Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Podśmiewajki (zanęta...) arrow podśmie.. wajki arrow Jacki to zabawne chłopaki. Kurski i Protasiewicz
Friday 18 October 2019 21:13:27.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Jacki to zabawne chłopaki. Kurski i Protasiewicz Drukuj Email
Wpisał: memy   
02.03.2014.

Jacki to zabawne chłopaki. Kurski i Protasiewicz zawładnęli Internetem [MEMY]

 

2014-3-1 http://rozrywka.dziennik.pl/hity-internetu/galeria/452121,20,galeria-najlepszych-memow-tygodnia-galeria-zdjec.html

 

W tym tygodniu polskim Internetem bez wątpienia zawładnęli Jacek Kurski i Jacek Protasiewicz. Jeden robił sobie "słit focie" na Majdanie, drugi awanturował się na lotnisku we Frankfurcie. Obu spotkały za to bezlitosne drwiny ze strony internautów. Zobacz, z czego jeszcze śmiała się sieć. Oto najlepsze memy tygodnia.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.