Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 47 gości
S T A R T
Sunday 23 February 2020 15:35:44.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
Evola - morderca młodzieży Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Mirosław Dakowski

Evola - morderca młodzieży

W kwartalniku Tradycji "Le Sel de la Terre" (n-ry 42 i 43, 2002/3) pod tym tytułem ukazała się obszerna analiza myśli Juliusza Evoli (18.. -19 ..) i zbliżonych do niego "tradycjonalistów pierwotnych" (pogańskich). Autorem jest Włoch, Paolo Taufer. W niniejszym szkicu oprę się głównie na tej pracy. Zderzono w niej poglądy tych "tradycjonalistów pierwotnych" z Tradycją katolicką. Powyższy tytuł oddaje wynik tych analiz.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
Tadeusz Grabianka z sekty ILUMINATóW Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Tadeusz Grabianka (1740 - 1807)
herbu Leszczyc, starosta liwski

… Grabianka wprowadza m. inn. nowy, kolejny w sekcie Iluminatów "dogmat" - "Czwórni św.". Czwórnia to Ojciec, jego małżonka bogini Maria, Syn i Duch. "Słowo" (Syn, do którego Grab. ma własny kanał informacyjny) odpowiada na wszelkie, nawet trywialne czy personalne żądania i pytania Króla (Grabianki). Np. odpowiada, czy słuchać Flamela czy Mardocheusza. Flamel (mag czy czarownik z XIV w.) znany jest dzieciom z przełomu XX/XXI w. z czarowniczo-pogańskiej serii "Harry Potter".
Zmieniony ( 28.07.2007. )
Czytaj całość…
 
Zwiastowanie "anielskie" - Islam?? Drukuj Email
Wpisał: Ks. prof. Michał Poradowski   
18.03.2007.

[do czytających ten - i sąsiednie - artykuły muzułmanów: drodzy Państwo, to są fakty. Zapraszam do rzeczowej dyskusji, ale z argumentami,  zamieszczę. A nie narzekaniem: o nieee....... a ten to przysolił... albo:  to już przechodzi ludzkie pojęcie -  to z Amin Forum  MD]

Ks. prof. Michał Poradowski

Zwiastowanie "anielskie"

(...) Mahometanizm (...) jest to żydowska religia wypracowana przez żydów dla Arabów. Arabowie, według Biblii, to stryjeczni bracia Żydów, gdyż także wywodzą się z Abrahama, będąc potomstwem Izmaela, syna Abrahama i jego niewolnicy Agar, którą wydalił wraz z dzieciątkiem na żądanie swej żony i krewniaczki Sary.
To "wypracowanie" odrębnej religii dla Arabów przypisuje się zwykle Mahometowi (570-632), jednakże ostatnie studia wykazują, że Mahomet tylko posłusznie wypełniał zlecenia pewnego rabina z Mekki, którego nazywał Archaniołem Gabrielem, jako iż Mahomet twierdził, że otrzymał objawienia z Nieba przez pośrednictwo Archanioła Gabriela, ale w rzeczywistości tym "archaniołem" był ów rabin, stąd też religia muzułmańska jest tylko wariantem judaizmu dostosowanego do kultury i zwyczajów Arabów. Przypuszczać też można, że w ten sposób żydzi chcieli nie dopuścić do nawrócenia się Arabów na wiarę chrześcijańską, a jednocześnie zbliżyć ich do siebie (no to się przeliczyli - przyp. Wandei), gdyż przez całą swą historię zawsze musieli współżyć z Arabami, łączą ich bowiem nie tylko związki krwi, ale także związki przeżyć i kultury.

Zmieniony ( 28.09.2008. )
Czytaj całość…
 
Pius X - papież polskiego pochodzenia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Pius X - papież polskiego pochodzenia

Śmierc papieża Leona XIII nastąpiła 20 lipca 1903 r. Na konklawe, które rozpoczęło się 1 sierpnia, ilość głosów potrzebną do wyboru na papieża i na zastępcę Chrystusa na ziemi, dość szybko otrzymał Mariano kardynał Rampolla del Tindaro. Był to watykański Sekretarz Stanu oraz - czynny członek loży masońskiej (wolnomularzy).
Wtedy właśnie "papabile" stała się kandydatura Patriarchy Wenecji Giuseppe Melchiore Sarto. Po siedmiu kolejnych głosowaniach został on papieżem i przyjął imię Piusa X. W ciągu swegi 11 letniego pontyfikatu przeprowadził wiele reform umacniających Kościół. Został kanonizowany w 1954r. przez papieża Piusa XII.

Dalej jest też Jego drzewo genealogiczne i nazwiska i nazwy miejscowości.

 

Zmieniony ( 16.01.2008. )
Czytaj całość…
 
... a ty zmiażdżysz mu piętę (atak satanizmu w Fatimie) Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Mirosław Dakowski
"... a ty zmiażdżysz mu piętę"

W dniach 18-23 sierpnia uczestniczyłem w pielgrzymce Tradycji katolickiej do Fatimy. Omówię tu jedynie bardziej widoczne, a dla mnie jednak szokujące znaki świadczące o tym, że to najważniejsze miejsce objawień Maryi w XX wieku stało się jawnym polem walki szatana przeciwko Niej, przeciwko Bogu.
Wjeżdżamy do Fatimy późno w nocy. Na rondzie wita nas ogromny, jaskrawo oświetlony słup fallus. I jakieś ciemne figurki klęczące przed nim. W dzień okazało się, gdy wlazłem na świetnie utrzymaną, skoszoną i podlaną trawę tego ronda przed monumentem, że te figury to karykatury trojga Pastuszków: zacięte gęby australopiteków, wielkie wały nad-oczodołowe i tępota wyzierająca z dziur zastępujących oczy. Drugie rondo wita mnie też doskonałym zraszanym trawnikiem (jedyne tak utrzymane trawniki w Fatimie)... i trzema fallusami (tu bluźnierstwo przeciw Trójcy św.). Idą do tych fallusów kamienne figury "pielgrzymów", to oficjalna nazwa tej grupy. Grube rysy idiotów wioskowych, jakie zdarzało się widywać w początku XX wieku (rzadko!) po wsiach pozbawionych jodu. Czołowa postać ma jednak rysy Lenina, czapkę leninówkę, a na ramionach dźwiga małego tępego potworka. Inne postacie też coś niosą idąc do tych ogromnych słupów. W podpisie - "pielgrzymi", ufundował to Rotary Club w 1990r.

Zmieniony ( 13.02.2010. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 532 z 532
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.