Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Współcześni męczennicy arrow Homoseksualni aktywiści w obrzydliwy sposób zaatakowali katolików
Wednesday 21 October 2020 06:11:08.30.
W Y S Z U K I W A R K A
Homoseksualni aktywiści w obrzydliwy sposób zaatakowali katolików Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
03.12.2013.

 

Homoseksualni aktywiści w obrzydliwy sposób zaatakowali katolików

 

 za: 

http://marucha.wordpress.com/2013/12/03/homoseksualni-aktywisci-w-obrzydliwy-sposob-zaatakowali-katolikow/

 

 

Aktywiści LGBT brutalnie i w wyjątkowo obrzydliwy sposób zaatakowali katolików broniących katedry w argentyńskim mieście San Juan. Mimo niespotykanej agresji, chrześcijanie trwali na modlitwie. Nie dali się sprowokować.


Katolicy, którzy stanęli przed katedrą w Don Juan, broniąc do niej dostępu przed agresywnymi grupami aktywistów LGBT, zostali brutalnie zaatakowani przez dewiantów.

Homoseksualiści zachowywali się w obrzydliwy i odrażający sposób, prezentując zboczone zachowania. Opluwali katolików, obrzucali ich wulgarnymi słowami, rysowali im na twarzach odwrócone krzyże, obrzucali ich bielizną.

Homoseksualna dzicz nie sprowokowała katolików. Nie dopuścili ich do katedry. Modlili się przy tym, nie reagując na obrzydliwe akty agresji. Niektórzy z napastowanych mieli łzy w oczach [szkoda, że nie kije od bejsbola... - admin].

Film z tego zdarzenia można bez problemu znaleźć w internecie, na portalu youtube pod tytułem „Atak LGBT na katolików w Argentynie”. Nie publikujemy go na PCh24.pl, bo materiał zawiera wyjątkowo obsceniczne treści.

http://www.liveleak.com/view?i=3d9_1385992514

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.