Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 7 gości
S T A R T
Friday 24 May 2019 05:22:01.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Sztuczne zapłodnienie - wysokie ryzyko martwego... Drukuj Email
Wpisał: HLI   
07.04.2010.

Sztuczne zapłodnienie - wysokie ryzyko martwego urodzenia
            Ciąża, do której dochodzi po implantacji zarodka poczętego in vitro, wiąże się z wysokim ryzykiem urodzenia martwego dziecka. Kobiety, które decydują się na macierzyństwo z zastosowaniem technik wspomaganego rozrodu, powinny mieć tego świadomość. „Human Reproduction”, czasopismo z zakresu medycyny rozrodu człowieka, opublikowało wyniki przeanalizowania 20 tys. przypadków pojedynczej ciąży. Kobiety, u których doszło do ciąży wskutek sztucznego zapłodnienia rodziły martwe dziecko czterokrotnie częściej niż kobiety, które poczęły w sposób naturalny – spontanicznie lub po wyleczeniu z niepłodności.
Więcej czytaj: http://www.hli.org.pl/xoops/modules/news/article.php?storyid=1293

Zmieniony ( 12.04.2010. )
 
Trzecia Świątynia wciąż w centrum uwagi Drukuj Email
Wpisał: konserVat   
04.04.2010.

Świątynia wciąż w centrum uwagi

 31 marca 2010  http://www.konservat.cba.pl/art.php?art=0636&path=arty2010#ha 

            Temat Trzeciej Świątyni nie schodzi w Izraelu z centrum uwagi. Po nieudanej próbie wniesienia kamienia węgielnego na szczyt wzgórza, ekstremiści żydowscy podjęli tym razem kampanię propagandową.
            Plakaty przedstawiające Wzgórze Świątynne z żydowską świątynią na miejscu meczetu Al-Aksa naklejono na 200 autobusach kursujących przez dzielnice arabskie. Kampanię zorganizowała grupa Nasza Ziemia Izraela, którą kieruje ekstremista żydowski Baruch Marzel. Stwierdził on, że jest to wiadomość dla Arabów a meczety stoją na wzgórzu tymczasowo. W jego przekonaniu zbudowanie na ich miejscu świątyni żydowskiej jest tylko kwestią czasu.

            Reklamy zostały opłacone przez ruch "Nasza Ziemia Izrael" (znany też jako SOS-Izrael) i wzywają do budowy Świątyni - TERAZ, jak najszybciej, bez dalszego oczekiwania na przyjście Mesjasza, który wedle wierzeń ortodoksyjnych Żydów ma Świątynię  odbudować.
            Ugrupowanie to planuje w święto Pesach (1 kwietnia) marsz swych zwolenników, ulicami Jerozolimy, od Bramy Jaffeńskiej, przez ulice starego miasta w stronę wzgórza Świątynnego. Zamierzają protestować przeciwko naciskom płynącym z całego świata a zwłaszcza z Gabinetu Owalnego, na zaprzestanie budowy nowych osiedli na terenach okupowanych i we wschodniej Jerozolimie.

            Ulotki zachęcające do udziału w marszu, pod wyobrażeniem odbudowanej Świątyni, zawierają słowa "Niech Świątynia powstanie szybko, w naszych czasach", zaczerpnięte z żydowskiej książki z codziennymi modlitwami.

            za Israel Today, templemountfaithful.org   konserwa

Zmieniony ( 04.04.2010. )
 
Czemu MM po angielsku !?! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
03.04.2010.

Czemu MM po angielsku !?!

[jest już po polsku! zob. inne wyjątki marzec 2012 MD]          

Czytelnicy się skarżą, protestują, i żądają, bym Malachi Martina publikował (podawał) po polsku. Mają rację. Ale... Nie mam czasu i sił na tłumaczenie , ani pieniędzy na tłumacza. Książkę usiłowałem wydać już przed 14-tu laty. Wydawcy ”z pieniędzmi” uznali, że „za mocna”, lub chociaż „za wcześnie”. Uderzył mnie, wtedy jeszcze mało używany, przymiotnik „kontrowersyjny”. Nie był jeszcze tak wyświechtaną namiastką pojęcia „niewygodne prawdy”. „Postęp” w zakłamaniu jest wyraźny.

            Teraz sataniści i pedofile, już wygodnie wciśnięci do Kościoła ( w Polsce wspólnym wysiłkiem "służb" i "fartuszkowców")  ... oskarżają „Kościół” o satanistyczna pedofilię. Zwykła, obrzydliwa przewrotność złego.

            A może to i dobrze, że istnieje naturalny filtr? Sprawy zbyt bolesne – i zbyt ważne... A ci, którzy przebiją się przy pomocy słownika, będą mieli podwójny zysk:

 

Ach, nie litujcie się nad Klarą,

którą francuski uwiódł baron,

bo choć jej z oczy spadły łuski,

lecz jakżesz zyskł jej francuski

pisał Wieszcz

Zmieniony ( 10.03.2012. )
 
UK: Elektroniczna bransoleta, kara ...za sprzedaż złotej rybki Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
31.03.2010.

[coś tak potwornego i niewiarygodnego w swym absurdzie, że widać, iż NAS do tego szykują. MD]

UK: “Elektroniczna bransoleta”, kara pieniężna dla właścicielki sklepu zoologicznego za sprzedaż złotej rybki 14-latkowi

2010-03-30 http://www.bibula.com/?p=19865

            Właścicielka sklepu zoologicznego Majors Pet Shop w Sale (Greater Manchester) oraz jej syn zostali skazani za… sprzedaż akwariowej złotej rybki 14-latkowi. Według wprowadzonego w Wielkiej Brytanii w 2006 roku prawa, sprzedawanie rybek osobom poniżej 16 roku życia, jest zabronione. Właścicielka nie sprawdziła wieku chłopca i nie udzieliła nakazanych prawem informacji o opiece nad rybką.

            Wobec 66-letniej Joan Higgins sąd zasądził karę pieniężną w wysokości 1 tysiąca funtów oraz zarządził noszenie “elektronicznej bransolety” na nodze. Urządzenie to śledzi każdy ruch tak oznaczonej osoby i stosowane jest w systemie więziennictwa wobec pospolitych przestępców. Współprowadzącego sklep 47-letniego Marka Higgins, sąd skazał na karę 750 funtów oraz dodatkowo na 120 godzin pracy społecznej.

            Z uwagi na nieskazitelną przeszłość skazanych, sąd łaskawie nie obarczył ich wszystkimi kosztami postępowania, wynoszącymi 20 tysięcy funtów. Koszty postępowania ścigania “przestępców” sprzedających rybkę akwariową, pokryje więc podatnik brytyjski.

Decyzja sądu o siedmiotygodniowej “godzinie policyjnej” oznacza dla pani Higgins również zakaz opieki nad prawnukiem w jej własnym domu, zakaz uczestniczenia w grze Bingo i zakaz wychodzenia na koncerty muzyczne. Pani Higgins, która prowadzi swój sklep od 28 lat, powiedziała, że trwające od 8 miesięcy postępowanie i sam proces “wykończył ją”.

            Co jest równie istotne w sprawie to fakt, że sprzedaż rybki 14-latkowi została dokonana pod nadzorem władz miasta, które nasyłając chłopca urządziły w ten sposób pułapkę na sklep. Akcję przeprowadzono w ramach “wcielania w życie prawa ochrony zwierząt”. Maksymalna kara za sprzedaż osobom nieletnim zwierząt - w tym rybek akwariowych – wynosi 20 tysięcy funtów oraz pozbawienie wolności do 12 miesięcy.

Skazanych ostrzeżono, że w przypadku “recydywy”, grozi im kara więzienia.

Zmieniony ( 31.03.2010. )
 
Czas na letni czas Drukuj Email
Wpisał: Rzepa   
29.03.2010.

Czas na letni czas

[ a może psychiatra zająłby się tymi złośliwymi wariatami u władzy?? Jakieś elektro-wstrząsy...?? MD]

http://www.rp.pl/artykul/337506,453105_Czas_na_letni_czas.html

            ...Psychiatra profesor Marek Jarema wyjaśnia, że potrzebujemy kilku dni, aby przestawić swój zegar biologiczny. Zanim to nastąpi możemy być senni, mieć problemy z koncentracją, pamięcią. Spada też nasza wydolność zawodowa, narasta zniechęcenie i poczucie, że trzeba najpierw wypocząć, a dopiero potem cokolwiek robić. Takie objawy mogą utrzymać się ponad tydzień. Osoby starsze i dzieci mają większe kłopoty z adaptacją do nowego czasu.

            ...Profesor Jarema dodaje, że na początku problemem może być nie tylko wcześniejsze wstawanie, ale i zasypianie. Pomocne mogą tu być różne sposoby ułatwiające zasypianie, jak spacer, wietrzenie pokoju, czy wypicie ciepłego mleka przed położeniem się do łóżka.

Profesor Marek Jarema odradza przyjmowanie leków nasennych. [...]

=====================

dodaję w październiku:

Wzorem „A Carthago powinna być zniszczona” piszę: ZMIANA CZASU JEST EKONOMICZNĄ i ENERGETYCZNĄ BZDURĄ. Główny cel - przekonać ludzi, że są pionkami, mierzwą. Nieistotne, w którą stronę idą zmiany, ważne, że one ludzi "wytrząsają". Nawet krowa się odezwała:  Cytat z Dmitrija Miedwiediewa - „zmiana czasu zaburza biorytmy ludzi i krów, dlatego ją znieśliśmy."

 

Zmieniony ( 31.10.2011. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 251 - 300 z 526
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.