Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T
Sunday 20 September 2020 07:20:26.30.
migawki
 

20.09.20 Białystok, Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

===========================

S
zambelan Trzaskowski i jego doradca rzyciowy - Rabiej. A co z pontonowym bypassem??
Nie mogę znaleźć informacji, czy „Trzaskowianka” nadal delektuje ryby i ludzi??
 
N O W O Ś C I
W Y S Z U K I W A R K A
 
POLECANE
O znaczkach pocztowych JOW Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Takie listy poszły do Adresatów popierających JOW: 

Prof. Mirosław Dakowski
Warszawa, 30 września 2003

Szanowny Panie Prezydencie (lub: Burmistrzu) !

Żądanie JOW zauważyli nawet politycy warszawsko-rządowi. Więc od roku czy dwóch starają się ten nurt jakoś skanalizować. Jedni z nich mówią, że "młoda polska demokracja" musi jeszcze poczekać, na razie "damy im" np. 50% JOW. Inni piszą, że na razie spróbujmy to w Senacie. A jeszcze ktoś, że może najpierw dajmy "im" ordynację jeszcze bardziej skomplikowaną, niż niemiecka (od której Niemcy chcą przecież uciec).
Ale przykład sukcesu ordynacji JOW do władz samorządowych trochę ich przestraszył.
Ponieważ ci mężowie stanu w nawale swych prac raczej książki z argumentami nie przeczytają, wyszliśmy im naprzeciw i w tym jednym znaczku pokazujemy, jak się ośmieszają ci Panowie od rozwiązań połowicznych. Przesyłam Panu próbkę znaczków. Gdyby to się Panu spodobało i zechciał Pan polecić, by naklejano je na wszelkiej korespondencji Pana oraz zaprzyjaźnionych osób i instytucji, bardzo by nam to pomogło .
Szczególnie potrzebne jest naklejanie na listach do Władz Wyższych: oni żyją w swym świecie wirtualnym i trudno nam dotrzeć do ich serc i umysłów.
Na sygnał doślę potrzebną ilość arkuszy. Darmowo. 

Przesyłam wyrazy szacunku i nadziei na rychłe zwycięstwo

 

dopisek w 2007r. : 

Znaczki robię furorę (tj. panikę) wśród polityków...  Zamawiacie!!

 

Zmieniony ( 29.04.2007. )
 
Do Prymasa i Episkopatu Polski o b-pie Pieronku Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.
Warszawa, 20 kwietnia 97

prof. dr hab. Mirosław Dakowski
fizyk, energo-analityk

Ks. Józef kardynał Glemp,
Prymas Polski
Eminencjo,

Niepokoi mnie brak jasnego stanowiska Episkopatu Polski wobec narastajacej agresji ideowej (raczej propagandowej) i gospodarczej środowisk władzy reprezentujących stanowiska antypolskie i antykatolickie.
Ostatnio nasilił się ten atak poprzez przyspieszenie uchwalania partyjnej konstytucji oraz targi z przedstawicielami Kościoła o konkordat (szantaż? sprzedaż wiązana?).
Jak już wykazały dziesiątki analiz i artykułów, narzucany nam projekt konstytucji jest projektem ateistycznym i politeistycznym, a więc pogańskim. Z drugiej zaś strony jest projektem ograniczającym (w perspektywie - do zera) niezawisłość gospodarczą i polityczną Polski i Polaków.
A tymczasem stanowisko Episkopatu reprezentuje formalnie w mediach jego sekretarz generalny, X. Biskup Tadeusz Pieronek. Szczególnie "udziela się" w Trybunie i Gazecie Wyborczej, co samo w sobie jest już zgorszeniem, bo uwiarygadnia te, walczące z Kościołem media, i to nie w swoim imieniu, lecz w imieniu Kościoła.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
Medjugorie - apel do Prymasa Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

prof. dr hab. Mirosław Dakowski                                                                 26. IV. 1999

Jego Eminencja
Józef Kardynał Glemp,
Prymas Polski

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Eminencjo!

Zainteresowanie nadzwyczajnością, „duchami”, proroctwami i temu podobnym jest, szczególnie w czasach kryzysu i beznadziei, rozpowszechnione. Również wśród katolików. Ale obecnie ludzie (a nawet seminarzyści!) już nie są nauczani katolickich zasad „discernement des esprits” - rozróżniania duchów (na dobre lub złe, bo „obojętnych” moralnie przecież nie ma).
Kościół potrafił stłumić sensację wokół fałszywych objawień, np. w Kibeho czy Garabandal, by przytoczyć jedynie te nagłaśniane w ostatnich latach.
Zaś propaganda Medzjgorie trwa już 18 lat.

Zmieniony ( 12.09.2009. )
Czytaj całość…
 
Do Prymasa o A-bpie Życińskim i masonerii Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Jego Eminencja Józef Kardynał Glemp, Prymas Polski
W szeroko dostępnych mediach bardzo utrudniona jest swobodna dyskusja o najważniejszych dla Polski i Polaków sprawach politycznych, społecznych, gospodarczych i oczywiście religijnych.
Jedynym chlubnym wyjątkiem wśród mediów dostępnych milionom i słuchanym przez miliony jest Radio Maryja. Radio Maryja prowadzi konsekwentną walkę w obronie życia. Jako jedyne..

 Ks. Arcybiskup Józef Życiński Z mieszanymi uczuciami słucham piątkowych porannych felietonów Excelencji w PR I. Wymykają mi się mianowicie intencje oraz sporo point….

 Poniżej polemika z ks. Arcybiskupem Życińskim  na temat Prawdy i masonerii

Zmieniony ( 14.04.2010. )
Czytaj całość…
 
Evola - morderca młodzieży Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
18.03.2007.

Mirosław Dakowski

Evola - morderca młodzieży

W kwartalniku Tradycji "Le Sel de la Terre" (n-ry 42 i 43, 2002/3) pod tym tytułem ukazała się obszerna analiza myśli Juliusza Evoli (18.. -19 ..) i zbliżonych do niego "tradycjonalistów pierwotnych" (pogańskich). Autorem jest Włoch, Paolo Taufer. W niniejszym szkicu oprę się głównie na tej pracy. Zderzono w niej poglądy tych "tradycjonalistów pierwotnych" z Tradycją katolicką. Powyższy tytuł oddaje wynik tych analiz.

Zmieniony ( 31.03.2007. )
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 11 nast. » koniec »»

Pozycje :: 501 - 536 z 536
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.