W Niemczech egzamin z orgazmu dla 9-latków i hospitalizacja dzieci po takich lekcjach
Wpisał: Boruta   
13.07.2013.

W Niemczech egzamin z orgazmu dla 9-latków i hospitalizacja dzieci po takich lekcjach

 

{umieszczam  w dziale "Wojny GLOBALISTÓW" . Ale wahałem się, czy może pod "Oszwiate", lub "satanizm", albo "Postępy postępu".  To jest APOKALIPSA.  Czyli - ATAK ZEWSZĄD. Mirosław Dakowski ]

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com

 

W niemieckim mieście Borken, szóstoklasiści wzięli udział w obowiązkowych tzw. lekcjach seksu. Dzieci musiały potem zostać poddane hospitalizacji.

Podczas lekcji, dzieci wzięły udział w zadaniu schematycznego rozcięcia modelu organu płciowego. Jeden z uczniów wtedy stracił przytomność. Przerażona nauczycielka wezwała pogotowie. Ponadto dziesięcioro dzieci musiało zostać poddanych hospitalizacji bezpośrednio po lekcji.

I choć dyrektorka szkoły uznała to wydarzenie za okropne i niedopuszczalne to prowadząca lekcję oświadczyła, że była to naturalna reakcja, którą da się wyjaśnić.

Rodzice dzieci są oburzeni wychowaniem seksualnym i promowaniem na nich pornografii.

Dziewięciolatki z innej szkoły w Kolonii również miały mieć nie tylko zadania domowe z seksu, ale również… egzamin z orgazmu. W Niemczech edukacja seksualna obowiązuje od 1998 roku.


W Polsce partia Ruch Palikota chce również wprowadzić pozostawiający ślad na psychice dziecka, aktualnie nielegalny przedmiot szkolny.


źródło: file-rf.ru, atonom.pl
Dzieci w traumie po lekcjach z seksu i orgazmu! – kliknij