Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 13 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow SZCZEPIENIA przeciw zdrowiu II arrow Szczepionki zabijają dziewczęta profilaktycznie
Friday 23 April 2021 03:53:14.32.
migawki
Lumen Christi gloriose resurgentis dissipet tenebras cordis et mentis

Chwalebne światło Chrystusa zmartwychwstałego rozproszy ciemności serca i umysłu

Odbierzcie to, co ponadnaturalne, a zostanie to, co nienaturalne. Chesterton.

Są ludzie, którzy tak boją się śmierci, że rezygnują z życia.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepionki zabijają dziewczęta profilaktycznie Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
25.08.2013.

Szczepionki zabijają dziewczęta „profilaktycznie”

 

Prof. Maria Majewska

 

Prof. Diane Harper, amerykańska uczona, która prowadziła najważniejsze badania przy opracowywaniu szczepionek HPV, oświadczyła publicznie, że te szczepionki są całkowicie nieskuteczne, lecz bardzo szkodliwe, trwale okaleczające i zabijające.

 

Przyznała też, że rak szyjki macicy jest chorobą bardzo rzadką w krajach rozwiniętych, i że jedyną skuteczną metodą zapobiegania temu rakowi są regularne badania cytologiczne. 95% naturalnych infekcji wirusem HPV kończy się całkowitym jego zwalczeniem przez układ odpornościowy i nie stanowi żadnego zagrożenia dla zdrowia i życia kobiety. (http://politicalblindspot.com/hpv-vaccine-developer-says-it-is-dangerousand-essentially-doesnt-work/).

 

Powinna o tym wiedzieć każda matka, która rozważa podanie takiej szczepionki swojej córce i każda dorosła kobieta, która nie chce dołączyć do grona tragicznych ofiar tych szczepień. Te ofiary nie są dziś anonimowe, to nie są tylko przypadki zgłoszone do VAERS. Dziewczęta i kobiety, które zostały okaleczone, lecz przeżyły, mówią własnym głosem o swych ciężkich powikłaniach poszczepiennych i kalectwie, a głosem zabitych przez szczepienia dziewcząt są ich matki. (http://sanevax.org/).

Japonia jak dotąd jest jedynym rozwiniętym krajem, który zachował się racjonalnie i odradza lub wręcz zakazuje stosowania tych szczepień.

 

Dramatyczny wzrost zgonów poszczepiennych zarejestrowanych w USA w bazie VAERS w populacji 6-29 lat po r. 2006 to głównie skutek działania szczepionek HPV. (Należy pamiętać, że do bazy tej zgłaszanych jest nie więcej niż 5% powikłań, więc te liczby trzeba pomnożyć przez co najmniej 20). W tej grupie wiekowej rak szyjki macicy praktycznie nie występuje, i nie zdarzają się zgony z tego powodu. Szczepionki zabijają więc dziewczęta „profilaktycznie”.

===============

W oryginale:

Tabelka: Wzrost zgłoszonych do VAERS zgonów poszczepiennych w populacji 6-29 lat po r. 2006, kiedy wprowadzono szczepionki HPV.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.