Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T
Wednesday 18 September 2019 03:36:33.27.
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
... a ty zmiażdżysz mu piętę (atak satanizmu w Fatimie) Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Mirosław Dakowski
"... a ty zmiażdżysz mu piętę"

W dniach 18-23 sierpnia uczestniczyłem w pielgrzymce Tradycji katolickiej do Fatimy. Omówię tu jedynie bardziej widoczne, a dla mnie jednak szokujące znaki świadczące o tym, że to najważniejsze miejsce objawień Maryi w XX wieku stało się jawnym polem walki szatana przeciwko Niej, przeciwko Bogu.
Wjeżdżamy do Fatimy późno w nocy. Na rondzie wita nas ogromny, jaskrawo oświetlony słup fallus. I jakieś ciemne figurki klęczące przed nim. W dzień okazało się, gdy wlazłem na świetnie utrzymaną, skoszoną i podlaną trawę tego ronda przed monumentem, że te figury to karykatury trojga Pastuszków: zacięte gęby australopiteków, wielkie wały nad-oczodołowe i tępota wyzierająca z dziur zastępujących oczy. Drugie rondo wita mnie też doskonałym zraszanym trawnikiem (jedyne tak utrzymane trawniki w Fatimie)... i trzema fallusami (tu bluźnierstwo przeciw Trójcy św.). Idą do tych fallusów kamienne figury "pielgrzymów", to oficjalna nazwa tej grupy. Grube rysy idiotów wioskowych, jakie zdarzało się widywać w początku XX wieku (rzadko!) po wsiach pozbawionych jodu. Czołowa postać ma jednak rysy Lenina, czapkę leninówkę, a na ramionach dźwiga małego tępego potworka. Inne postacie też coś niosą idąc do tych ogromnych słupów. W podpisie - "pielgrzymi", ufundował to Rotary Club w 1990r.

Zmieniony ( 13.02.2010. )
Czytaj całość…
 
Gospa a logika (do NDz.) Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Prof. Mirosław Dakowski
Warszawa, 2003-01-24

WP Ewa Sołowiej,
Red. Naczelny
Naszego Dziennika

Szanowna Pani Redaktor,

Bonum ex integra causa, malum ex quequmque defectu

Jest to zdrowa zasada katolicka. Jest ona zupełnie zgodna z zasadą matematyki i logiki n.t. true and false. W matematyce zgoda na nawet małe nieścisłości prowadzi do grubych fałszów.
Przykład: z ekranu kalkulatorka czasem uzyskujemy , że 2*2 ~ 3.999 . Jeśli postawimy znak równości zamiast ~ to po pomnożeniu przez 1000 i odjęciu stronami otrzymujemy

1 = 0 ( ! )

Otóż Gospa,
- która mówi "nasze Boskie Serca" nie może być Maryją,
- która stwierdza, że wobec Boga wszystkie religie są równe, nie może być Maryją,
- która wybiera na przewodnika duchowego "widzących" zakonnika - rozpustnika i kłamcę, nie może być Maryją.

Zmieniony ( 16.04.2007. )
Czytaj całość…
 
Służebnica Boża Rozalia Celakówna - życiorys i posłannictwo Drukuj Email
Wpisał: Stowarzyszenie RÓŻA   
18.03.2007.

Służebnica Boża Rozalia Celakówna urodziła się w Polsce, w Jachówce na Podhalu, w archidiecezji krakowskiej, 19 września 1901 roku. Była pierwszym z ośmiorga dzieci Tomasza i Joanny z domu Kachnic. Rodzice Rozalii byli chłopami małorolnymi i utrzymywali się głównie z pracy na własnej ziemi. Jako ludzie bogobojni, o surowych zasadach, a przy tym bardzo uczynni i gościnni, cieszyli się powszechnym poważaniem. Bardzo dbali o religijne wychowanie dzieci. Cała rodzina w każdą niedzielę uczęszczała do kościoła parafialnego w Bieńkówce, odległego o 5 km, lub do Budzowa. Regularnie przystępowano do sakramentów świętych. Nierzadko zdarzało się, że rodzice chodzili do kościoła także w dni powszednie. Czytano też wspólnie książki religijne i prasę katolicką.
Na pobożność Rozalii największy wpływ wywarła jej matka, Joanna, która wszystkie swoje dzieci, jeszcze przed urodzeniem, ofiarowała Najświętszej Maryi Pannie. Rozbudziła ona w Rózi miłość do Pana Jezusa Eucharystycznego. Uwrażliwiła ją też na miłość bliźniego, wyrażającą się w konkretnej pomocy. W ubogich i proszących o jałmużnę uczyła dostrzegać Pana Jezusa.

Zmieniony ( 15.12.2008. )
Czytaj całość…
 
Asyż - tolerancja dla pogaństwa? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Drodzy i kochani !

piątek, 25 01.’02

Piszę to tylko do tych przyjaciół, o których sądzę, że zrozumieją i że ich ten temat potrząśnie. Pozwalam posyłać dalej, do podobnych. Podobni - czyli stosujący logikę i wierzący w Objawienie Chrystusa Króla. Musimy się zmobilizować. Posyłam wstępną wersję, potem wygładzę. Może na skutek Waszych krytyk?
Zachęciło mnie do tego listu nie tylko wczorajsze bluźnierstwo w Asyżu, ale i dzisiejsza wypowiedź kolegi (po profesurze) - lecz nastepcy Apostołów w porządku Kościoła – A-bpa Życińskiego . Przed chwila głosił (piątek rano w PR1), że 'nasze' grzechy (główne?) to 'pesymizm' i 'populizm". Zajrzałem do katechizmu – i chyba sie Księdzu A-bpowi pomyliły religie - w Katolickiej takich grzechów nie ma. Za to pycha jest, ale tego Xiędzu Abp. nie powiem, bo On z pewnością wie, że pycha jest - u innych. W Jego religii cnoty kardynalne to:

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
o spotkaniu w Asyżu- do biskupów Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2007.

Prof. dr hab. Mirosław Dakowski
Warszawa, 14 lutego 2002

JE ks. Biskup …
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Ekscelencjo,
Dn. 24 stycznia w klasztorze św. Franciszka w Asyżu odbyły się modły do różnych bogów i bożków, także do Boga w Trójcy św. Jedynego. Niestety nie udało się nam, mimo wysiłków, zdobyć oficjalnych wypowiedzi różnych osobistości. Zapewne są one opublikowane na stronie www.vatican.va , ale dostęp do niektórych wypowiedzi wymaga „hasła”. Zakładam, że Następca Apostołów, Ksiądz Biskup, ma takie hasło. Stąd prośba do Ekscelencji:
Czy może Ekscelencja polecić sprowadzić oficjalną wypowiedź przewodniczącego World Jewish Congress, rabina Israel Singer? Sam rabin IS odpowiedział mail’em, że może przesłać swą wypowiedź po hebrajsku (a przemawiał po angielsku, transmitowała to TV RAI). Ale nie przysłał.
Chciałbym też przestudiować, o czym pouczał Namiestnika Chrystusa na ziemi czarownik Wielkiego Mzimu (Voo-doo) Avelakete. Ani Jego oficjalnego przemówiernia, ani informacji, czy zarzynał czarne koguty (dla wymuszenia na Duchu „pokoju i bezpieczeństwa”) nie udało nam się zdobyć.

Z Panem Bogiem

Zmieniony ( 31.03.2007. )
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 528 z 528
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.