Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 39 gości
S T A R T arrow Kościół arrow ...paaanie... CUDÓW NIE MA !!! arrow Cud który wydaje się być ostrzeżeniem od Matki Bożej Fatimskiej
Saturday 29 February 2020 08:30:16.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

29.02.20 Kielce – Msza Święta za Ojczyznę i Pokutny Marsz Różańcowy

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cud który wydaje się być ostrzeżeniem od Matki Bożej Fatimskiej Drukuj Email
Wpisał: Bohol   
24.10.2013.

Cud który wydaje się być ostrzeżeniem od Matki Bożej Fatimskiej

 

Dzieckonmp 22 Październik 2013

Duże trzęsienie ziemi nawiedziło 15 października  południowe Filipiny. To epicentrum znajdowało się na wyspie Bohol. W pobliżu znajduje się  wyspa Cebu. Ilość ofiar śmiertelnych wyniosła 160  i 522 zostało rannych. Zniszczeniu uległy głównie stare kościoły. W kilku z tych kościołów, jedyną rzeczą, która pozostała były figurki Matki Bożej.


[Mapa archipelagu ]

Oto jedna z nich która została nie tknięta, Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus stoi wśród gruzów 180 letniego kościoła.

W Manili abp Luis Antonio kardynał Tagle przypomniał katolikom, aby zechcieli znaleźć “wiarę pośród ruin”, gdy zauważył, że zabytkowe kościoły zostały zniszczone przez trzęsienie ziemi. Potrzeba czegoś więcej niż fizycznej rekonstrukcji stwierdził.

“Patrząc na zdjęcia kościołów rozpadających się, mogłem prawie usłyszeć przesłanie Boga do Franciszka z Asyżu: “odbuduj mój Kościół “.

To, co pozostało z zabytkowego kościoła Sw. Piotra

Figurka Matki Boskiej wciąż stoi pośród ruin kościoła w Maribojoc, Bohol

Jednak najgłębszy znak pochodzi z najczęściej odwiedzanego sanktuarium maryjnego, na Filipinach, na wyspie Cebu, zwanej przybytkiem Maryi. Jest tam duża, cudowna figurka Maryi w tym sanktuarium, która we wcześniejszym okresie płakała, ja również wyleczyła wielu pielgrzymów.

W tym samym kościele jest też figurka Matki Bożej Fatimskiej. Posiada podstawę ze słowem “Portugalia” która jest na stałe zespolona z figurką, tworząc całość.  Podstawa ta nie może być odłączona od korpusu figurki.

To wielki cud, który wydaje się być wiadomością, ostrzeżeniem od Matki Bożej Fatimskiej. Tuż po trzęsieniu ziemi, pielgrzymi zauważyli i zawołali z niepokojem, że ta figurka się zmieniła. Matka Boża stała teraz twarzą do ściany, plecami do ludzi. Ale sama baza, podstawa  zespolona z figurką, wciąż ustawiona jest do przodu z napisem “Portugalia”!

Matko Boża Fatimska, módl się za nami!

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.