Podpisy pod projektem zakazującym aborcji
Wpisał: RatujDzieci   
13.06.2013.

Podpisy pod projektem zakazującym aborcji

 

Szanowni Państwo,

Akcja zbierania podpisów pod obywatelskim projektem  zakazującym aborcji ze względu na podejrzenie choroby lub wady genetycznej u dziecka (zob. http://www.stopaborcji.pl/index.php/ustawa) weszła w decydującą fazę.

Przedstawiamy nową stronę www.RatujDzieci.pl, gdzie zamieszczamy informacje jak jeszcze można włączyć się w naszą akcję przywracania prawa do życia dzieciom z Zespołem Downa.

Do 2. lipca musimy złożyć w Sejmie co najmniej 100 000 podpisów, aby Sejm przystąpił do prac nad projektem.  Spływają do nas przesyłki z tysiącami podpisów. Wolontariusze informują nas, że zebrali setki podpisów i zbierają kolejne.

Dwa lata temu pod projektem ustawy całkowicie zakazującej aborcji podpisało się ponad 600.000 Polaków. Zabrakło jedynie 6 głosów (posłów md) , aby projekt został przyjęty przez Sejm! Liczymy, że tym razem osiągniemy więcej!

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w kampanię promującą prawo do życia najsłabszych, zwłaszcza tym znanym i popularnym: Radosławowi Pazurze, Przemysławowi Babiarzowi, Dominice Figurskiej i Wojciechowi Cejrowskiemu (zob. cykl audycji na http://www.radiownet.pl/#/publikacje/stop-aborcji-eugenicznej ).

Obecność w komitecie dr Wandy Półtawskiej to wielki honor dla nas wszystkich.

23. czerwca, zaczynamy zliczanie podpisów. Dlatego apelujemy do wszystkich osób dobrej woli o złożenie podpisów do 23. czerwca, a zbierających podpisy prosimy o ich wysłanie na adres naszego Komitetu najpóźniej 23. czerwca.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat przebiegu akcji, podamy też kontakty do osób, zaangażowanych w kampanię. W tej sprawie prosimy kontaktować się na numer: 608 594 158.

Będziemy wdzięczni za informowanie o naszej akcji, za co już teraz dziękujemy!

Pozdrawiamy serdecznie,

Kaja Godek, Pełnomocnik Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej "Stop Aborcji”, kontakt@stopaborcji.pl, 506 157 748

Mariusz Dzierżawski, Zastępca Pełnomocnika, mariusz@stopaborcji.pl, 608 594 185

 Informacja ukazała się na stronie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy: http://ksd.media.pl/aktualnosci/1213-ratuj-dzieci-nowa-akcja-fundacji-pro-prawo-do-zycia