Grypa, pandemia strachu, karygodna bezczelność
Wpisał: Dr Jerzy Jaśkowski   
10.08.2013.

Grypa, pandemia strachu, karygodna bezczelność

 

Panu dr Maciejowi Hamankiewiczowi z NIL do sztambucha.

cz.2

 

 

...wystąpiłem do Okręgowych Izb Lekarskich z pytaniem czy Okręgowe Izby Lekarskie w jakikolwiek sposób rozważały sprawę przymusowego szczepienia pracowników służby zdrowia. Drugie pytanie brzmiało: czy upoważniły Naczelną Izbę Lekarska do działań w kierunku przymusu szczepień.

 

 

Dr Jerzy Jaśkowski

 

 

“Główną jeżeli nie jedyną, przyczyną monstrualnego wzrostu raka są szczepienia”

Dr Robert Bell, Wiceprezes Międzynarodowego Towarzystwa Badań nad Rakiem w British Cancer Hospital.

 

 

Powikłania po szczepieniach.

 

....Tymczasem prasa zaczęła nieśmiało podawać, że poszczególne kraje masowo muszą niszczyć zakupione wcześniej szczepionki przeciwko grypie z powodu ich nieprzydatności. USA musiało zniszczyć majątek wartości 1,5 miliarda dolarów.

Całą sprawę  powikłań po szczepieniu grypowym pogrążyli w dodatku Skandynawowie. Otóż ci potomkowie Wikingów zamiast cichutko siedzieć w swoich górach opublikowali raporty, w którym udowodnili, że szczepionka przeciwko grypie jest odpowiedzialna za narkolepsję. Pierwsze przypadki narkolepsji opisano już w sierpniu 2010 roku. Kolejne w Finlandii. Wszystkie związane ze szczepionką przeciw AH1N1 zawierającą adiuwant ASO3 (skwalen). Kraje te zawiesiły szczepienia przeciwko grypie.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Narkolepsja

http://neurologia.wieszjak.pl/choroby-neurologiczne/275817,Napadowy-sen-czyli-na-czym-polega-narkolepsja.html

http://www.sen-instytut.pl/narkolepsja.html

http://szczepienia.prv.pl/strona9.html

http://zdrowy.blox.pl/html

 

Podobne obserwacje opisano niezależnie od siebie w Kanadzie i na Uniwersytcie Stanford w USA . Lekarzy zdziwił fakt wzrostu narkolepsji już od 2009 roku o prawie 1000% w porównaniu z latami poprzednimi.

Przypadki narkolepsji były opisywane w różnych krajach.

Jak podałem, pojawiało się coraz więcej prac naukowych przedstawiających powikłania po szczepieniach. I tak 13 stycznia 2013 roku British Medical Journal opublikował dane zbiorcze dotyczące narkolepsji.

Podano także do publicznej wiadomości związki pomiędzy szczepieniem przeciwko grypie, a zespołem Guillaina - Barrego tzw. autoimmunologicznego uszkodzenia nerwów objawiające się m.in. niedowładem i bólami. 

Narkolepsja jest to stan chorobowy objawiający się nagłym zwiotczeniem mięśni, takim jak w głębokim śnie. Problem polega na tym, że takie zwiotczenie może nastąpić w bliżej nieokreślonym czasie i miejscu, np. w czasie prowadzenia samochodu. Taki kierowca zamiast jechać prosto może nagle skręcić w grupę stojącą na przystanku. Skutek jest łatwy do przewidzenia.

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/20614424

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=4515&Itemid=53

http://vaccineinjury.info/vaccinations-in-general/history.html

Relative trends in hospitalizations and mortality among infants by the number of vaccine doses and age, based on the Vaccine Adverse Event Reporting System (VAERS), 1990–2010

http://vaccineinjury.info/results-unvaccinated/results-general.html

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/17443504

http://www.progressiveconvergence.com/vaccine%20safety%20monitoring%20update%20slides.pdf

http://vactruth.com/

http://childhealthsafety.wordpress.com/2010/09/22/flu-vaccine-caused-3587-us-miscarriages-%C2%A0stillbirths/

 

Po tych publikacjach grupa pasożytów skupiona w WHO, czyli urzędnicy, powołali kolejne zgrupowanie ekspertów. Oczywiście ponowne powołanie było tajne i nigdy nie podano kryteriów powołania takiej komisji. Grupa WHO wysmażyła raport, w którym ( wbrew faktom) starała się uzasadnić wniosek, że za mało jest danych, aby cokolwiek można było wnioskować.

 

No i w tej sytuacji mamy poważny problem. Jeżeli szczepionka naprawdę jest lekiem mającym czemukolwiek zapobiegać, czyli preparatem medycznym, to przed dopuszczeniem do użycia powinna być wszechstronnie przebadana. Czyli powinna mieć udowodnione działanie pozytywne dla zdrowia. Publikacja WHO świadczy jednoznacznie, że dopuszczono preparat bez obowiązujących badań. W tej sytuacji, np. w Polsce powinna wkroczyć ABW, czy CBA aby zbadać metodami operacyjnymi jakie to kryteria zastosował ten Narodowy Instytut Zdrowia wydając pozytywną opinię o dopuszczeniu tego preparatu do sprzedaży. Niestety nic takiego nie miało miejsca, a więc starsi i mądrzejsi ponownie zamietli sprawę pod dywan. 

 

Jest z tym pewien problem, ponieważ jak to zwykle bywa, najczęściej wszelkiego rodzaju szczepionki testuje się na wojsku i policji. Czyli za jakiś czas to właśnie mundurowi dostaną pierwszą dawkę za “darmo”, z wszelkimi negatywnymi skutkami. Tak było z tą epidemią w 1940 roku w USA (szczepiono przeciwko grypie armię idącą na front). Szczepienia spowodowały ponad 61 000 zgonów. Do dnia dzisiejszego nazwisko walecznego generała, który dopuścił do szczepień jest nieznane. Podobnie w 1976 roku szczepiono armię w Forcie Dekster. Zanotowano dwa zgony żołnierzy i po raz pierwszy odkryto wirusa AH1N1, obecnie przemianowanego na świńskiego. Nie wiadomo czy był to celowy przeciek w celu uzyskania dofinansowania w wysokości ówczesnych 10 milionów dolarów to jest ok. miliarda obecnych, czy przypadek. Szczepionka w ciągu kilku miesięcy spowodowała tyle zgonów, że trzeba było ją szybko wycofać. 

W czasie Pustynnej Burzy w 1991 roku - ataku na niewinny Irak, kiedy to zaszczepiono kilkaset tysięcy żołnierzy wystąpiły tak liczne powikłania, że nazwano to Zespołem Zatoki (tylko Francuzi się nie dali szczepić i u nich nie stwierdzono  tego syndromu). W Polsce temat był zakryty litościwą zasłoną milczenia.

Ale w 2007 powikłania wystąpiła u żołnierzy w Brzegu szczepionych przed wyjazdem na misje po 16 szczepieniach w ciągu 3 miesięcy, sepsa. Oczywiście był to czysty przypadek.

 

“Czy tajne szczepienia zabijają żołnierzy - 21 sierpnia 2008r” 

 

W związku, ze znanym powszechnie faktem ukrywania przez rządowe placówki składu szczepionek przeciwko grypie podaję poniżej (za jak najbardziej wiarygodnym źródłem) zawartość szczepionek przeciwko grypie. Zaskoczeniem jest jednakże niepodawanie takich informacji w biuletynach Izb Lekarskich. Każda Okręgowa Izba lekarska wydaje własny biuletyn informacyjny, w którym powinny się znajdować wiadomości przydatne lekarzom. Tak to widzieliśmy na I Zjeździe założycielskim Izb Lekarskich. Jak to już wyjaśniałem, nasze dobre chęci były wyraźnie sprzeczne z planami urzędów. Nie po to się zezwala na zakładanie stowarzyszeń, szczególnie przymusowych, aby one coś zmieniały. Takie grupowanie ludzi ma tylko i wyłącznie jeden cel: lepszą kontrolę nad masami, wszystko jedno czy lekarzy, czy adwokatów.

 

Otóż w tych biuletynach jest cała masa reklam rozmaitego rodzaju specyfików związanych ze służbą zdrowia, ale brak jakichkolwiek prac naukowych porównawczych dotyczących różnych preparatów. Nie są publikowane ŻADNE krytyczne uwagi pod adresem przemysłu żyjącego z medycyny. Ale biuletyny są wydawane za pieniądze lekarzy!

 

Po tym krótkim wyjaśnieniu podaję poniżej skład szczepionek z uprzejmą prośbą o podrzucanie go szczególnie pediatrom, aby wiedzieli co robią i jak trują dzieci. Większość spośród lekarzy to kobiety: zapracowane, mające własne dzieci, problemy domowe, ojców, mężów, kochanków itd. i nie mające czasu na śledzenie zagranicznej literatury medycznej.

 

Jak to udowodniłem od 20 lat nie ma bowiem polskich czasopism medycznych. Nawet Polski Tygodnik Lekarski nosi już nazwę MERCK. Merck jest to główny producent szczepionek: produkuje 14 z 16 dostępnych. 

Jak wygląda działalność tej firmy najlepiej ilustrują wiadomości z ostatnich miesięcy. W dniu 23 lipca 2012 roku dwaj byli pracownicy - wirusolodzy złożyli federalny pozew przeciwko Merck-owi za oszustwa związane z dokumentacją szczepionek. Wall Street Journal opublikował taką informację w dniu 22 czerwca 2012 roku. Byli wirusolodzy zarzucili Merck- owi, że informacje dotyczące skuteczności szczepionki przeciwko śwince są kłamliwe i oszukańcze. Oszustwo dotyczy szczepionki MMR (odra, świnka, różyczka). Dwóch byłych pracowników Merck dr, dr Stephen Krahling i Joan Włochowski byli świadkami “ z pierwszej ręki” fałszowania testów i danych dotyczących skuteczności tej szczepionki. Gdyby bowiem opublikowano prawdziwe dane, to okazałoby się, że szczepionka nie posiada skuteczności. Fałszowanie było spowodowane chęcią utrzymania monopolu rządowego na produkcję tej przymusowej szczepionki. Czyli tłumacząc z polskiego na nasze, wyciągania wielu miliardów dolarów z systemu przymusowych ubezpieczeń zwanych zdrowotnymi.  

 

Wszystko to stało się w 2010 roku, kiedy to na skutek (jak to nazywa prasa amerykańska - wahadłowych drzwi) doszło do zmiany na stanowisku dyrektora CDC( kontroli chorób). I tak: Julie Gerbeding porzuciła posadę dyrektora państwowej instytucji aby zasiąść na stołku dyrektora działu szczepień prywatnej firmy Merck. Nie trzeba mówić o dodatniej zmianie wynagrodzenia pani Julie G.

Pod dyrektoriatem CDC pani Julie G. firma Merck uzyskała monopol rządowy na produkcję 14 z 17 szczepionek pediatrycznych rekomendowanych przez państwo USA oraz 9 z 10 zalecanych dla dorosłych. 

 

Wymaga podkreślenia fakt, że szczepionka rekomendowana przez CDC ma nieograniczony czas życia na rynku i jest stałym, pewnym źródłem zysku dla producenta. Pani Julie G. jest także odpowiedzialna za kampanię dezinformacyjną dotyczącą świńskiej grypy.

W Polsce jak wiadomo prowadził takie kampanie Narodowy Instytut Zdrowa, a w szczególności p. prof. J. Brydak, p. Grzegorzewski i redaktor naczelny Medycyny Praktycznej p. Mrukiewicz.

Dziennik Zachodni Aktualności Prof. Brydak: Kto się zaszczepił, jest dobrze chroniony...Data dodania: 2013-01-16 12:25:05

PAP/RYNEK ZDROWIA | 16-01-2013 13:38

http://www.youtube.com/watch?v=e5xVOsBUndI

http://www.youtube.com/watch?v=48y4PkT_0Dg

 

Konkretnie p. Julia G. utajniła dane dotyczące poronień kobiet szczepionych przeciwko grypie w 2009 roku, spowodowanych szczepionką przeciw H1N1, w ilości 3500 zgonów.

Taka karuzela stołków nie jest niczym nadzwyczajnym w tej branży. Np. były dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia - tym razem w USA - zmienił posadkę państwową na szefa działu badań firmy Sanofil- Aventis, także znanego producenta szczepionek. 

Już jesienią 2003 roku wyszło na jaw, że setki naukowców tego “prestiżowego” instytutu miało związki finansowe z przemysłem farmaceutycznym 

Niestety biuletyn Naczelnej Izby Lekarskiej w Polsce zajmuje się “drobnicą” i tematami bardziej pasującymi do związku zawodowego aniżeli korporacji, bądź co bądź, ludzi z wyższym wykształceniem i nie podaje krytycznych informacji o produktach medycznych. Dawniej biuletyny Instytutu Chemii Leków ostrzegały lekarzy np. o wycofywanych preparatach. Od 20 lat nawet ten system został zlikwidowany. Naczelna Izba Lekarska nie widzi konieczności walki o przywrócenie dostępności lekarzy do tej wiedzy.

Skład szczepionek “przeciwko “grypie:

 

Szczepionka FLUVIRIN - Novartis albumina jaja 1mcg

viral aktywator 5mcg

Residual medium 1 mcg, oval albumin, Egg.Allantoic fluid

Nonylphenol Ethoxylate 0.015 % w/v surfactan

Plimyxin B 3.75 mcg

antymicrobial - neomycinum 5 ng

preservative 25mcg mercury/dose in multi dose

1mcg in one dose

beta propiolactone 

 

 

FluZone - Sanofil Pasteur albumina jaj limit

formaldehyde 100mcg/5ml

25mcg/1ml

stabilizer 0.05% in 0.25 ml an 0.5 ml None in Fluzone Hi Dose or intradermal

Octylphenol Ethoxylate -Triton X-100 150 mcg/0.5 ml surfactan

preservative thimerosal none in 25 ml dose fluzone HiDose or intradermal

rtęć w wielodawkowej 25 mcg./0.5 ml

 

Flucelvax viral aktywator 0.5mcg

CTBA protein Putifler 13.5mcg

DNA 10ng MDCK cellsurfactan Tween 80 1125mcg polysorbate 80

 

 

 

Fluarix - GSK albumina jaj 0.05mcg

formaldehyde 5mcg

Octoxynol - 10 [Triton X-100] 0.085mg

surfactan 0.415mg ~Tween 80

antymicrobal - gentamcina - 0.15 mcg

hydrocortisone 0.0016mcg

surfactan 50 mcg sodium deoxycholate

 

 

 

FluMist - Medimmune albumina jaj 0.24 mcg

Residual Medium, Amount not specified in Package Insert Ethylene diamine Tetracetic Acid Sodium EDTA

Preservation 0.37 mcg/dose EDTA

antymicrobal gentamycyna 0.015mcg/ml

stabilizer monosodium glutamate 0.1888mg/0.2ml dose

stabilizer 13.68 mg/dose Sucrose

 

 

Flulaval - GSK albumina jaj 0.3 mcg

formaldehyde 25mcg

surfactan 50 mcg sodium metabisulphate

preservative 25mcg mercury thimerosal

Tocopheryl hydrogen succinate 

polysorbate 80

 

 

Afluria- Merck pojedyńcza dawka z dużego opakowania zawiera 24.5 mcg/0.5 ml

betapropionate - 2ng, . thimerosal w dawkach dużych

 

 

 

Agriflu - Novartis albumina jaj 1mcg

viral aktywator-beta -propiolacton 2ng

Calcium chlorate 1.5mcg

Celtyltrimetyloamonium -protein purifler 12mcg

formaldehyde 10mcg

Neomycyna 0.02mcg residual amounts

Polimyxin B 0.5ng

Octoxynol - 10 [Triton X-100] 0.085mg

antymicrobal kanamycin 0.03 mcg

antymicrobial neomycna 2.5 mcg

surfactan polisorbate 80 50mcg

buffor 20mcg chloride potasum

Adjust tonicity 4.1 mg sodium chloride

protein purifier 10 ppm sorbitol

 

 

 

Flumist Amino Acid 2.42 mg/dawkę arginina

 

 

Flublok DNA 10ng

fosfate bufor 0.195 mcg sodium phosphate monobase

surfactan Polisorbate 80 50mcg

Amino Acid in growth medium

buffor fosforow 0.195mcg sodium phosphte

Adjust tonicity 4.4 mg sodium chloride

0.1mg alfa tocoferyl hydrogen succinate protein purifier

 

http://www.youtube.com/watch?v=z3bFBMzyKE8

http://www.youtube.com/watch?v=RNxQc4mkg90

http://www.eurosurveillance.org/ViewArticle.aspx?ArticleId=20390

http://www.cdc.gov/flu/weekly/index.htm

http://vactruth.com/2012/11/23/flu-shot-spikes-fetal-death/

http://childhealthsafety.wordpress.com/2010/11/26/new-study-flu-vaccine-doesnt-work/

http://childhealthsafety.wordpress.com/2012/11/03/british-press-association-publishes-known-false-uk-government-flu-death-figures-in-a-story-to-promote-known-to-be-ineffective-flu-vaccines-to-uk-elderly/

http://www.vaccineinjury.info/influenza/swineflu/celvapan.html

http://www.polishclub.org/2013/01/24/dr-jerzy-jaskowski-grypa-lekarze-ostrzegaja-korupcja-w-urzedach-grypowych-i-who-czyste-lapwkarstwo-cz-vii/

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=7647&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1559&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1429&Itemid=53

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1139&Itemid=53

 

 

W dniu 06 lutego 2013 roku p. Prezes dr Maciej Hamankiewicz ponownie zwrócił się do Ministra Zdrowia z wnioskiem cyt:  .. lekarzy i lekarzy dentystów szczepieniem obowiązkowym przeciwko grypie,....

“Prośbą nie wyrażoną dotychczas w takiej formie jest apel o objęcie obowiązkowym szczepieniem przeciwko grypie dzieci i młodzieży”

Z wyrazami szacunku 

 

Prezes Naczelnej Rady lekarskiej

Maciej Hamankiewicz

 

 

Po zapoznaniu się  z wyżej wymienionym pismem, nie mogłem oprzeć się zdumieniu. Jak w świetle dostępnej literatury medycznej może ktoś pisać takie rzeczy. W tej sytuacji wystąpiłem do Okręgowych Izb Lekarskich z pytaniem czy Okręgowe Izby Lekarskie w jakikolwiek sposób rozważały sprawę przymusowego szczepienia pracowników służby zdrowia. Drugie pytanie brzmiało: czy upoważniły Naczelną Izbę Lekarska do działań w kierunku przymusu szczepień.

Żadna Izba lekarska nie potwierdził wystąpienia do NIL z wnioskiem o takie działania.

W związku z faktem, że Izby Lekarskie działają na zasadzie stowarzyszeń, a nie partii typu wodzowskiego, wszystko wskazuje, że to jest wystąpienie indywidualne p. dr M .Hamankiewicza.

I jak to się ma do podkreślanego hasła “ Leczenie zgodnie z aktualną wiedzą medyczną”.

 

PS.2.  W związku ze zlikwidowaniem polskich czasopism medycznych w ostatniej dekadzie,  wszelkie informacje do PT Kolegów lekarzy można przekazywać tylko i wyłącznie drogą internetowa. Stąd ta praca  w tym miejscu.

 

kontakt: jjaskow@o2.pl

Pamiętaj:

Skutki szczepionek z natury rzeczy są nieprzewidywalne, i mogą być niebezpieczne” 

JJ