Do Czytelników Strony, sierpień 2013
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.08.2013.

W lipcu po raz pierwszy przekroczyliśmy 500 tys. otwarć artykułów. Mimo, że miesiące wakacyjne są zwykle „dołkiem” poczytności.

 

Widać, że Czytelnicy czują napiętą sytuację w Polsce, Kościele i świecie - i szukają informacji, uciekają od bełkotu.

 

Nie bójmy się - Prawda zwycięży.

 

Wiele portali zaczynało „z przytupem”, z ogromnymi pieniędzmi; i jeszcze większymi perspektywami. Obecnie dogorywają. Z uprzejmości nie podam adresów. Czemu padają? Np. polityka Admina: do dyskusji dopuszczać „tylko swoich”, lub pozwalać panoszyć się grafomanom.

W pierwszym przypadku jest drętwo, a w drugim -  wszędzie pod artykułami kłócą się stada takich, co to opanowali sztukę klepania klawiatury. Co śmieszniejsze – część piszących bierze ilość komentarzy jako kryterium poczytności i zainteresowania tematem. A przecież może jeden na DZIESIĘCIU pisze w miarę do rzeczy, czyli na temat. A Czytelników zanudza.

Jest też grupa komentatorów, która z różnych względów, np. zaburzeń hormonalnych, ustawia się „ponad”. Jedna Pani ma się za „zwornik” ponad Trójcą Świętą” -  i w przerwach pobytu na leczeniu – „ustawia” Polaków i katolików. Rozbiła już trzy portale, działa dalej. Takich jest sporo – ich wyłączanie znacznie podnosi poziom portali.

 

U mnie komentowanie utrudnione, więc to odfiltrowuje grafomanów. Zdaje się że Czytelnikom czytającym to odpowiada.

 

W maju kolejny rekord poczytności Strony: ponad 440 tysięcy otworzonych artykułów. [A ile przeczytanych do końca, a ile ze zrozumieniem... I z zapamiętaniem?]. Było sporo cytowań artykułów z niej na innych Stronach; dzięki, Kayan, Beato, Gorylisko i inni!. Również na takich stronach, których Komendanci nie chcą uznać bliskości (ta ostrożność...) - oraz na wrogich, gdzie Czytelnik Tamtych Stron z radością odkrywa treści jednak mu bliskie - a dlań nowe.  Proszę dalej WKLEJAĆ! I drukować dla tych, którzy internetu nie używają.

[Dodane 8 sierpnia: Znany publicysta „niepodległościowy”, z Warszawy, komentuje... w Australii: Natomiast Panią Iwonę proszę, by oszczędziła mi linków do blogu pana Dakowskiego.”

 

Chodzi Mu o komentarz:

 Poczytajcie o jej [opozycji md] "walce" o rozliczenie zbrodni komunistycznych:

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=382&Itemid=47

 

Czyli: Zakazane śledztwo , o męczeństwie bł. Jerzego Popiełuszki

 =================

 No dobrze, na prośby paru osób precyzuję: Chodzi o Aleksandra Ściosa, czyli pana Maraska z b. SKW, którego wiele dobrych analiz wpisuję do siebie. http://bezdekretu.blogspot.com.au/2013/08/oredzie-nienawisci.html

Czego ten pan chce od artykułu o męczeństwie ks. Popiełuszki, nie wiem. Chodzi pewnie o osłanienie pewnych kłamstw w sprawie „Smoleńska” . I ich autora.

============================

 

 

Może również dlatego ludzie tak chętnie czytają moja stronę?]

 

Tylko wspólnym wysiłkiem dojdziemy do kolejnej okrągłej liczby – milion stron przeczytanych w miesiąc. A okrągłe liczby jakoś lubimy...

 

Co najmniej połowa mych obecnych Czytelników to nowi (jesteście krócej niż ROK). Więc informacje: 1) Z lewej jest prosta funkcja „Szukaj”, można znaleźć starsze artykuły na interesujący Cię temat. 2) A prawej, w POLECANYCH, jest Skarbonka. Sporo osób pisało mi, że dłuuugo nie zauważało. Nie potrafię spowodować, by ten napis np. mrugał na czerwono [już mruga! Młody, dzięki!!] ... A od Skarbonki zależy ew. dalsze - i sprawne- działanie Strony. Jej archiwum istnieje, ale w formie wydruku.

[widzę, że "młody" wziął do serca - i SKARBONKA mruga.. Dzięki!]
Zmieniony ( 09.08.2013. )