Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T
Friday 10 April 2020 02:23:03.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Medjugorie - apel do Prymasa Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

prof. dr hab. Mirosław Dakowski                                                                 26. IV. 1999

Jego Eminencja
Józef Kardynał Glemp,
Prymas Polski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Eminencjo!

Zainteresowanie nadzwyczajnością, „duchami”, proroctwami i temu podobnym jest, szczególnie w czasach kryzysu i beznadziei, rozpowszechnione. Również wśród katolików. Ale obecnie ludzie (a nawet seminarzyści!) już nie są nauczani katolickich zasad „discernement des esprits” - rozróżniania duchów (na dobre lub złe, bo „obojętnych” moralnie przecież nie ma).
Kościół potrafił stłumić sensację wokół fałszywych objawień, np. w Kibeho czy Garabandal, by przytoczyć jedynie te nagłaśniane w ostatnich latach.
Zaś propaganda Medzjgorie trwa już 18 lat.

Zmieniony ( 12.09.2009. )
Czytaj całość…
 
Do Prymasa o A-bpie Życińskim i masonerii Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Jego Eminencja Józef Kardynał Glemp, Prymas Polski
W szeroko dostępnych mediach bardzo utrudniona jest swobodna dyskusja o najważniejszych dla Polski i Polaków sprawach politycznych, społecznych, gospodarczych i oczywiście religijnych.
Jedynym chlubnym wyjątkiem wśród mediów dostępnych milionom i słuchanym przez miliony jest Radio Maryja. Radio Maryja prowadzi konsekwentną walkę w obronie życia. Jako jedyne..

 Ks. Arcybiskup Józef Życiński Z mieszanymi uczuciami słucham piątkowych porannych felietonów Excelencji w PR I. Wymykają mi się mianowicie intencje oraz sporo point….

 Poniżej polemika z ks. Arcybiskupem Życińskim  na temat Prawdy i masonerii

Zmieniony ( 14.04.2010. )
Czytaj całość…
 
Evola - morderca młodzieży Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Mirosław Dakowski

Evola - morderca młodzieży

W kwartalniku Tradycji "Le Sel de la Terre" (n-ry 42 i 43, 2002/3) pod tym tytułem ukazała się obszerna analiza myśli Juliusza Evoli (18.. -19 ..) i zbliżonych do niego "tradycjonalistów pierwotnych" (pogańskich). Autorem jest Włoch, Paolo Taufer. W niniejszym szkicu oprę się głównie na tej pracy. Zderzono w niej poglądy tych "tradycjonalistów pierwotnych" z Tradycją katolicką. Powyższy tytuł oddaje wynik tych analiz.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
Tadeusz Grabianka z sekty ILUMINATóW Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Tadeusz Grabianka (1740 - 1807)
herbu Leszczyc, starosta liwski

… Grabianka wprowadza m. inn. nowy, kolejny w sekcie Iluminatów "dogmat" - "Czwórni św.". Czwórnia to Ojciec, jego małżonka bogini Maria, Syn i Duch. "Słowo" (Syn, do którego Grab. ma własny kanał informacyjny) odpowiada na wszelkie, nawet trywialne czy personalne żądania i pytania Króla (Grabianki). Np. odpowiada, czy słuchać Flamela czy Mardocheusza. Flamel (mag czy czarownik z XIV w.) znany jest dzieciom z przełomu XX/XXI w. z czarowniczo-pogańskiej serii "Harry Potter".
Zmieniony ( 28.07.2007. )
Czytaj całość…
 
Zwiastowanie "anielskie" - Islam?? Drukuj Email
Wpisał: Ks. prof. Michał Poradowski   
18.03.2007.

[do czytających ten - i sąsiednie - artykuły muzułmanów: drodzy Państwo, to są fakty. Zapraszam do rzeczowej dyskusji, ale z argumentami,  zamieszczę. A nie narzekaniem: o nieee....... a ten to przysolił... albo:  to już przechodzi ludzkie pojęcie -  to z Amin Forum  MD]

Ks. prof. Michał Poradowski

Zwiastowanie "anielskie"

(...) Mahometanizm (...) jest to żydowska religia wypracowana przez żydów dla Arabów. Arabowie, według Biblii, to stryjeczni bracia Żydów, gdyż także wywodzą się z Abrahama, będąc potomstwem Izmaela, syna Abrahama i jego niewolnicy Agar, którą wydalił wraz z dzieciątkiem na żądanie swej żony i krewniaczki Sary.
To "wypracowanie" odrębnej religii dla Arabów przypisuje się zwykle Mahometowi (570-632), jednakże ostatnie studia wykazują, że Mahomet tylko posłusznie wypełniał zlecenia pewnego rabina z Mekki, którego nazywał Archaniołem Gabrielem, jako iż Mahomet twierdził, że otrzymał objawienia z Nieba przez pośrednictwo Archanioła Gabriela, ale w rzeczywistości tym "archaniołem" był ów rabin, stąd też religia muzułmańska jest tylko wariantem judaizmu dostosowanego do kultury i zwyczajów Arabów. Przypuszczać też można, że w ten sposób żydzi chcieli nie dopuścić do nawrócenia się Arabów na wiarę chrześcijańską, a jednocześnie zbliżyć ich do siebie (no to się przeliczyli - przyp. Wandei), gdyż przez całą swą historię zawsze musieli współżyć z Arabami, łączą ich bowiem nie tylko związki krwi, ale także związki przeżyć i kultury.

Zmieniony ( 28.09.2008. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 534 z 534
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.