Migawki 13/II
Wpisał: Mirosław Dakowski   
05.07.2013.
 Film „W imię...” jest świństwem, bluźnierstwem, świadomym atakiem na Prawdziwą WIARĘ. Konieczny jest BOJKOT. Masowy - to będzie skuteczny!
================
A Maćko pomacał się znów po boku, w którym ugrzę­zło niemieckie żeleźce, i rzekł [do Zbyszka z Bogdańca md] stękając trochę: - Drzewiej ludzie byli mądrzejsi - rozumiesz?  Po chwili jednak zamyślił się, jakby sobie przypo­minając jakieś dawne czasy, i dodał: - Chociaż poniektóry bywał i drzewiej głupi.
======================
Oi ! Ostatni reaktor energetyczny w Japonii wyłączony. W ciągu ćwierćwiecza ilość reaktorów jądrowych energetycznych zmalała z ok. 440-tu do poniżej 400-tu. Koszt jednostkowy (za 1 MWe) wzrósł w tym czasie dwa do trzech razy, gdy w innych działach energetyki koszty szybko malały.

U nas - żywimy z EJ geodetę wioskowego Grada i jego rodzinę (też są to „eksperci”), a sprawdzeni, starzy oficerowie, jeszcze GRU i Informacji Wojskowej też testują swą wieczną niezbędność. I okupują prezesury, rabują profesury, dyrektury czy inne synekury.  Co, Haniu, trzymamy się?

 =======================

Prof. Witold Kieżun - przejmująca rozmowa

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=YWQwKq6tNE0

====================
Dariusz Rosati (poseł PO, szef Komisji Finansów Sejmu) był przed ćwierć wiekiem członkiem Rady Nadzorczej Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego, tworu Grupy Y WSI. Też był potem zdziwiony pewnymi nieformalnościami .. Tamten RABUNEK jest niekaralny. Był na skalę co najmniej paru rzędów większą, niż obecnie nagłaśniany WGI Dom Maklerski. Rosatiemu należy się ORDER Honorowego Recydywisty Niewinności.
==============================
 
Pokutny Marsz Różańcowy, prowadzony jak co miesiąc przez Księdza Stanisława Małkowskiego,  szedł Traktem Królewskim pod Ministerstwo „Edukacji” w Alei Szucha. Te kilkaset osób nie demonstruje, nie wykrzykuje haseł. Błagamy Boga, poprzez Jego Matkę, Wszechpośredniczkę, o zmiłowanie nad naszymi dziećmi, wnukami. By przestano je gorszyć i ogłupiać. O zmiłowanie nad Polską. To jest skuteczniejsze, mocniejsze niż najliczniejsze demonstracje. Pod Pałacem Namiestnikowskim ks. Małkowski odmówił Egzorcyzmy Mniejsze, o wygnanie z tych miejsc Szatana. Wtórowaliśmy pokornie.
===================
idiotyzm

 trzeba we łbie pusto

mieć

by wymyślać sobie

płeć    

[Z NIEKRASZEK]

===================
Czemu rządzący telewizjami bojkotują polski TENIS? Podobno czasem bywa.. w kanale kodowanym !

W telewizjach „sport” to ci nieudacznicy, co potrafią wygrać jedynie z amatorami z San Marino. A ponad 180ciu działaczy sędziów i zawodników miało sprawy karne, Fryzjerskie. Zatuszowano??

„Decydentów” nie nazwiemy łobuzami, by prawdziwych łobuzów nie urazić. Powinno się rzec o zamiłowaniach, zawodzie i chorobach ich maci, ale czytają nas niewinne panienki.

Po napisaniu powyższego zobaczyłem w TV Wł. Szaranowicza. Żałosne komunały. A poczucie bezkarności - piramidalne.

To co z polskim TENISEM, panie? Mamy CZWARTĄ RAKIETĘ NA ŚWIECIE, chyba czas zauważyć !
================
„Takie, co urodzom się bez mózgu, czasem przeżyjom. Ale bez pleców nie idzie przeżyć” – autentyczna refleksja krzepkiego ZOMO-wca – emeryta. Emerytura 6 000 zł, ciepło przyjmuje pielgrzymów w Sielcu pod Częstochową.

====================

Generał Józef Dowbór-Muśnicki, dowódca zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego w 1918, ojciec czworga dzieci, w tym Janki Lewandowskiej, jedynej kobiety zamordowanej w Katyniu: "Moje dzieci winny pamiętać, że są Polakami, że pochodzą ze starej rodziny szlacheckiej o pię­ciowiekowej nieskazitelnej przeszłości i że ojciec ich dołożył wszelkich swych możliwości dla wskrzeszenia Polski w jej byłej chwale i potędze. Ma zatem prawo żądać od swego potomstwa, by nazwiska naszego niczym nie splamiło.”

==============================

okupacja

 

od brutalnej prawdy

niechaj

nikt nie stroni

choć mówią po polsku

rządzą nami

oni

                                            z niekraszek

=======================

 

 Skąd biorą się dzieci?? J. Wasiukiewicz opowiada i rysuje, co posłyszał.

 http://ewastankiewicz.files.wordpress.com/2013/07/jw_skad-dzieci.jp

=======================

APEL! PILNE! Policja na północy Polski „została postawiona w stan alarmu”, bo matka „ukradła swe dzieci” i uciekła! Czwórka chłopców, zdaje się 4, 9, 12 i 16 lat. Widzieliśmy zmartwione mordy urzędników, którym się Rodzina wymknęła. Może to najstarszy ratuje Rodzinę przed „sprawiedliwością”. Jak można „porwać” własne dzieci – to tajemnica postępowców. Pomóżmy Rodzinie!

=============================

sceptycyzm

 problem w tym który pogląd

weźmie w końcu górę

unia da nam w łapę

czy też

da nam w skórę?

 ========================

We wszystkich mediach wakacyjna tragedia: Utonęło czworo dzieci będących pod opieką matki i urzędniczki. Wszyscy mówią o konieczności zakazów i „niebezpieczeństwie wody”. NIKT nie zająknął się, dlaczego Polacy nie pływają; ani matka, ani te dzieci nie zostały nauczone pływania. Dla normalnego człowieka (tj. pływającego) Warta jest tak samo niebezpieczna, jak ulica w Poznaniu. Musimy poddawać się rządom durni?

========================

W lipcu po raz pierwszy przekroczyliśmy 500 tys. otwarć artykułów. Mimo, że miesiące wakacyjne są zwykle „dołkiem” poczytności. Widać, że Czytelnicy czują napiętą sytuację w Polsce, Kościele i świecie - i szukają informacji, uciekają od bełkotu. Nie bójmy się - Prawda zwycięży.

]====================

Nie było ostatnio żadnego wybuchu jądrowego, ani katastrofy reaktora, to plotki. Na czym oparte – napiszę zaraz na Stronie, gdy się dowiem. Proszę o ew. wiadomości, ale nie ploty. Nie brać ŻADNEGO „LUGOLA”, NIE PANIKOWAĆ.

Nie ma żadnych wahań w ostatnich dniach:  np.: http://www.gammavo.dotdenial.org

„Yeti w Kanadzie” i odkryty świeżo koleś Bruno-bombera we Włoszech, a może we Włochach, a jutro nowa fryzura „matki małej Madzi”, to by razem świadczyło, że szykują wielki atak na nasze kieszenie (VAT-25?)

Więc trza  odwrócić uwagę owieczek.

=========================

 

Na grzyby! http://www.liveinternet.ru/users/ceslava2009/post280435671/

 ==========================

Dezorientacja

sam nie wiem, więc nie odpowiem

gdy ktoś o to zapyta

czy anty-Polakiem musi

być każdy

filosemita?       ...Z Niekraszek

 ===============

Ostrzegam: szokujące, słabsi wiarą mogą się czuć zgorszeni (tj. gorsi).

Odmów dziesiątkę Różańca Świętego – pomoże.

Następcy Apostołów ćwiczą aerobik pod Krzyżem

„JMJ” , Rio, 2013

 

==============

POKAZYWARKA

Kilka ciekawych faktów, o których się głośno nie mówi w mediach, na temat sytuacji w kraju: http://pokazywarka.pl/0t11yh

Krótko, treściwie. Wykresy, cytaty.

 

==========================

Niech żyje 22 LIPCA (d.E.Wedel).

[a może: „rzyje  - w bulu”?]

=========================

Sejm: <Rzeź wołyńska "czystką etniczną o znamionach ludobójstwa"> . Zdrada i tchórzostwo o znamionach głupoty.

=======================

Starszy Pan daje przykład !!!  Ręka mnie swędzi żeby panu przypier....ć!

http://www.youtube.com/watch?v=-CZr6kllnnU

Najlepszy dziadek ! Szczery.

============================
....ale wstydzę się za Isię. Ich językiem: CZERWONA KARTKA, Isiu.
Czy wiesz, ilu prymitywów będzie Cię obmacywało wzrokiem, a ilu - sięgnie głęboko do kieszeni? Nie przeszkadza Ci to?
 
====================
Trzydziesta dziewiąta miesięcznica ZBRODNI „SMOLEŃSKIEJ” - a jakby wczoraj. Planiści, wykonawcy, matacze, laski oblewają się zimnym potem. Bo i oni wiedzą, że NIE MA ZBRODNI DOSKONAŁYCH.
====================
Oczko się odkleiło, temu misiu. Lewe, ale zawsze. Trza będzie wstawić plastikowe, trwalsze. Pewnie z odzysku – po tych cyckach, co się nie przyjęły Francuzkom. Więc Strona będzie troszkę kulała, bo i „młody” poszedł tajemniczo w siną dal. Pewnie za chlebem, ale nie zeznał. Kończę te cytaty sprzed wieku (czasem pół), bo upał mąci, a lodówka pyffka nie nadąża schładzać. [----] A pani Solska się kłania! Czule. Jakież wtedy naiwne były te porno -satanizmy...       - Genezyp Kapen (Je ne zipe q’à peine)
===================
...Samolot boeing 777 rozbił się podczas awaryjnego lądowania na lotnisku w San Francisco. Zginęły dwie osoby, ponad 180 jest rannych. Mimo, że źle wyszkoleni piloci byli pijani, a zmuszał ich do lądowania pierwszy pasażer”?
===========================
Ks. Bashobora z Odnowy Charyzmatycznej [Basen Narodowy, sobota].
„Ludzie słyszeli go potwierdzającego, że miały miejsce pewnego rodzaju uzdrowienia, a nawet powstania z martwych”. To istotna różnica z Kościołem, gdzie wszelkie cuda się DOKUMENTUJE. Nie "twierdzi". Por. cuda w Lourdes i naukę katolicką, np. Jana od Krzyża.
==============
Ponad 57 tysięcy ludzi. Cena biletu: 40 zł. Ponad 2 mln. zł. Ile z tego weźmie M’Rua i ludzie M’Ruy? Oh, pardon, Mucha i ludzie Muchy??

 ===========================

Dziś opóźnienie, bo „dorwałem fuchę” na wzmocnienie finansowe Strony. Po 13 zł/godz. [minus benzyna, olej do smarowania i ostrzenie łańcuchów], ale na świeżym, gorącym powietrzu. Młodym nie chce się „za takie pieniądze” ruszyć tyłka. To do tych, co widzą z prawej „SKARBONKA’ - i na tym poprzestają.

=======================

Telewizja w „ten kraj” jest anty-katolicka. E.g. na istniejących kilkadziesiąt kanałów - zabrania JEDNEGO nam, katolikom. TV TRWAM.

TV jest antypolska. E.g. kupuje i emituje oszczercze, anty-polskie seriale i programy. Ciągle.

TV jest anty-Radwańska. Czy tylko z dwóch pierwszych przyczyn?

TV jest anty-tenisowa (?!), a nawet marne mecze z najróżniejszych innych dyscyplin pokazuje.

Polsat Sport miał transmitować (jest we wszystkich programach TV) ćwierćfinał, wtorek: Isia vs. Na Li. I NIC.. Pokazują siatkę Japońców z Portugalią. To internacjonalizm w praktyce.

 A „publiczna” jest jedynie w tym sensie, w jakim pewien dom jest publiczny. Robią to wszystko w nieuzasadnionym poczuciu pełnej bezkarności - konkretni osobnicy.

 ===============================

Tak ludzie na portalu „GieWuopiniują operę mydlaną pt. „Alarmy i destabilizacje w Polsce” 

·  marcin1956   Bez systemu PRISM ani rusz. Jeśli okaże się, że nie da się złapać sprawców to przekaz tego będzie jasny: musicie pozwolić się podsłuchiwać, bo inaczej będą powtórki z rozrywki.

·  tekameka: Noam Chomsky: 2 z 10 sposobów na manipulację społeczeństwem

STWÓRZ PROBLEMY, PO CZYM ZAPROPONUJ ROZWIĄZANIE
Ta metoda jest również nazywana „problem – reakcja – rozwiązanie”. Tworzy problem, „sytuację”, mającą na celu wywołanie reakcji u odbiorców, którzy będą się domagali podjęcia pewnych kroków zapobiegawczych. Na przykład: pozwól na rozprzestrzenienie się przemocy lub zaaranżuj krwawe ataki, tak aby społeczeństwo przyjęło zaostrzenie norm prawnych i przepisów za cenę własnej wolności. Lub: wykreuj kryzys ekonomiczny, aby usprawiedliwić radykalne cięcia praw społeczeństwa i demontaż świadczeń społecznych.

Bravo Gazeta! Tak trzymać, tak wychowywać! Aj, jakie kepełe!

========================
Sołtys Wąchocka budował most wzdłuż rzeki Kamiennej. Nikt na tym nie stracił.

 Piskorski zbudował tunel wzdłuż Wisły. Straciliśmy miliardy.

HGW buduje II nitkę metra. Zbędna - na istniejących torach kolei można zbudować 10 razy taniej SKM. Ale - muszą „wyparować” miliardy.

II linia „zderzyła się” z tunelem wzdłuż Wisły. Dziesięć miesięcy temu. Wszystko zalało i zablokowało. Dziś HGW w strachu o posadę otworzyła tunel wzdłuż Wisły. Natychmiast - deszcz go zalał. Ile na tym mamy stracić?

Zmieniony ( 29.09.2013. )