Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 93 gości
S T A R T
Sunday 28 February 2021 23:22:25.32.
migawki
            Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę. Powinna pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
Legalność władzy a ordynacja wyborcza Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

IV Sympozjum "W trosce o Dom Ojczysty"
Gdańsk, 18-19 kwietnia 1998

Mirosław Dakowski
kwiecień 1998

Legalność władzy a ordynacja wyborcza
O źródle nadziei

Ludzie alarmują od pięciu lat: Ordynacja do Sejmu jest sprzeczna z Konstytucją! Były to kolejne nielegalne wybory ! Czy to nie za śmiałe twierdzenia? Toć to pachnie wariactwem... Sprawę podnoszono już w 1993r. (m.inn. J.Człapiński, M. Giertych, M. Doruchowski i wielu innych): Przed wyborami w 1993 posłowie wprowadzili sławne "progi". Zaś konstytucja mówiła, że Sejm ma być wybierany w wyborach "proporcjonalnych". Do zmiany zapisu konstytucyjnego potrzeba większości 2/3 (66.7%) głosów posłów biorących udział w głosowaniu. A tymczasem "za" tą zmiana było jedynie 63.8% posłów. Nadal obowiązuje więc stara ordynacja, czyli już wybory w 1993r. były nieważne. Najostrożniejsi powiedzą: Czyżby tak ważna dla Polski sprawa mogła być tak długo tuszowana? Czemu nie została zauważona przy pisaniu i uchwalaniu kolejnych konstytucji? Czemu W?ADZA milczy?
Czemu jest to ważne dla nas? W cywilizacji chrześcijańskiej Prawo jest narzędziem moralności. W cywilizacji nam narzucanej postawiono Prawo ponad etyką, ponad dobrem. Są to więc rządy kruczkarstwa. Trzymają się na byle jak skleconych "paragrafach". Ale dlatego właśnie jest tak ważnym, by to narzucane nam prawo było spójne i konsekwentne. Jeśli prawo takie nie jest - jakaż jest rzeczywista legalność W?ADZY? I o tym właśnie będa poniższe rozważania - oraz o tym, jak my, naród czy społeczeństwo, możemy się ratować.

Czytaj całość…
 
O znaczkach pocztowych JOW Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Takie listy poszły do Adresatów popierających JOW: 

Prof. Mirosław Dakowski
Warszawa, 30 września 2003

Szanowny Panie Prezydencie (lub: Burmistrzu) !

Żądanie JOW zauważyli nawet politycy warszawsko-rządowi. Więc od roku czy dwóch starają się ten nurt jakoś skanalizować. Jedni z nich mówią, że "młoda polska demokracja" musi jeszcze poczekać, na razie "damy im" np. 50% JOW. Inni piszą, że na razie spróbujmy to w Senacie. A jeszcze ktoś, że może najpierw dajmy "im" ordynację jeszcze bardziej skomplikowaną, niż niemiecka (od której Niemcy chcą przecież uciec).
Ale przykład sukcesu ordynacji JOW do władz samorządowych trochę ich przestraszył.
Ponieważ ci mężowie stanu w nawale swych prac raczej książki z argumentami nie przeczytają, wyszliśmy im naprzeciw i w tym jednym znaczku pokazujemy, jak się ośmieszają ci Panowie od rozwiązań połowicznych. Przesyłam Panu próbkę znaczków. Gdyby to się Panu spodobało i zechciał Pan polecić, by naklejano je na wszelkiej korespondencji Pana oraz zaprzyjaźnionych osób i instytucji, bardzo by nam to pomogło .
Szczególnie potrzebne jest naklejanie na listach do Władz Wyższych: oni żyją w swym świecie wirtualnym i trudno nam dotrzeć do ich serc i umysłów.
Na sygnał doślę potrzebną ilość arkuszy. Darmowo. 

Przesyłam wyrazy szacunku i nadziei na rychłe zwycięstwo

 

dopisek w 2007r. : 

Znaczki robię furorę (tj. panikę) wśród polityków...  Zamawiacie!!

 

Zmieniony ( 29.04.2007. )
 
Do Prymasa i Episkopatu Polski o b-pie Pieronku Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.
Warszawa, 20 kwietnia 97

prof. dr hab. Mirosław Dakowski
fizyk, energo-analityk

Ks. Józef kardynał Glemp,
Prymas Polski
Eminencjo,

Niepokoi mnie brak jasnego stanowiska Episkopatu Polski wobec narastajacej agresji ideowej (raczej propagandowej) i gospodarczej środowisk władzy reprezentujących stanowiska antypolskie i antykatolickie.
Ostatnio nasilił się ten atak poprzez przyspieszenie uchwalania partyjnej konstytucji oraz targi z przedstawicielami Kościoła o konkordat (szantaż? sprzedaż wiązana?).
Jak już wykazały dziesiątki analiz i artykułów, narzucany nam projekt konstytucji jest projektem ateistycznym i politeistycznym, a więc pogańskim. Z drugiej zaś strony jest projektem ograniczającym (w perspektywie - do zera) niezawisłość gospodarczą i polityczną Polski i Polaków.
A tymczasem stanowisko Episkopatu reprezentuje formalnie w mediach jego sekretarz generalny, X. Biskup Tadeusz Pieronek. Szczególnie "udziela się" w Trybunie i Gazecie Wyborczej, co samo w sobie jest już zgorszeniem, bo uwiarygadnia te, walczące z Kościołem media, i to nie w swoim imieniu, lecz w imieniu Kościoła.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
Medjugorie - apel do Prymasa Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

prof. dr hab. Mirosław Dakowski                                                                 26. IV. 1999

Jego Eminencja
Józef Kardynał Glemp,
Prymas Polski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Eminencjo!

Zainteresowanie nadzwyczajnością, „duchami”, proroctwami i temu podobnym jest, szczególnie w czasach kryzysu i beznadziei, rozpowszechnione. Również wśród katolików. Ale obecnie ludzie (a nawet seminarzyści!) już nie są nauczani katolickich zasad „discernement des esprits” - rozróżniania duchów (na dobre lub złe, bo „obojętnych” moralnie przecież nie ma).
Kościół potrafił stłumić sensację wokół fałszywych objawień, np. w Kibeho czy Garabandal, by przytoczyć jedynie te nagłaśniane w ostatnich latach.
Zaś propaganda Medzjgorie trwa już 18 lat.

Zmieniony ( 12.09.2009. )
Czytaj całość…
 
Do Prymasa o A-bpie Życińskim i masonerii Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Jego Eminencja Józef Kardynał Glemp, Prymas Polski
W szeroko dostępnych mediach bardzo utrudniona jest swobodna dyskusja o najważniejszych dla Polski i Polaków sprawach politycznych, społecznych, gospodarczych i oczywiście religijnych.
Jedynym chlubnym wyjątkiem wśród mediów dostępnych milionom i słuchanym przez miliony jest Radio Maryja. Radio Maryja prowadzi konsekwentną walkę w obronie życia. Jako jedyne..

 Ks. Arcybiskup Józef Życiński Z mieszanymi uczuciami słucham piątkowych porannych felietonów Excelencji w PR I. Wymykają mi się mianowicie intencje oraz sporo point….

 Poniżej polemika z ks. Arcybiskupem Życińskim  na temat Prawdy i masonerii

Zmieniony ( 14.04.2010. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 537 z 537
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.