Borusewicz ma haki na Wałęsę 
Wpisał: wzzw   
30.07.2013.

Borusewicz ma haki na Wałęsę polecam !

http://wzzw.wordpress.com/2013/07/23/borusewicz-ma-haki-na-walese-%E2%98%9A-polecam/

 

S t r o n a • byłych działaczy • Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża

 

- wideo ze spotkania z Krzysztofem Wyszkowskim w Węgrowie, 14.06.2013, cz.1 

http://vimeo.com/70787357

 

 

W dniu 14 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Węgrowie odbyło się spotkanie z Krzysztofem Wyszkowskim, połączone z promocją książki „Głową w mur” , będącej zbiorem najważniejszych tekstów publicystycznych w jego dorobku. Legenda NSZZ „Solidarność”, publicysta i współtwórca Wolnych Związków Zawodowych szeroko wyjaśnił powody procesu z Lechem Wałęsą i podstawy pozwalające mu twierdzić, że był on agentem SB o pseudonimie „Bolek”.

 

Opowiedział o ostatnio uzyskanych wprost z prokuratury dokumentach, które jednoznacznie świadczą o współpracy Lecha Wałęsy z SB a jednocześnie są potwierdzeniem tezy o prowokacji władz, która była przyczyną masakry grudnia 1970 r.

 

Wśród wielu dokumentów jakie znalazł Wyszkowski były zeznania pracownika UOP, który opowiedział śledczym o okolicznościach “wypożyczeń” przez Lecha Wałęsę własnych akt SB, były tam stenogramy rozmowy Wałęsy z kilkoma funkcjonariuszami SB w dniu 14 i 15 grudnia 1970 roku, zeznania te Wyszkowski obejrzał a nawet skserował. Na podstawie tej informacji stwierdził, że Wałęsa wezwał wówczas do rozlewu krwi.

Prelegent poruszył tematy związane z agenturą w III RP oraz opowiedział o kulisach procesu z Lechem Wałęsą. Omówił dokładnie istotę szkód jakie poczynił w organizacji związkowej L. Wałęsa oraz wskazał krzywdy wyrządzone przez „Bolka”.

Gorąca dyskusja jaka wywiązała się w czasie spotkania ujawniła szereg sensacyjnych informacji o Jacku Kuroniu, co szczególnie zbulwersowało jednego z widzów, o Tadeuszu Mazowieckim i o roli jaką odegrał Bronisław Komorowski w niszczeniu wiarygodności Stana Tymińskiego.

Gość także wyjaśnił dokładnie naturę „haków” które są w posiadaniu Bogdana Borusewicza.


Andrzej Brzezikpomniksmolensk.pl


Zmieniony ( 30.07.2013. )