Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T
Friday 22 January 2021 03:50:51.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
O objawieniach w Medjugoriu Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.04.2007.

O objawieniach w Medjugoriu (za The Wanderer 13 07 2006):

Biskup ordynariusz  Mostaru-Duvno Ratko Perić na Boże Ciało 2006 r przypomniał:

-  Medjugorie nie posiada statusu sanktuarium

- Kościół nie uznaje, by były tam jakieś objawienia 

- Księżom tam pracującym oraz odwiedzającym nie wolno się wypowiadać inaczej , niż zgodnie z przedstawionym stanowiskiem Kościoła

- nie wolno organizować pielgrzymek sugerujących , że jest to miejsce objawień.

 -z przekazów Gospy nic nie wynika 

Wezwał też wizjonerów, by zaprzestali uczestniczenia w spotkaniach.  

 W Kościele zdanie Ordynariusza jest decydujące. Poniżej pismo Biskupa stwierdzające, constat de non-supernaturalitate (stwierdzenie o braku nad-naturalności zjawisk. Ponieważ naukowcy (psychologowie, psychiatrzy) stwierdzili , że widzący nie oszukują (nie ma tam przyczyn fizjologicznych zjawisk), musi to być działalność Wroga...

Zmieniony ( 03.06.2007. )
Czytaj całość…
 
Do O. Tadeusza Rydzyka o lustracji Drukuj Email
Wpisał: prof. Andrzej Czachor   
12.03.2007.

O. Tadeusz Rydzyk, CSsR
Dyrektor
Radio Maryja
Toruń

Warszawa, 21 I 2007
Wielebny Księże -Dyrektorze,

Lansować osobę Abpa Stanisława Wielgusa jako autorytet moralny to gorzej niż grzech - to błąd. Który bije nie tylko w wielkie dzieło Księdza jako organizatora radia i telewizji katolickiej. Bije w cały Kościół Katolicki jako w orędownika prawdy.
Miłosierdzie dla człowieka który zbłądził - to zdjąć go z publicznej sceny. Niech odpocznie i przemyśli swe życie. Nie drażnić jego osobą ludzi zbolałych i rozgoryczonych.
Kościół, a także Radio Maryja zawsze podkreślały kardynalną dla chrześcijanina rolę prawdy. Współpracę ze służbami tajnymi PRL, jeśli to nie prowadziło do szkodzenia ludziom, Polacy traktują nieraz z nadmiernym nawet z pobłażaniem - wielu uważa że wolno próbować oszukać diabła. Ale oszukiwać swój Naród - NIE. I dlatego Abp S. Wielgus nie może być traktowany jako autorytet moralny. Uważam, że ustawiać go w tej roli nie wolno, bo to deprawuje Lud Boży.
Jednego nie mogę pojąć. Nawet jeśli Ksiądz jest nie do końca pryncypialnym moralistą, jeśli jest gotów przyjąć n.p. dla dobra Kościoła niebezpieczną zasadę "cel uświęca środki", to jako człowiek inteligentny widzi Ksiądz, że ogłaszając A-bpa autorytetem moralnym - obniża Ksiądz wiarygodność Radia "Maryja" i Telewizji "Trwam". A więc -niszczy swoje dzieło, strzela gole do własnej bramki. A przy okazji - rujnuje autorytet Kościoła. Co Księdza zmusza do tak samobójczych kroków?
Listu nie wysyłam do gazet mając nadzieję, że ta wypowiedź szeregowego katolika, który dotychczas czynnie wspierał inicjatywy Księdza, pomoże Mu przyjąć rozumne i uczciwe stanowisko w tej trudnej sprawie.
Pozostaję z poważaniem

Andrzej Czachor,

Warszawa 

(dopisek Adm. strony z 14 maja : A. Czachor dalej wspiera (też finansowo) RM) 

Zmieniony ( 14.05.2007. )
 
W interesie mafii Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.04.2007.

Wywiad z prof. dr. hab. Mirosławem Dakowskim opublikowany na łamach "Moto" oraz Świat motoryzacji"

 

[dodane w marcu 2008: obłędne podniesienie cen olejów, na skutek ingerencji UE czyni wyliczenia opłacalności nieaktualnymi.  Liczyć od nowa!  MD]
Zmieniony ( 18.03.2008. )
Czytaj całość…
 
Wojna cywilizacji w Europie Drukuj Email
Wpisał: Maciej Giertych   
19.04.2007.

Maciej Giertych

 

Wojna cywilizacji w Europie

 

            Ludzkość można dzielić według rasy, religii, języka, wykonywanych zawodów, poziomu edukacji, a także innych kategorii, wśród których cechą wyróżniającą najwyższego rzędu jest cywilizacja. Kategoria ta dotyczy norm, które ludzie uznają za obowiązujące przy organizacji życia zbiorowego.

            To co przedstawię poniżej oparte jest na nauczaniu Feliksa Konecznego, polskiego historyka i filozofa żyjącego w latach 1862 - 1949, który wypracował swoją oryginalną szkołę myślenia o różnicach cywilizacyjnych.Zmieniony ( 29.04.2007. )
Czytaj całość…
 
Równia pochyła: pozostaje już tylko infamia. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
30.04.2007.

        

Krzysztof Plechicki,  Dyplomacja Rzeczypospolitej (4)

            Równia pochyła: pozostaje już tylko infamia Sapienti sat!

             Czyn prof. Bronisława Geremka wejdzie łacno do annałów parlamentaryzmu polskiego i europejskiego. Oto ten "europejskiej sławy" (lewackie towarzystwo wzajemnej adoracji, sp. z bardzo o. o.), "obrońca wolności" szuka - jak doskonale to dziś widać wszem i wobec - ewidentnie poparcia u obcych. Zresztą nie potrzebuje daleko szukać: już je ma! Władze Komisji Europejskiej właśnie ogłosiły, że nie będą dyskutować z Federacją Rosyjską kwestii niezgodności polskiego prawa lustracyjnego z ... wyobrażeniami Rosji na ten temat - uwaga! - podczas rozpoczynających się na początku maja 2007 r. rokowań UE-FR. Przynajmniej tak ogłoszono 28 kwietnia 2007 r., gdy to właśnie Parlament Europejski tak byl poruszony "obywatelskim sprzeciwem", czy jak mu tam? - "Drogiego Bronisława".

            Kreml myślał, że się wstrzeli, a tu taka siurpryza: UE nie chce dyskutować wewnętrznych spraw swoich członków w międzynarodowych (dajmy na to "mięsnych", "energetycznych", czy wręcz jakichkolwiek) negocjacjach z upadłym euro-azjatyckim mocarstwem [potencjał gospodarczy tej "niesfornej" m.in. energetycznie Rosji = zaledwie coś około 1/40 połączonego potencjału UE + USA], które:

·                     winne jest niejednego ludobójstwa, obecnie gotowe do eksterminacji nie tylko Czeczeńców - to już zrealizowano niemal w całości - ale zapewne i Estończyków i paru innych, stojących mu na drodze narodów;

·                     być może - co bardzo prawdopodobne - znajduje się w przededniu bardzo poważnego załamania finansowego ("Financial Times", koniec kwietnia 2007 r.), itd. (Każde nowe odkrycie dużych złóż ropy lub gazu w świecie - wstrząśnie Rosją i Putinem).

 Kreml się nieźle przeliczył, występując tak ostentacyjnie w obronie prof. Geremka!

Takoż i zadziałał żałosny "Il Professore", przekonany o swej wszechwładności w międzynarodowym wymiarze, mobilizujący przeciw Polsce swych francuskich, włoskich, etc., w tym "bez Ojczyzny" - przyjaciół. Powiedzmy sobie szczerze, sforo geremkowych akolitów: to już koniec, można już tylko pisać (zapewne dość niewiarygodne) pamiętniki dla "ubogich" (duchem)...
            A więc już tylko pozostaje dla rzekomo uwielbianego we Francji 'M. le Proffeseur Bronislaff ŻEREMEQ'   równia pochyła i - dla społeczeństwa - dokładne jednocześnie zbadanie, co też właściwie znajduje się wśród zmikrofilmowanych materiałów w IPN (bo papierowe zniszczono) i nie tylko. Sapienti sat.

Krzysztof Plechicki

PS. Chyba należałoby już też odświeżyć nasze wiadomości w zakresie następującego - dla niewinnego - zupełnie niewinnego pytania: co też prof. Geremek ma nam do powiedzenia nt. swych związków z "Czerwonymi Brygadami", terrorystami z Włoch, w latach 70-tych?!

Zmieniony ( 14.12.2008. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 451 - 500 z 537
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.