Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 127 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow obrona NIEPODLEGŁOŚCI, demonstacje arrow 11 Listopada: Święto lewackich bojówek ??
Monday 06 April 2020 20:12:14.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
11 Listopada: Święto lewackich bojówek ?? Drukuj Email
Wpisał: Samuel Pereira   
02.08.2013.

11 Listopada: Święto lewackich bojówek ??

 

 

„Polska nie miała wpływu na tę decyzję”....

 

2.8.2013 http://niezalezna.pl/44379-swieto-lewackich-bojowek

 

 

Najpierw 10 kwietnia mieliśmy premiera Tuska w Nigerii. Potem 4 czerwca, w rocznicę masakry na pl. Tiananmen, delegacja sejmowa poleciała do Chin i dowiedzieliśmy się, że to polskim władzom wyznaczono daty spotkań międzynarodowych. Dziś „Codzienna” ujawnia, że na 11 listopada wyznaczono światowy szczyt klimatyczny ONZ, który odbędzie się w Warszawie.

Razem z przywódcami świata zlecą się wszystkie lewackie bojówki i podobnie jak dwa lata temu będziemy mieli w Święto Niepodległości na ulicach bandytów, których później sądy wypuszczą na wolność.

 

Paweł Mikusek, rzecznik Ministerstwa Środowiska, które organizuje imprezę, już się nie wstydzi i otwartym tekstem mówi, że „Polska nie miała wpływu na tę decyzję”. „Nie mamy wpływu”, „nic nie możemy zrobić w tej sprawie”, „taką nam konwencję wybrano”.

Ile można tego słuchać?

 

Autor: Samuel Pereira

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.