Czerwiec: Msze Święte za Ojczyznę oraz Marsze Różańcowe
Wpisał: krucjata rozancowa   
05.06.2013.

Msze Święte za Ojczyznę oraz Marsze Różańcowe

[Czerwiec. Ze zdziwieniem dowiedziałem się, że sporo ludzi , po doświadczeniach współpracy satanistów z władzami Warszawy pod Krzyżem Smoleńskiem latem 2010 roku – boi się przyjść, szczególnie z dziećmi - na Marsz Różańcowy.

Niesłusznie! HGW zmieniła taktykę; Policja nam życzliwie pomaga.   Chodźcie!   MD]

 

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/msze-swiete

Zapraszamy na Msze Święte za Ojczyznę i kolejne Pokutne Marsze Różańcowe organizowane przez uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (cyklicznie – Poznań i Warszawa). Zachęcajmy się wzajemnie i zgłaszajmy inne miejscowości.

GDAŃSK – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 13.00 – w Kościele Garnizonowym p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła przy ul. Sobótki 20

NIEPOKALANÓW – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 – w ogólnopolskim sanktuarium – Bazylice Najświętszej Maryi Panny Wszechpośredniczki Łask

POZNAŃ – w każdą trzecią niedzielę miesiąca, początek godz.12.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

WARSZAWA -  w każdą drugą niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16-tej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

Zmieniony ( 09.06.2013. )