokiem sądu 300 złotych, które Daniel ma wpłacić na konto policjanta Czajki.

Paweł Pietkun http://pietkun.nowyekran.pl/post/41668,w-imieniu-rzeczpospolitej-echa-marszu-niepodleglosci

Bił policjant - to widzieliście. Bił po cywilnemu, bestialsko, kopiąc Daniela w głowę kilkanaście razy. Sędzia Iwona Konopka w imieniu Rzeczpospolitej skazała Daniela na trzy miesiące więzienia. A policjantowi Daniel ma zapłacić 300 zł nawiązki.


Zmieniony ( 26.11.2011. )
Czytaj całość…
 
Które banki w Polsce mają trupy w szafach Drukuj Email
Wpisał: money   
04.11.2011.

Które banki w Polsce mają trupy w szafach


Mały wyjątek z dużego artykułu pod powyższym adresem:

 Bardziej zainteresowani - KONIECZNIE przeczytać całość

 (PIIGS : Portugal, Italy, Ireland, Greece, Spain )

Wśród zagrożonych banków jest aż 12 polskich banków, które są własnością grup kapitałowych zaangażowanych w papiery zagrożonych państw.


Zmieniony ( 25.11.2011. )
Czytaj całość…
 
Cojones czy Criadillas (nie bójcie się, to o JAJACH) Drukuj Email
Wpisał: Izabela Brodacka   
10.11.2011.

Cojones czy Criadillas

 

[Criadillas (testicles, beef or lamb) - obcięte, przygotowane do upieczenia i jedzenia... md]

Izabela Brodacka

1) Niedawno cieszyliśmy się wszyscy, że Papandreu pokazał światu Cojones. Bardzo szybko zrobiono mu z tych Cojones - Criadillas. Wniosek- Cojones nie służą do pokazywania.


 


Zmieniony ( 25.11.2011. )
Czytaj całość…
 
Solidarni z oskarżonym Księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim Drukuj Email
Wpisał: solidarni 2010   
02.11.2011.

Solidarni z oskarżonym Księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim

http://solidarni2010.pl/n,1499,8,solidarni-z-oskarzonym-ksiedzem-tadeuszem-isakowiczem-zaleskim.html

W związku z procesem rozpoczynającym się 1 grudnia 2011r. okażmy solidarność z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, któremu grozi wyrok do 1 roku więzienia.

Zwracamy się z prośbą o podpisywanie apelu solidarności.

 

Solidarni z oskarżonym Księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim

Wyrażamy swoją głęboką solidarność z Księdzem Tadeuszem Isakowiczem –Zaleskiem, który całym swoim życiem i kapłańską posługą dał przykład braterskiej jedności z prześladowanymi, odrzuconymi, ubogimi, niepełnosprawnymi oraz tymi, o których nikt się nie upomniał przez długie dziesięciolecia – tysiącami bezimiennych ofiar stalinizmu i nacjonalizmu na wschodnich Kresach Rzeczpospolitej.

Bezinteresowna, heroiczna walka o Prawdę w życiu Kościoła i polskiego społeczeństwa przysporzyła Ks. Tadeuszowi wielu przyjaciół, ale i rozlicznych wrogów – jawnych i ukrytych.

Dowodem na ich determinację jest prześladowanie, jakiemu poddany został Ksiądz Tadeusz - świadek Prawdy - przez byłego oficera wywiadu komunistycznego i służby bezpieczeństwa podpułkownika Edwarda Kotowskiego o ps. "Pietro", który w latach 1979 - 1983 zajmował się inwigilacją polskich duchownych w Watykanie jako pracownik komunistycznego wywiadu.

Niczym w czasach PRL-u Ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski jest prześladowany przez agenta „Pietro” za głoszenie prawdy o jego niechlubnej roli w walce z Kościołem. Ppłk E. Kotowski wytoczył Księdzu Tadeuszowi proces karny na podstawie artykułu 212 par.2.kk – reliktu prawa epoki komunistycznego totalitaryzmu. Artykuł ten został uchwalony w stanie wojennym i władzom stanu wojennego służył do walki z wolnością słowa. Wedle orzecznictwa Europejskiego Trybunału Praw Człowieka artykuł 212 kk jest ingerencją w wolność słowa i w nie ma nic wspólnego ze współczesnymi europejskimi standardami ochrony swobody wypowiedzi, w których nie karze się za słowa, tym bardziej - za słowa prawdy.

Mija 30 lat od ogłoszenia stanu wojennego, żyjemy w demokratycznej Polsce, a nadal niezależna myśl dziennikarska musi stawiać czoła tym samym ludziom, którzy wówczas służalczo zdradzali swój naród, prześladowali niewinnych i dławili wszelkie przejawy wolności.

Nie możemy dopuścić do tego, by niezłomny Kapłan, prześladowany przed laty przez Służbę Bezpieczeństwa PRL-u , uznany za pokrzywdzonego w rozumieniu ustawy o IPN, czuł się dziś osamotniony w swoim głoszeniu Prawdy, by dawny funkcjonariusz SB mógł kierować przeciwko niemu oskarżenie na drodze procesu karnego.

W związku z procesem rozpoczynającym się 1 grudnia 2011r. okażmy solidarność z księdzem Tadeuszem Isakowiczem-Zaleskim, któremu grozi wyrok do 1 roku więzienia.

Zaprotestujmy przeciwko dalszemu obowiązywaniu artykułu 212 kk, który ma „kneblować usta” niewygodnym głosicielom Prawdy o mrocznych czasach SBeckiej dominacji nad Narodem.

Zwracamy się z prośbą o podpisywanie apelu solidarności.

 

Państwa poparcie, jeśli to możliwe (ale niekonieczne) z kilkoma zdaniami Państwa komentarza, prosimy nadsyłać na adres:

redakcjaSolidarni2010@gmail.com  

wpisując w tytule: Solidarny z ks. Isakowiczem-Zaleskim.

 
Kaddafi zamordowany - jak Nicolae Ceauşescu Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
21.10.2011.

Kaddafi zamordowany - jak Nicolae Ceauşescu

 

Mirosław Dakowski

 

Gdy niedawno i nagle padł rozkaz, by rozpocząć „Arabskie Domino”, zastanawialiśmy się, który z „krwawych dyktatorów” siądzie do stołu ze sterowaną z zewnątrz opozycją, czyli zrobi „okrągły stół” - i jak i za ILE - dogadają się. W 89-tym Ceauşescu był jedynym w demoludach, który się nie poddał dyktatowi postępu. Wiedział za dużo - musiał więc zginąć. Jego ochrona stała się „oprawcami”, a dla podkreślenia, że nie wolno wierzgać przeciw postępowi, zamordowano też jego żonę. Inni dożywają swych dni w „chwale przyjaźni z michnikami”. I w dobrobycie.

Ostatnio amerykańska sekretarz stanu Hillary Clinton mówiła w Libii, że liczy na szybkie schwytanie lub zabicie dyktatora. Zapewne już taką „dyrektywę” wraz z kolesiami wydała, bo po dobie samoloty, czy drony NATO zamordowały go. Ściślej - tak poraniły, że motłoch na ulicach już się go nie bał -i rozszarpał. Przypuszczalnie, bo szczegóły są jak zwykle ukrywane, zapewne z powodu bezprawia i drastyczności akcji. Jak przy najbardziej barbarzyńskich rewoltach, dla pewności pomordowano też potomków władcy. Mroki wschodniego barbarzyństwa.

Gdy jednak „postępowi przywódcy” łączą się w triumfie, gdy peany na rzecz morderców pieją prezydent Francji Sarkozy, szef Komisji Europejskiej Jose Barroso i przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy, prezydent USA, z „tutejszych" także Bul-Komorowski (i wielu innych, pomijam), to jednoznacznie wskazuje, że stare reguły turańskiego barbarzyństwa  wzięli za swoje - i nie wstydzą się nam ich narzucać. Na to nie możemy się zgodzić. Co najwyżej możemy stwierdzić, że obecni „przywódcy” dołączyli do hordy krwawych poprzedników. To wskazuje, jaki los nam szykują. Obyśmy choć to na czas pojęli.

=========================

O niezależnej od banksterów polityce Finansowej Kaddafiego umieściłem tekst tu: Libia delenda est. Dlaczego? A o programie wodnym dla państw Północnej Afryki, który teraz przejęli globaliści:  WODA SPOD SAHARY - a ATAK NA Libię  

=======================

http://www.rp.pl/artykul/737428,737643-Tajemnica-smierci-Kaddafiego.html

wyjątki: "nie widzę problemu – deklaruje analityk."

...Nic też nie świadczy, by zginął od strzałów, które dosięgły go, gdy próbował uciekać.

To niepotrzebne dociekania. Nie widzę niczego złego w zachowaniu rebeliantów – mówi „Rz" sir Richard Dalton, ekspert z brytyjskiego instytutu Chatham House. – Oczywiście, doprowadzenie Kaddafiego żywego przed sąd byłoby bardziej humanitarne, ale nie zapominajmy, że dyktator mógł się przecież poddać i podjąć współpracę z władzami. Sam się prosił o taki koniec.

Sir Richard Dalton twierdzi, że gdy podobnie jak Kaddafi zginął Osama bin Laden, nikt nie miał nic przeciwko temu. – Nikt też nie protestował, gdy izraelskie służby likwidowały irańskich specjalistów jądrowych, więc teraz tym bardziej nie widzę problemu – deklaruje analityk.

Zmieniony ( 21.10.2011. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 151 - 200 z 530
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.