Migawki 14 I
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.01.2014.

Premier ciągle na wolności, prezydent na wolności, minister Radek S. na wolności, były prezes PSL-u na wolności, dlatego, że więzienia są przepełnione. Na szczęście znam kapelana więziennictwa, księdza Jana, i będę im mógł załatwić te miejsca po protekcji. Czego nie robi się dla znajomych. Wasz korespondent śledczy Andrzej Rosiewicz.
"Obecnie w sondażach dominują dwie partie, z czego jedna jest  skrajnie opozycyjna". Logika Daniela Olbrychskiego.

=======================

Do albumu brakuje mi zdjęć Premiera Oleksego Józefa i/lub Szanownej małżonki Marii Oleksy [z płockiego Pollexu i z towarzystwa ubezpieczeniowego POLISA ] z Konsulem (honorowym!) Polski w Monaco  Wojciechem Janowskim. Proszę jednak o te bez opasek na oczach, bo to nie twarzowe.  Zdjęcia Konsula z innymi dostojnymi Dostojnikami - też poproszę.

======================

Z ostatniej chwili: Odpowiedz Radkowi S., ksywa w gangu „Zdradek”, ciągle chyba jeszcze „na gigancie” : To zorganizowana grupa przestępcza została zaatakowana przez niezidentyfikowanego kelnera...

A kiedy usłyszymy „dobrane fragmenty” nagrań targów (czy poleceń) między obecnymi Prowadzącymi Grę a „Niezależnymi” i „Patriotami”?

 Tłumaczę OBURZONYM: Możność skorumpowania posłów jest ok. 460 razy mniejsza, jeśli są wybierani jako osoby, nie zaś „ludzie prezesa”. Dlatego tak prezesi, jak ich prowadzący ciągle walczą przeciw JOW.

 

Niebezpieczne nazwisko...

 

ROZWIĄŻ REBUS

To JEST SKANDAL! Proszę natychmiast wydać nośnik z nagraniem!! 

==================

No to, młodzi Koledzy, warto się wziąć za pedalską TĘCZĘ - i za HGW !! Jej absurdalna, zapiekła, przeciw Zbawicielowi skierowana złośliwość tego się domaga.
Dał nam przykład dyrektor Centrum „sztuki” Cavallucci [ciao, caro Fabio! por.
Szturm modlitewny i zdobycie Zamku Ujazdowskiego  ] i ten gnojek z Poznania.  Poza tym, jeśli już nawet „Stokrotka” ochrzania Donka na jego konferencji [=służby zdjęły parasol... ], to pomogą ci bardziej zastrachani a uczciwi - też przyjdą ! Niebezpieczne nazwisko...

  I jak to się skończy???

 ===================

Mówiąc wprost, na obrońcę wolności słowa, po TW Rycerzu, wypromowany został facet podejrzany o morderstwo, na warunkowym chyba zwolnieniu od odpowiedzialności. Jakie to warunki !?

[----]  Na tropie. Na topie. Na trupie??

-------------------------------

 „Poproszę taśmę profesjonalną”; Alik: „Wszystkich nas nie nagracie”.  ZOBACZ NAJLEPSZE MEMY

===================

New Italian Minister. Nice dress!

=========================

 

 Poszukują autora, bo...

  ==================

Mail’em: Wzorem "seryjnego samobójcy" wybuchła na początku weekendu "seryjna afera" (znaczy się jej pierwszy odcinek - kolejne będą się pojawiać) ... Stawiam, że pojawią się odcinki wypełnione treścią wynikającą z zapotrzebowania publiczności (i reakcji graczy na "przyjacielską" zaczepkę) - takie nowoczesne reality show in real time. A wszystko po to, aby jak najmniej zmienić robiąc jak najwięcej zamieszania. Publiczność sama pisze scenariusz ... pod kierownictwem ... (w sobotę Święczkowski zastrzegał się kilka razy, że to na pewno nie robota służb) ... wielkiego reżysera ...

[Czy wiesz, Polaku, czemu „taśmy Gyurcsány” obaliły rządy złodziei na Węgrzech w 2010-tym? Bo Węgrzy – przygotowani przez KRUCJATY- okazali się wojownikami, nie mięczakami. MD]

"Sł. Nowak odchodzi z PO". To w więzieniu, gdzie Jego miejsce, nie można być „członkiem”?

----------------------------------

Artykuł o "WTC" usuwam, bo poprawnie tam odczytano: "worst trade scenario", czyli najgorszy scenariusz handlowy [? czekam na wyjaśnienie Belki]. Majorze, słaba jakość!!

--------------------

 

Bul-K. : Podnosić coraz wyżej standardy etyczne rządu... [to do czego to, panie, jeszcze dojdzie?!? md]

Idziemy po mnie! Nie róbmy polityki! Drukujmy pieniądze. Internet kpi z Sienkiewicza i Belki

=============

 

Czy będą chcieli krossować to z moim rachunkiem??

afera-tasmowa-na-demotywatorac

================================
ŚP. Lech Niekrasz

Zmarł 8 czerwca 2014

Dziennikarz, pisarz, fraszkopisarz, poeta i publicysta.

Autor wielu książek podróżniczych i popularnonaukowych.

Msza św. w dniu 16 czerwca 2014 roku o 11-tej w kościele św. Karola Boromeusza na Powązkach.

=============

repetycja

 aby polskość w wolnej Polsce

mogła się

odrodzić

czas najwyższy chyba

znowu

do podziemia schodzić

===================

Różnica między Kaczyńskim a Orbanem: JK mówi w wywiadzie: Myśmy o tym mówili wielokrotnie, zanim Orban to zrobił”. - No właśnie!

==================

Niedziela 8 czerwca - Warszawa - Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

[kolejny !! - Polaku–katoliku – COMIESIĘCZNY !! ]

Po Mszy Świętej [Matki Boże Łaskawej – koło katedry, o 16-tej ] idziemy [od 17-tej ] pod MEN [bud. d. GESTAPO] zaprotestować przeciwko GENDER! Zaproś młodzież i dzieci -  poprowadzą modlitwę różańcową ze swymi rodzicami. Będziemy prosić o Wolną  Polskę.

 

Pokutny Marsz Różańcowy zatrzyma się pod Ambasadą Kanady i będziemy się modlili o uwolnienie z więzienia Mary Wagner. Kanadyjka trafiła do więzienia po tym, jak bezbożny sąd zdecydował, że  "narażała kobiety, zdecydowane dokonać aborcji, na dodatkowy stres" !

============================

 

Radzę w te dni - opływające śluzem „radości ze zwycięstwa”, pełne smrodu kadzenia bolko-idalnym „patriotom” i bełkotu o „uznaniu przez Mocarnych” – zupełnie nie włączać me®diów . "Pogoda" jest w internecie. Lepiej słuchać płyt, jak ktoś musi coś słyszeć, oraz iść do lasu. Ptaszki. To czyściej i zdrowiej.

==============================

 Ze względu na Mahnung [napomnienie, ponaglenie] ze strony prok. Andrzeja Czyżewskiego usunąłem wszystkie teksty dotyczące Mafii Paliwowej. Smutno. Te dokumenty są w Archiwum, na żądanie ciekawskiego poślę. Prokuratorzy w Polsce Uczciwej też będą mieli dostęp.

=====================

 

Barak wyjechał, memy zostały

 

 

"Jaruzelski wziął sobie do serca, dosłownie, niedzielny obywatelski obowiązek pójścia do urny"

=================

 

Niedziela 8 czerwca - Warszawa - Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

[kolejny Polaku–katoliku – COMIESIĘCZNY !! ]

Po Mszy Świętej [Matki Boże Łaskawej – koło katedry, o 16-tej ] idziemy [od 17-tej ] pod MEN [bud. d. GESTAPO] zaprotestować przeciwko GENDER! Zaproś młodzież i dzieci -  poprowadzą modlitwę różańcową ze swymi rodzicami. Będziemy prosić o Wolną  Polskę.

=================

TW „Alik”, TW „Bolek”, Bul- K., podobni - „pochylili się z troską” nad trupem TW „Wolski” . OK !  Ale co tam robił Guzdek Józef, ksiądz, z zawodu podobno biskup ?

 

Komentarz żałobny: Nieutóleni w bulu.

Sprawdziłem, bo jednak było to nieprawdopodobne: w „koncelebrze” za jaruzela brał udział Lemański (ks.), Boniecki (ks.) . Potem tłumom protestujących Polaków „błogosławił” znakiem krzyża URBAN.

=====================

Podobny satanizm: „Golgota Picnic”. Nie pozwolimy drwić z Pana Jezusa!

=============================

Subiektywna parada kanalii - ciągle aktualne

Subiektywna parada kanalii - ciągle aktualne

=================

 

Relacja człowieka sprzed siedmiu dekad, z majątku, w którym był stajennym: "Oryginał miał uszkodzoną prawą dłoń po wypadku z kultywatorem, a kopia [Margulis] takiego uszkodzenia nie posiada".

 

Głowy nie od parady

 

Za naród sprzedany

Rozdmuchiwanie afery „o trupa” może również mieć na celu ukrycie jakiegoś bezczelnego rabunku. Bądźmy czujni !

 

Azjatycka dzicz [Сделано в СССР] skacze czy wyje przy trupie wroga. My - raczej powinniśmy się doń odwrócić zadem.

============================

Polska ustami Marysi do premiera D:

Dlaczego udaje pan patriotę, a jest zdrajcą Polski ?

„cudotwórca” Tusk

Mafia urzędnicza „tutejsza” - jej sukcesy

 

Ostrzegam państwa, pilnujcie swoich portfeli

==========================
Dla ambitnych: Już od paru „głosowań” proponuję „bojkot aktywny”: Idź, weź tę nieszczęsną kartkę i NIE WRZUCAJ, lecz przyślij do mnie. (Durny do urny). Mamy dowód na zaangażowanie – i na sprzeciw wobec tej bezczelnej kasty i tych oszustw.
Dla normalnych, czyli zawiedzionych: Oooolejjjj...

================

Dwaj Giganci. Donek stanął jak skała mocarna przeciw groźnym frontom – naprężył się – i Kataklizm Powodzi odepchnął. Więc i obawę, że jakaś Prokuratura  jednak poszuka, gdzie skitrali te miliardy na wały. Głosuj na Niego! Bolek zaś naprężył się i polecił rządom, by stworzyły Mocarną Ukrainę. Tak wciska PR1 16 maja. WAŁY.

======================

Nie! Nie chcę Was przygnębiać. Jednak rzeczywistość, nie te popłuczyny medialne, jest straszna [dziś już paru tekstów nie wkleiłem]. Ale tak nas kusząca polityka strusia - jest samobójstwem. Musimy się bronić. Dlaczego wczoraj nie byłeś na Marszu Pokutnym? Dlaczego nie zorganizowałeś podobnego u siebie, w Opolu, Gliwicach czy Przasnyszu? Iiiii, nie warto... To mnie nie dotyczy.. Ciepłe piwo, zwiędły fiucik... Sodoma już trwa. Armageddon widać. Nasza bierność jest tego objawem.

Posłuchaj se: Andrey Fursov [ang., ros.]

 

Przekopałam ziemię na ponad jeden metr w głąb. Żadnych pieniędzy od CDU nie znalazłam

===============================

Pokutny Marsz Różańcowy pod siedzibę MEN  ( bud. d. GESTAPO) Warszawa - niedziela, 11-go maja

Msza Święta w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej (k. Katedry) g. 16-ta. Początek Marszu ok. 17-tej.

POLACY, KATOLICY, warszawianie! Przyjdźcie! WażneBARDZO WAŻNE.. Przejrzyjmy!

=====================

Bul-K. mówi, że mu w UE dossskonale. Donkowi też dobrze! A inni celebryci ... Drzewiecki, Chlebowski, lodziara Beatka, łobuz, który wykręca się „zegarkiem od żonusi”. I ten od Baraniny ! Tym dopiero DOBRZE! O osobach prowadzących tych kundli nie mówmy, to w cieniu są prawdziwe LODY ! Hip, hip, HURRRA !! Bul-K wie, że 89 % Polaków chce Unii. Dziwne, że do mnie trafia te pozostałe 11 %

 

Deklaracja w obliczu ważnych WYBORÓW

==============================

Piątek, 02.05.2014, św. Grilla, męczennika - wspomnienie dowolne

=================

Kapelan Wolnych Polaków ma głos :

Ks. Stanisław Małkowski 2.5.2014    http://youtu.be/YXky7JPb_Bo

35 minut

===================
Sierż. John  Brown przeżarł się spaghetti. I Ciccola go zaraziła, paskuda... Więc wysłali go do Poronii, gdzie z honorami witali go Minister i Premier. Jak mu się panienki i wóda spodobają, to jeszcze sprowadzi Steeva. STRATEGIA PLANETARNA !!
========================
Miewaliśmy wielkich prymasów, kardynałów, interrexów. Ostatnio Sapiehę, Hlonda, Wyszyńskiego. A teraz – czasy chyba trudniejsze, bo atak też duchowy – zamiast prymasa mamy Cappino, zamiast Metropolity - nycz nie mamy. Matko Przenajświętsza  !! ===================
Christos woskresie! Woistinu woskresie!


Chrystus zmartwychwsta
ł! Prawdziwie zmartwychwstał!
Alleluja!

 Cerkiewny śpiew wielkanocny 

=====================

Quare astiterunt reges terrae et principes convenerunt in unum adversus Dominum et adversus Christum eius ?

Czemu powstają społem królowie i książęta ziemscy się zmawiają przeciw Panu i Jego Chrystusowi ?

==================

Z handlowego punktu widzenia,

lekarstwo nie powinno leczyć,

tylko uśmierzać i uzależniać.

 =======================

 

Jedyną bronią, której Polska używając, odniesie zwycięstwo, jest różaniec.

August Kard. Hlond

Zwycięstwo, gdy przyjdzie, będzie zwycięstwem błogosławionej Maryi Dziewicy

Stefan kard. Wyszyński

To do NAS oni wołają ! Zrozumcie to !

=====================

Zapraszamy do Gdańska, Poznania, Wałbrzycha, Zamościa i Warszawy na Msze Święte  za Polskę i

na Pokutne Marsze Różańcowe w Poznaniu, Zamościu i Warszawie

 W Warszawie Msza św. jak do miesiąc w II niedzielę , tj. 13 kwietnia u Matki Bożej Łaskawej (koło Katedry) o 16-tej. Początek Marszu pod Ministerstwo Deprawacji (w Al. Szucha) ok. 17-tej.

Mszę Świętą celebrować będzie Ks. Bp Tadeusz Pikus (obecnie Biskup nominat Diecezji Drohiczyńskiej)

================

Dziękujemy wam, Polacy!

=============================================

 

Ach, ci młodzi! ... pewnie nie pamiętają: 

Koło kogo chciałbyś leżeć?

Ty Icek wiesz..., ja chciałbym koło Lenina.

A ja - koło Napoleona!!

A ja - koło Ryfcze...

Ty głupi, przecież ona żyje!

No właśnie...

==================

Przed czwartą rocznicą ZBRODNI zwanej dla niepoznaki „Smoleńską” oddam parę salw - całą burtą. Warto przypomnieć tak bywalcom, jak nowym Czytelnikom, których jest większość, a przeszli do mnie z GaPola i GieWu, czy z oglądania telewizora:  Wewnątrz Strony zgromadziłem 1045 artykułów w 20-tu szufladkach o ZBRODNI. Tsunami KŁAMSTWA nas nie zaleje. Radzę kopiować i rozsyłać, szczególnie wątpiącym; dostępność stron to rzecz ulotna.

'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''

Niedługo czwarta rocznica ZBRODNI SMOLEŃSKIEJ. Obecnie gangi (Rosji Putina, Niemiec jako hegemona UE oraz  NATO i USA, a za nimi „globaliści”) wzięły się za rozszarpywanie Ukrainy. Powinny już więc przeciwko sobie zagrać „kartą smoleńską”. Pohandlować trzeba !

=====================

Ci bezczelni durnie - niewolnicy bezmyślnej potulności - znów chłoszczą nas „zmianą czasu” . Kiedy wreszcie pójdą precz? A za nimi - ci od "antropogennego efektu" - rabunku gospodarki !

Liczba bezrobotnych zaczyna gwałtownie spadać .. !

 

Pozytywniej ! Przypominamy, idzie wiosna

====================
To była awaria całej serwerowni, nie atak na stronę. Oby - był to czas przeszły... Choć (świt 27-go) jeszcze wszystko baaardzo spowolnione.
================
A tu - właśnie przekroczyliśmy dwanaście tysięcy artykułów na stronie.  Jest ok. 150 pod-działów, możecie wygodnie "grzebać"..
===========

Oh, q... "nie idzie wytrzymać"... Zobacz więc:   http://www.pozytywniej.pl

=======================

Kolejny atak na ks. St. Małkowskiego i PRAWDĘ w TVN 24. Goebbels powinien się od nich uczyć.

 

Prośmy, błagajmy Ojca Dyrektora, by Ksiądz mógł powiedzieć prawdę w TV TRWAM i Radio Maryja. By nie był zakneblowany !

=======================
 

=================

Pan Szaranowicz i cała ta banda: Społeczność międzynarodowa i wolny świat nie zapomną wam, że dajecie w tivi duperele, a finału ISI trza szukać w internecie. Nawet, gdyby w spodniach niczego nie było poza atmosferą zrozumienia, za COŚ was powiesimy.

=-==============

KONIECZNIE:  Ministrowie wojny Norwegii, Szwecji, Holandii, Niemiec i Rosji. Zdjęcia

 

A   Polska się zbroi.

 Krym na noc. Krym na dzień.

==================

Młody łoś kontra dureń

Wapiti vs Photographe

=====================

 

Warszawa i Gdańsk Msza Święta za Ojczyznę, Warszawa Pokutny Marsz Różańcowy

Zapraszamy w niedzielę 9 marca

 więcej - i plakaty

W Warszawie tradycyjnie po Mszy Świętej (o 16-tej u Matki Bożej Łaskawej na Starym Mieście) uczestnicy Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę zapraszają na Pokutny Marsz Różańcowy (ok. 17-tej) m.in. w obronie narodu przed GENDER – idziemy pod budynek MEN na al. Szucha (dawna siedziba Gestapo).

W Gdańsku o godz. 10.30 w Bazylice św. Brygidy Różaniec Święty w intencji Ojczyzny by była wierna Bogu Krzyżowi i Ewangelii oraz by wypełniła Jasnogórskie Śluby Narodu a o godz. 11.00 Msza Święta za Ojczyznę w tej samej intencji

========================== ===========================
- Z kim graniczy Rosja?

- Graniczy z kim chce.

- A z kim chce graniczyć?

- Z nikim!

===========================

Wtorek Radio WNET: O 810 w ramach Energetycznych wtorków”,  rozmowa z Witoldem Michałowskim, chyba o LNG, Rosji i jej kolonii - Syberii i roli GAZPROMU w polityce światowej

====================
2 marca DUKLA. Niedziela Krucjatowa w Sanktuarium Patrona Polski św. Jana z Dukli

Zapraszajmy innych, rozsyłajmy poniższą informację i plakat do znajomych. Plakat pod:  krucjatarozancowazaojczyzne

Na zaproszenie oo. Bernardynów przez cały dzień kazania głosić będzie ks. Stanisław Małkowski, a po sumie o g. 10.30 – którą odprawi ks. Stanisław – będzie spotkanie organizacyjne dotyczące rozwoju Krucjaty Różańcowej na Podkarpaciu oraz podjęcia w Sanktuarium Świętego Jana z Dukli comiesięcznych czuwań z piątku na pierwsze soboty miesiąca, podczas których przy relikwiach Patrona Polski będzie odmawiany Różaniec Święty. Do pierwszo-sobotnich intencji będzie dodana krucjatowa intencja za Ojczyznę.

====================
Na Ukrainie gotuje się. Dezinformacja trwa. Umieszczamy więc różne teksty. Może z nich da się z czasem wyfiltrować prawdę. Nie denerwować się (zbytnio).
======================
Pan A. uwiarygodnia kłamstwo i zbrodnię. Może więc być albo agentem złowrogich sił i zbrodniarzem, albo politykiem (pogląd życzliwego mu socjologa czy politologa: „no, to taki, co dorabia teorię do świństwa, przeszłego lub przyszłego”) . Więc „polityk” to osobnik, który każde kłamstwo potrafi wybielić i usprawiedliwić. Przed sobą.

==================

j, ale ostro pan pojechał... Za ostro? O Julce czy o Waldku? Nie trzeba było mnie podpuszczać... Nieeeee... chyba może być...

=============

We wtorek (25 lutego) o 810 było ostre przesłuchanie w RADIO WNET.

O kłamstwie "efektu cieplarnianego", zasobach gazu i ropy łupkowej - i ich bezczelnym rabowaniu

=====================

HEROD - morderca niewiniątek. HITLER - morderca niewiniątek. Do tej udanej pary dołączył parlament Belgii za poparciem Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego. Tylko – na większą skalę. To jest APOKALIPSA„Punkty zero” tego wybuchu ZŁA są w Brukseli - i w Strasburgu.

======================

W „soku malinowym”  (z Herbapolu) kupowanym na przeziębienia w APTEKACH jest jedna tysięczna soku malinowego (fine print!) . Me®dia mają zawartość informacji prawdziwej i pożytecznej na pewno mniejszą.

=================

 

„Złoty MELON”  - czy melony złotych? Kiedy dowiemy się?

===============================

Warszawa - Pokutny Marsz Różańcowy pod siedzibę MEN 9.2.2014

Msza Święta w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej g. 16-ta, początek Marszu ok. 17-tej.

 W Poznaniu i Zamościu Msze Święte i Pokutne Marsze Różańcowe 16-go.

 Czuwanie na Jasnej Górze 21/22 lutego

===============================

Pogrzeb Bohdana Poręby

piątek 7.2.2014 r.

Msza święta w Katedrze św. Floriana na warszawskiej Pradze o godzinie 12-tej, ul. Floriańska róg alei Solidarności naprzeciw ZOO.

Pogrzeb na cmentarzu Północnym (tzw. Wólka Węglowa) o godzinie 14-tej, Brama Północna.

Dojazd autobusem 110 z pętli przy stacji metra Marymont
oraz autobusem 409 z Centrum Handlowego Arkadia.

=======================

W TV od paru dni straszą zawianymi drogami. To, że premiera, vice-premiera i wojewoda nic nie wiedzą, to normalka. One (błędnie) czują się BEZKARNE. Taki klimat. Ale  Leszku Krawczyku z TV! Gdy był pan maluśki i wcześniej, przy drogach były żywopłoty i na całą zimę stawiano płoty przeciw zamieciom. Były skuteczne. Ktoś panu o tym dziś mówił. Warto to zauważyć - to 20 razy tańsze i 7 razy skuteczniejsze, niż "inwestycje w pługo- gryzarki", „akcje” i wyrzucanie urzędników po fakcie...  Pozatem wtedy chłop zaprzęgał konia do saneczek i jechał se przez zaspy do miasta. Teraz - czeka na „akcję” i TV.

=========================

W niedzielę - 2 lutego - w Warszawie, na pl. Zamkowym, o 12-tej, tak jak w wielu innych miastach europejskich, odbędzie się Protest w Obronie Dzieci. Manifestacja związana jest z wtorkowym głosowaniem nad rezolucją Parlamentu Europejskiego (tzw. Raport Lunacek), której przyjęcie torowałoby między innymi drogę do homo-adopcji w całej Unii Europejskiej. Przyjdź! Dzieci same się nie obronią!

====================

Przychodzi Tusk do lekarza:
- Panie doktorze, mam problemy z wypróżnianiem. Powiem wprost - zaparcia.
Lekarz wejrzał w istotę problemu i stwierdził:
- Nic dziwnego, ma tam pan sumienie, uczciwość i konstytucję.
 
==============

Bogdan Poręba skazany na zapomnienie ?? Pogrzeb uzgodniony na najbliższy piątek, 31 stycznia br. w Warszawie - został odwołany na czas jeszcze nie określony.

=========================

Jeśli pan Bąkowski przebierze się w suknie i szpilki, to będzie trans-westytą . Takie zboczenie, dość rzadkie.

Jeśli zaś obetnie sobie jajka, to stanie się kastratem, czyli eunuchem. Było takich sporo, szczególnie u bizantyjczyków i Arabów. Raczej - nie dobrowolnie. W Rosji - skopcy.

Dopiero, gdyby pan B. urodził śliczną córeczkę, wysłałbym mu sms: „Gratulacje, Asiu!!”

=================

progresywizm

 

naukę polską nareszcie

też na gender studies

stać

stąd dostojna Alma Mater

zamienia się

w Kurwę Mać                 Lech NIEKRASZ

======================

O Maryjo, Dziewico Potężna,  

Ty jesteś wielką i wspaniałą Obroną Kościoła, 

Ty jesteś Cudownym Wspomożeniem Chrześcijan,  

Ty jesteś straszna dla nieprzyjaciół jako wojsko ustawione do boju.  

Ty sama zniszczyłaś wszystkie herezje na całym świecie. 

Broń nas od nieprzyjaciół, wśród trudności, walk i ucisków. 

Nie opuszczaj w godzinę śmierci, a duszę doprowadź do raju. 

Amen

==================
 
Nagle i szybko psuje się serce. 14 stycznia lekarz ogólny po obejrzeniu EKG nakazał kardiologa. Paniena „od rejestracji”, długo omawiająca z koleżanką sprawy biurowe, widząc słaniającego się starucha, który oparł się o kontuar, krzyknęła: „Choć trochę kultury, panie!”. A potem – dała wizytę na siódmego sierpnia. Życzę tym rządowym decydentom - skurwysynom, by im jutro powiedziano: „Obiad ? Spróbuj pan siódmego sierpnia, może już będzie...” Rządzący „opieką zdrowotną” to OPRAWCY, zbrodniarze. Jak długo jeszcze pozostaną bezkarni?
=============
13 stycznia: Samolot linii British Airways z Johannesburga do Londynu szykował się do startu. Pilot jednak źle skręcił potężną maszyną i skrzydło boeinga 747 przekroiło budynek, jak kostkę masła. Skrzydło zostało tylko lekko uszkodzoneA te samoloty Anodiny i Millera są pewnie z tektury bez kleju? Aaaaa, panie Lasek?
=================
12 stycznia w niedzielę, jak co miesiąc w WARSZAWIE, po Mszy Świętej za   Ojczyznę o g. 16-tej w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej na ul.  Świętojańskiej – idziemy w Pokutnym Marszu Różańcowym pod MEN w  obronie polskich dzieci i młodzieży, przeciwko deprawacji i niszczeniu  rodziny. Wymarsz ok. 17-tej.
 
===========
Święto Objawienia Pańskiego, czyli Epifanii. Bóg narodził się dla nas w stajence, odrzucony nawet przez miastowych w Betlejem. Tylko kilku pasterzy otrzymało łaskę, by Go powitać. I wół. Dziś jednak jest święto, bo łaskę tę otrzymali już nawet Mędrcy i Królowie. Nie mylić z „mędrcami” UE i „królami” ropy czy podpasek. Ci chyba są ciągle ślepi...

================

W następnym akcie zamienią się rolami!

http://ewastankiewicz.files.wordpress.com/2013/12/cbfea-0035niewolnik490.gif

====================

Panie, daj nam kapłanów.
Panie, daj nam świętych kapłanów.
Panie, daj nam wielu świętych kapłanów.
Panie, daj nam wiele świętych powołań zakonnych.
Święty Piusie X, módl się za nami.

Zmieniony ( 08.07.2014. )