Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 81 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow zboczeńcy 13 -II arrow O pedofilach z Dworca Centralnego
Tuesday 01 December 2020 15:28:39.31.
migawki
 

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
O pedofilach z Dworca Centralnego Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
24.10.2013.

O pedofilach z Dworca Centralnego

 

antypowiatowa:

 

Ciekawe, kiedy w wiadomościach i na paskach wszystkich telewizji pojawi się informacja:

 

"Po kilkuletnim dochodzeniu warszawska policja ujęła grupę pedofilów, którzy wykorzystywali bezdomne dzieci plączące się na Dworcu Centralnym. Wśród zatrzymanych jest znany reżyser (tu całe imię i nazwisko) i polityk (całe imię i nazwisko + partia).  W razie potwierdzenia zarzutów, poszkodowani będą mogli ubiegać się o odszkodowania od partii, której członkiem był sprawca."

 

[No i od Stowarzyszenia Filmowców Postępowo – Religijnych, i od tego Banku też!  Oficerowie przez lata mataczący też zostali aresztowani. md]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.