Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 76 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow Innowacyjne formy współżycia seksualnego z uczniami. Pokaż!
Friday 04 December 2020 08:42:18.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Innowacyjne formy współżycia seksualnego z uczniami. Pokaż! Drukuj Email
Wpisał: prof. Helmut Kentler i inn.   
17.09.2013.

 Innowacyjne formy” współżycia seksualnego z uczniami. „Pokaż!”

 

Niemcy: kolejne odsłony pedofilskiego oblicza lat 80-tych

 

2013-09-16 pch24

 

Profesor Franz Walter z Instytutu Badań nad Demokracją („Institut für Demokratieforschung) ujawnił kolejne dokumenty, z których wynika, że w latach 80-tych nie tylko partia Zielonych oraz „Niemieccy Młodzi Demokraci” („Deutsche Jungdemokraten”) byli uwikłani w pedofilię. „Ze swojej pedofilskiej przeszłości muszą się rozliczyć także „Związek Ochrony Dzieci” („Deutscher Kinderschutzbund”) oraz renomowana, protestancka szkoła Odenwald („Odenwaldschule) – pisze „kath.net”.

 

Najnowsze wyniki badań prof. Waltera donoszą, że za liberalnym podejściem do kontaktów seksualnych między dziećmi i dorosłymi opowiadała się także elitarna szkoła Odenwald (w kraju związkowym Hesja), prowadzona przez „postępowych pedagogów i teologów protestanckich”. „Nie bez winy jednak pozostaje też „Związek Ochrony Dzieci” („Deutscher Kinderschutzbund”)” – informuje „kath.net”.

 

 Jak się okazuje, pionierem w propagowaniu relacji seksualnych z dziećmi był „szanowany pedagog socjalny, prof. Helmut Kentler, który w 1998 należał do Izby Ewangelickiego Kościoła Niemiec ds. Edukacji i Wychowania („Kammer der EKD für Bildung und Erziehung“) oraz grupy roboczej „Konfirmantów z Getyngii“ („Konfirmandenarbeit Göttingen”)”.

 Już począwszy od roku 1974 prof. Kentler publikował przeróżne książki i broszury, które prezentował m.in. podczas „Niemieckich Ewangelickich Dni Kościoła” (Deutscher Evangelischer Kirchentag). Jedną z publikacji była „Pokaż! Książka obrazkowa dla dzieci i rodziców” („Zeig mal! Ein Bilderbuch für Kinder und Eltern“). W prologu – jak podaje „kath.net” – można przeczytać, iż ”jeśli kontakty seksualne między dorosłymi i dziećmi nie byłyby dyskryminowane, to można by było spodziewać się pozytywnego rozwoju osobistego obydwu stron”.

 

 Z najnowszych doniesień wynika także, że prof. Kentler od 1979 do 1982 roku pełnił funkcję prezesa „Towarzystwa Socjologicznych Badań nad Seksualnością” („Deutsche Gesellschaft für Sozialwissenschaftliche Sexualforschung“), a w latach 90-tych brał udział w badaniu przypadków molestowania seksualnego dzieci. Jak pisze „kath.net”, w 1997 roku „profesor wyraził swoją ogromną radość z powodu faktu, że wstrzymane zostało postępowanie karne przeciwko osobom oskarżonym o pedofilię”.

 

 W elitarnej szkole Odenwald z kolei znaczącą rolę w upowszechnianiu „innowacyjnych form” współżycia seksualnego z uczniami odegrał pedagog-pedofil i homoseksualista Gerold Becker, który – jak dodatkowo informuje „kath.net” – do śmierci żył ze swoim wieloletnim partnerem, renomowanym pedagogiem Hartmutem von Hentig”.

 

 W jednym z wywiadów z 2010 roku dyrektor szkoły Odenwald, Margarita Kaufmann przyznała, że znane były jej przypadki molestowania seksualnego uczniów w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych.

  Źródło: www.kath.net

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.