Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 143 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Święci arrow Cud za wstawiennictwem ks. Popiełuszki?
Sunday 24 January 2021 20:10:41.31.
migawki
 

24.01.2021 Bielsko Biała – 83 comiesięczny Pokutny Marsz Różańcowy i Msza święta w rycie klasycznym za Ojczyznę

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Cud za wstawiennictwem ks. Popiełuszki? Drukuj Email
Wpisał: Vatican Insider   
24.12.2013.

Cud za wstawiennictwem ks. Popiełuszki?

 

cud-za-wstawiennictwem

 

Vatican Insider podał informację o cudzie uzdrowienia za wstawiennictwem bł. ks. Jerzego Popiełuszki. Może to otworzyć drogę do kanonizacji polskiego duchownego.

 

O cudzie, jaki miał się dokonać za wstawiennictwem ks. Popiełuszki pisał wcześniej "La Croix". W marcu rozpoczną się prace specjalnej komisji powołanej przez biskupa Creteil na północy Francji, która będzie badać sprawę uzdrowienia. 

 

To właśnie w szpitalu tej miejscowości doszło do uzdrowienia 56-letniego mężczyzny, cierpiącego na rzadkiej odmiany raka krwi.

 

Chorego odwiedził ksiądz, aby udzielić mu sakramentów. Kapłan wrócił właśnie z pielgrzymki śladami ks. Popiełuszki. Odmówił więc modlitwę o uzdrowienie chorego, prosząc o wstawiennictwo bł. ks. Jerzego. Przy łóżku pacjenta zostawił także obrazek z wizerunkiem kapelana Solidarności. 

 

Pacjent wkrótce wybudził się ze śpiączki. Jeśli cud zostanie potwierdzony, może to otworzyć drogę do kanonizacji ks. Jerzego. 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.