Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 39 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow globaliści, ich metody arrow Manifest Cohn-Bendita: Precz z państwem narodowym!
Friday 28 February 2020 00:05:20.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Manifest Cohn-Bendita: Precz z państwem narodowym! Drukuj Email
Wpisał: wpolityce   
27.09.2013.

Manifest Cohn-Bendita: Precz z państwem narodowym!

 

Z cyklu: autorytety "Wyborczej" - pedofil błyszczy w gazecie Michnika.

 

[a Bolek tym pedofilom wtóruje... md]

wpolityce

 

W przyszłorocznych wyborach europejskich musimy wydrzeć politykom ich najpilniej strzeżony sekret; otóż to, co postrzegają oni jako absolutnie nieodzowne w nowoczesnym rządzeniu - państwo narodowe - szybko staje się przestarzałą strukturą polityczną - piszą w manifeście przed wyborami do europarlamentu Felix Marquard i Daniel Cohn-Bendit, pedofil reprezentujący francuską partię Zielonych.

Manifest publikuje Gazeta Wyborcza, wspólnie z kilkunastoma liberalnymi tytułami na świecie, m. in. New York Times, Die Welt, Le Soir, Liberation.

A my pytamy, jak można poważnie traktować media, które publikują manifest Cohn-Bendita, obrzydliwego pedofila, którego niestety chroni francuskie prawo? Wyborcza jest w swoim działaniu obrzydliwie konsekwentna, wcześniej zapraszając zboczeńca do debaty, teraz publikuje jego manifest - przepis na nowoczesną Europę oraz analizę demokracji.

W demokracjach polityka zawsze była sztuką balansowania pomiędzy zaspokajaniem ludzkich pragnień a tym, co rzeczywiście da się zrobić - znając pedofilskie ciągoty Cohn-Bendita takich słów nie da się odczytywać nie przez ten pryzmat.

Cohn-Bendit był także zapraszany przez Uniwersytet Wrocławski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.