O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą
Wpisał: Alina   
11.10.2019.

O burakach z Platformy Obywatelskiej przed ciszą wyborczą

Alina, piątek...

PiS-owskie media wykryły, że portal https://www.facebook.com/sokzburaka/ jest opłacany przez Platformę Obywatelską. Wałkowane to było przez jakiś tydzień. W moim odczuciu temat nie został wykorzystany nawet w 10%.
Kiedy to piszę, jest tam jakiś wpis redaktora (q) Tomasza Lisa. Nie wiem wprawdzie, czy występuje tam jako
burak, czy sok z buraka, ale to co pisze to jakby esencja buractwa.
Od kiedy wiadomo, kto płaci za to czerwone gie, jakiś cwany diabełek wciąż mnie podpuszcza, żeby przy wizytach u znajomych zaczarowanych jeszcze Platformą, zawołać w drzwiach: "
Jak się macie buraki?". Oczywiście nigdy tego nie zrobię, bo mam do znajomych i przyjaciół sympatię i szacunek niezależny od sztucznie wywołanych podziałów politycznych, na które ci biedni moi bliźni okazali się nieodporni. Wciąż czekam, kiedy odzyskają dawny rozum.

Wracając do tematu buraków. Tylko buraki mgły wpaść na pomysł założenia konta o nazwie "sokzburaka". To co tam widać to koncentrat buractwa, soku z największych platformianych buraków i ich popleczników.

"SOKZBURAKA" to cała buraczana inteligencja, która wycisnęli z naszych totalnych opozycjonistów ICH PRAWDZIWI MOCODAWCY.
Zwolenników TYCH BURAKÓW jest wg sondaży podawanych przez TVP ok 27%, innych, bardziej czerwonych, ok 11%. TVP klasyfikuje Konfederację „poza sejmem”.

Tymczasem są inne sondaże i
zupełnie inne wyniki
https://www.rp.pl/Sondaze-wyborcze/191019822-Nowy-sondaz-PiS-dominuje-PSL-coraz-mocniej.html

[oto on: W badaniu (z niezdecydowanymi których jest 20 proc) PiS ma 36 proc, Koalicja Obywatelska 22 proc. Lewica 8 proc, PSL 8 proc a Konfederacja 6 proc. Po przydzieleniu niezdecydowanych przez Kantar PiS ma 45 proc, Koalicja Obywatelska ma 27 proc, Lewica 10 proc, PSL 10 proc a Konfederacja ma 7 proc. Badanie przeprowadzono w dniach 9-10 października. 

Sondaż pokazuje, że o układzie sił po niedzieli w Sejmie mogą zdecydować niezdecydowani.  md]

Radio ZET określa wynik PO-KO na poziomie 11% i Lewicy na poziomie 9% jako koszmarny:
https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/Polityka/Wybory-parlamentarne-2019/Nowy-sondaz-CBOS.-PiS-z-ogromna-przewaga-koszmarny-wynik-KO
Oczywiście "koszmarny" w znaczeniu koszmarnie NISKI. Tymczasem ja uważam ten wynik za
KOSZMARNIE WYSOKI. Bo całego tego BURACTWA nigdy już nie powinno być w POLSKIM SEJMIE. W sumie 20 % buraków to stanowczo za dużo jak na tak piękne państwo jak Polska i niegłupi naród jakim są Polacy, pomimo zbrodniczych działań naszych wrogów.

Zmieniony ( 11.10.2019. )