"Homoseksualiści są jak narkomani"
Wpisał: Mirosław Dakowski   
06.05.2009.

"Homoseksualiści są jak narkomani"

Katarzyna Zuchowicz 06-05-2009 Rzepa, 7 maja '09 

Osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu częściej mają problem z prawem. Z homoseksualizmem jest podobnie. Ma zły wpływ na społeczeństwo — mówi amerykański psycholog Paul Cameron w rozmowie z Katarzyną Zuchowicz

Dowodzi pan, że homoseksualiści to kryminaliści i dewianci. Ponoć popełniają więcej przestępstw niż heteroseksualiści, trzy razy częściej molestują dzieci. Częściej niż inni biorą narkotyki...

To prawda, pokazują to wyniki badań. Nie tylko moich, ale też amerykańskiego rządu oraz instytucji kanadyjskich i brytyjskich.

Przekonuje pan też, że homoseksualiści częściej niż heteroseksualiści oszukują w zeznaniach podatkowych, a nawet, że częściej uczestniczą w wypadkach drogowych. Podobno przebadał pan nekrologi i stwierdził, że homoseksualiści żyją krócej. To brzmi jak absurd.

Wyjaśnienie tego pozornego absurdu jest proste. Osoby, które przestrzegają prawa, zawierają małżeństwa i mają dzieci, są bardziej odpowiedzialne. Tymczasem osoby uzależnione od narkotyków i alkoholu częściej mają problem z prawem. Z homoseksualizmem jest podobnie. Ma zły wpływ na społeczeństwo. Społeczeństwo jest podzielone w sposób naturalny. Niektórzy mają swój wkład taki, że mają dzieci, a także tworzą różne dobra. Inni są upośledzeni i niewiele wnoszą do społeczeństwa. Wcale nie dziwi mnie fakt, że osoby, które biorą od społeczeństwa więcej niż produkują, oszukują w zeznaniach podatkowych.

Homoseksualiści też chcą wychowywać dzieci...

Narkomanom nie dajemy dzieci na wychowanie.

Wspominał pan nawet o eksterminacji gejów. O tym, że to oni są główną przyczyną AIDS, że chorych trzeba naznaczyć tatuażami na twarzach.

Rzeczywiście tak mówiłem w latach 80. Ale zmieniłem zdanie. Dziś uważam, że powinniśmy myśleć raczej o kwarantannie. Wprowadza się ją przecież przy chorobach zakaźnych, tak jak teraz w przypadku świńskiej grypy.

Nie za bardzo pan szokuje? Uniwersytet im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego odwołał konferencję naukową, na której miał pan wczoraj wystąpić.

To bardzo smutne, że stało się to w kraju, który jako pierwszy w Europie zagwarantował w konstytucji wolność słowa. W Ameryce z powodu wystąpienia przeciwko homoseksualistom Miss Kalifornii przegrała tytuł Miss Ameryki. W Polsce, jak się okazało, o homoseksualizmie nie można nawet rozmawiać ze studentami na Uniwersytecie.

Cała rozmowa Katarzyny Zuchowicz z Paulem Cameronem w czwartkowej "Rzeczpospolitej"