Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T
Friday 24 May 2019 05:42:21.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Służebnica Boża Rozalia Celakówna - życiorys i posłannictwo Drukuj Email
Wpisał: Stowarzyszenie RÓŻA   
18.03.2007.

Służebnica Boża Rozalia Celakówna urodziła się w Polsce, w Jachówce na Podhalu, w archidiecezji krakowskiej, 19 września 1901 roku. Była pierwszym z ośmiorga dzieci Tomasza i Joanny z domu Kachnic. Rodzice Rozalii byli chłopami małorolnymi i utrzymywali się głównie z pracy na własnej ziemi. Jako ludzie bogobojni, o surowych zasadach, a przy tym bardzo uczynni i gościnni, cieszyli się powszechnym poważaniem. Bardzo dbali o religijne wychowanie dzieci. Cała rodzina w każdą niedzielę uczęszczała do kościoła parafialnego w Bieńkówce, odległego o 5 km, lub do Budzowa. Regularnie przystępowano do sakramentów świętych. Nierzadko zdarzało się, że rodzice chodzili do kościoła także w dni powszednie. Czytano też wspólnie książki religijne i prasę katolicką.
Na pobożność Rozalii największy wpływ wywarła jej matka, Joanna, która wszystkie swoje dzieci, jeszcze przed urodzeniem, ofiarowała Najświętszej Maryi Pannie. Rozbudziła ona w Rózi miłość do Pana Jezusa Eucharystycznego. Uwrażliwiła ją też na miłość bliźniego, wyrażającą się w konkretnej pomocy. W ubogich i proszących o jałmużnę uczyła dostrzegać Pana Jezusa.

Zmieniony ( 15.12.2008. )
Czytaj całość…
 
Asyż - tolerancja dla pogaństwa? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Drodzy i kochani !

piątek, 25 01.’02

Piszę to tylko do tych przyjaciół, o których sądzę, że zrozumieją i że ich ten temat potrząśnie. Pozwalam posyłać dalej, do podobnych. Podobni - czyli stosujący logikę i wierzący w Objawienie Chrystusa Króla. Musimy się zmobilizować. Posyłam wstępną wersję, potem wygładzę. Może na skutek Waszych krytyk?
Zachęciło mnie do tego listu nie tylko wczorajsze bluźnierstwo w Asyżu, ale i dzisiejsza wypowiedź kolegi (po profesurze) - lecz nastepcy Apostołów w porządku Kościoła – A-bpa Życińskiego . Przed chwila głosił (piątek rano w PR1), że 'nasze' grzechy (główne?) to 'pesymizm' i 'populizm". Zajrzałem do katechizmu – i chyba sie Księdzu A-bpowi pomyliły religie - w Katolickiej takich grzechów nie ma. Za to pycha jest, ale tego Xiędzu Abp. nie powiem, bo On z pewnością wie, że pycha jest - u innych. W Jego religii cnoty kardynalne to:

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
o spotkaniu w Asyżu- do biskupów Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Prof. dr hab. Mirosław Dakowski
Warszawa, 14 lutego 2002

JE ks. Biskup …
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Ekscelencjo,
Dn. 24 stycznia w klasztorze św. Franciszka w Asyżu odbyły się modły do różnych bogów i bożków, także do Boga w Trójcy św. Jedynego. Niestety nie udało się nam, mimo wysiłków, zdobyć oficjalnych wypowiedzi różnych osobistości. Zapewne są one opublikowane na stronie www.vatican.va , ale dostęp do niektórych wypowiedzi wymaga „hasła”. Zakładam, że Następca Apostołów, Ksiądz Biskup, ma takie hasło. Stąd prośba do Ekscelencji:
Czy może Ekscelencja polecić sprowadzić oficjalną wypowiedź przewodniczącego World Jewish Congress, rabina Israel Singer? Sam rabin IS odpowiedział mail’em, że może przesłać swą wypowiedź po hebrajsku (a przemawiał po angielsku, transmitowała to TV RAI). Ale nie przysłał.
Chciałbym też przestudiować, o czym pouczał Namiestnika Chrystusa na ziemi czarownik Wielkiego Mzimu (Voo-doo) Avelakete. Ani Jego oficjalnego przemówiernia, ani informacji, czy zarzynał czarne koguty (dla wymuszenia na Duchu „pokoju i bezpieczeństwa”) nie udało nam się zdobyć.

Z Panem Bogiem

Zmieniony ( 31.03.2007. )
 
Dziwne katechezy Biskupów w Radio Maryja Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Zespół profesorów-katolików
Warszawa, 15 października ‘01

Niektóre katechezy Biskupów w Radio Maryja

Radio Maryja jest odbierane tak przez katolików, jak i przez pogan czy ateistów (np. wrogie media), jako „katolicki głos w naszym domu”.
Od pewnego czasu w sobotnich katechezach w RM (830) pojawiają się wykładowcy-biskupi (katoliccy). Często ich wypowiedzi budzą niepokój i wywołują zamęt u wiernych.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
do biskupów o zgorszeniu na pielgrzymkach... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Z bólem poprosiłem zaprzyjaźnionego proboszcza o adresy biskupów, „którzy na pewno wierzą w Boga w Trójcy św. Jedynego”. „Oj, ty mi dajesz trudne zadanie!” zasępił się proboszcz. Ale wybrał i dał mi... 10 adresów.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 526 z 526
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.