Powiększa się liczba miast z Marszami Różańcowymi
Wpisał: Krucjata Różańcowa za Ojczyznę   
07.06.2013.

Powiększa się liczba miast z krucjatowymi intencjami na Mszach za Ojczyznę i z Marszami Różańcowymi

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/msze-swiete

 

Zapraszamy na Msze Święte za Ojczyznę i kolejne Pokutne Marsze Różańcowe organizowane przez uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę (cyklicznie – Olsztyn, Poznań i Warszawa). Zachęcajmy się wzajemnie i zgłaszajmy inne miejscowości.

BYDGOSZCZ – w każdy trzeci piątek miesiąca o godz. 18.00 – w parafii św. Łukasza

GDAŃSK – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godzinie 13.00 – w Kościele Garnizonowym p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła przy ul. Sobótki 20

OLSZTYN - w każdą ostatnią niedzielę miesiąca o godz. 18.00 – w kościele pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Królowej Polski przy ul. M. Konopnickiej 3, Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

NIEPOKALANÓW – w każdą pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 16.00 – w ogólnopolskim sanktuarium – Bazylice Najświętszej Maryi Panny Wszechpośredniczki Łask

POZNAŃ – w każdą trzecią niedzielę miesiąca, początek godz.12.30 w kościele Bożego Ciała przy ul. Krakowskiej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.

WARSZAWA -  w każdą drugą niedzielę miesiąca w Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej o godz. 16-tej. Po Mszy Świętej Pokutny Marsz Różańcowy.